17 Fit

17 Fit Kalorije namirnica Orašasti plodovi i sjemenke

Kalorije orašastih plodova i sjemenki

51 namirnica u tablici: od 131 do 718 kcal na 100 g. Najmanje kalorija ima kuhani kesteni, a najviše makadamija.

Tablica kalorija

Vrijednosti na 100 g. Dodirni naslov stupca da razvrstaš po njemu.

Kalorije orašastih plodova i sjemenki: Vrijednosti na 100 g. Dodirni naslov stupca da razvrstaš po njemu.
Bademi57921502212,5
Bademi pečeni s medom59418,249,914,213,7
Bademi, prženi5982152,510,110,9
Bademov maslac6142155,58,510,3
Bademov maslac, slani6142155,58,510,3
Blanširani bademi59021,452,58,89,9
Brazilski orasi65914,367,14,27,5
Bučine koštice u ljusci, pržene44618,619,435,418,4
Bučine sjemenke (koštice)55930,2494,76
Chia sjemenke48617314234,4
Crni orasi61924,159,32,86,8
Indijski oraščići55318,243,926,93,3
Karamelizirani orasi5008,335,7443,6
Kikiriki56725,849,27,68,5
Kokosovo brašno, nezaslađeno6606,964,57,316,3
Kokosovo brašno, zaslađeno5012,935,543,24,5
Kuhani kesteni13121,427,8–
Lanene sjemenke53418,342,21,627,3
Lješnjaci62814,960,879,7
Mak5251841,68,619,5
Makadamija7187,975,85,28,6
Maslac od indijskih oraščića58717,649,425,62
Maslac od kikirikija5882550205
Maslac od kikirikija s komadićima58924,149,913,68
Maslac od suncokretovih sjemenki61717,355,217,65,7
Miješani orašasti plodovi, prženi60719,553,5166,4
Miješani orašasti plodovi, slani59417,351,516,49
Orasi6541565146,7
Pečeni kesteni2453,22,247,95,1
Pekan orasi6919,2724,39,6
Pinjoli67313,768,49,43,7
Pistacije56020,245,316,610,6
Pržena slana makadamija7167,876,14,88
Pržene slane bučine koštice57429,8498,26,5
Pržene slane pistacije56921,145,817,310,3
Pržene slane suncokretove sjemenke58219,349,815,19
Prženi indijski oraščići57415,346,429,73
Prženi kikiriki (bez ulja)58724,449,712,98,4
Prženi lješnjaci6461562,48,29,4
Prženi pekan orasi7109,574,34,29,4
Prženi sezam565174811,714
Prženi slani bademi5982152,510,110,9
Prženi slani indijski oraščići57415,346,429,73
Prženi slani kikiriki5992852,55,99,4
Sezam57317,749,711,711,8
Sirovi kesteni1961,61,344,2–
Sjemenke konoplje, oljuštene55331,648,84,74
Sjemenke lubenice (očišćene)55728,347,415,3–
Suncokretove sjemenke5842151208,6
Suncokretove sjemenke, pržene58219,349,81311,1
Tahini (sezamova pasta)5951753,811,99,3