17 Fit

17 Fit Kalorije živil Oreščki in semena

Kalorije oreščkov in semen

51 živil v tabeli, od 131 do 718 kcal na 100 g. Najmanj kalorij: kuhan kostanj; največ: makadamija.

Tabela kalorij

Vrednosti na 100 g. Tapni naslov stolpca, da razvrstiš po njem.

Kalorije oreščkov in semen: Vrednosti na 100 g. Tapni naslov stolpca, da razvrstiš po njem.
Arašidi56725,849,27,68,5
Arašidi, praženi58724,449,712,98,4
Arašidi, praženi in soljeni5992852,55,99,4
Arašidovo maslo5882550205
Arašidovo maslo s koščki58924,149,913,68
Brazilski oreščki65914,367,14,27,5
Bučna semena55930,2494,76
Bučna semena v lupini, pražena44618,619,435,418,4
Bučna semena, pražena in soljena57429,8498,26,5
Chia semena48617314234,4
Črni orehi61924,159,32,86,8
Indijski oreščki55318,243,926,93,3
Indijski oreščki, praženi57415,346,429,73
Indijski oreščki, praženi in soljeni57415,346,429,73
Karamelizirani orehi5008,335,7443,6
Kokosova moka (sladkana)5012,935,543,24,5
Kokosova moka, nesladkana6606,964,57,316,3
Kuhan kostanj13121,427,8–
Laneno seme53418,342,21,627,3
Lešniki62814,960,879,7
Lešniki, praženi6461562,48,29,4
Lubenična semena (jedrca)55728,347,415,3–
Mak5251841,68,619,5
Makadamija7187,975,85,28,6
Makadamija, pražena in soljena7167,876,14,88
Mandljevo maslo6142155,58,510,3
Mandljevo maslo, soljeno6142155,58,510,3
Mandlji57921502212,5
Mandlji, blanširani59021,452,58,89,9
Mandlji, praženi5982152,510,110,9
Mandlji, praženi in soljeni5982152,510,110,9
Mandlji, praženi v medu59418,249,914,213,7
Maslo iz indijskih oreščkov58717,649,425,62
Mešani oreščki, praženi60719,553,5166,4
Mešani oreščki, soljeni59417,351,516,49
Oluščena konopljina semena55331,648,84,74
Orehi6541565146,7
Pečeni kostanj2453,22,247,95,1
Pekani6919,2724,39,6
Pekani, praženi7109,574,34,29,4
Pinjole67313,768,49,43,7
Pistacije56020,245,316,610,6
Pistacije, pražene in soljene56921,145,817,310,3
Sezam57317,749,711,711,8
Sezam, pražen565174811,714
Sončnična semena5842151208,6
Sončnična semena, pražena58219,349,81311,1
Sončnična semena, pražena in soljena58219,349,815,19
Sončnično maslo61717,355,217,65,7
Surov kostanj1961,61,344,2–
Tahini (sezamova pasta)5951753,811,99,3