17 Fit

17 Fit Kalorije namirnica Pića

Kalorije pića

130 namirnica u tablici: od 0 do 416 kcal na 100 g. Najmanje kalorija ima gazirana mineralna voda, a najviše kava 3 u 1 (prah).

Tablica kalorija

Vrijednosti na 100 g. Dodirni naslov stupca da razvrstaš po njemu.

Kalorije pića: Vrijednosti na 100 g. Dodirni naslov stupca da razvrstaš po njemu.
Ajran (jogurt napitak)402,91,53,70
Aperol spritz770,105,70
Aromatizirana voda sa šećerom150,10,13,50
Atole (topli kukuruzni napitak)861,71,516,10,2
Bademov napitak (zaslađeni)380,416,20,4
Bademov napitak, nezaslađeni361,13,20,70,3
Bezalkoholno pivo250,304,90
Bijelo vino820,102,60
Biljni čaj1000,20
Bloody Mary730,70,23,40,4
Bubble tea550,41,410,30,1
Cappuccino371,922,80
Cappuccino s obranim mlijekom191,80,12,80
Cola4200,310,40
Cola bez šećera1000,20
Crna kava20,3000
Crno vino850,102,60
Čaj, nezaslađeni1000,20
Čokoladni milkshake11932,720,90,3
Čokoladno mlijeko642,8110,80,5
Daiquiri1190,10,115,50,1
Eggnog (napitak od jaja)884,54,28,10
Energetsko piće430,5010,20
Energetsko piće (sa šećerom)480,2011,90,1
Energetsko piće bez šećera50,10,10,90
Espresso90,10,21,70
Flat white382,41,43,90
Frappe661,50,913,10
Gazirana mineralna voda00000
Gazirani sok s okusom voća410,10,1100
Gin2650000
Horchata881,10,119,90,5
Instant cikorija u prahu3233,32,557,229,2
Instant kava (bez šećera)20,100,30
Instant kava u prahu29619,41,142,619,1
Izotonični napitak26006,40
Jabukovača (cider)56005,90
Kakao napitak u prahu, zaslađeni3796,73,375,610,5
Kakao s mlijekom 1,5%693,81,49,51,7
Kakao s punomasnim mlijekom853,23,211,60,4
Kava 3 u 1 (prah)41612,28,870,13,3
Kava od cikorije (napitak)60,1010,5
Kava s mlijekom221,40,82,30
Kisel (zgusnuti voćni napitak)670,10,116,70,1
Kokosov napitak310,22,12,80,3
Kokosova voda150,20,13,30,3
Kombucha160,1040
Kompot (voćni napitak)410,10,110,10
Konjak / brendi2280010
Kozje mlijeko563,42,84,30
Kuhano vino1550,30,219,20,4
Kvas250,304,90
Lagano pivo (light)290,201,60
Lassi od manga833,41,813,80,6
Latte432,81,64,30
Latte macchiato542,53,23,70
Latte sa zobenim napitkom360,41,160,1
Ledeni čaj4500,210,80
Ledeni latte271,812,80
Liker27900,133,20
Liker od kave3080,10,332,20
Limunada460012,10
Limunada (sa šećerom)34008,40
Margarita (koktel)1220,10,116,10
Martini (koktel)2010,100,10
Masala chai (s mlijekom i šećerom)320,80,75,90
Matcha (zeleni čaj u prahu)23729,65,31,538,5
Matcha latte613,41,97,60,3
Medovina (medovuha)930017,40
Milkshake (vanilija)1123,9317,80
Mimosa (koktel)640,40,26,30,2
Mlijeko s okusom jagode532,20,5100
Mocha (kava s čokoladom)642,61,510,20
Mojito610,102,30,2
Mugicha (ječmeni čaj)1000,3–
Multivitaminski nektar500,30,111,50,3
Multivitaminski sok480,50,111,30,3
Napitak od brusnice (mors)5400,113,50
Nektar od banane560,20,113,60,5
Nektar od breskve500,20,112,10,3
Nektar od manga510,20,112,30,1
Nektar od marelice560,2013,70,1
Piña colada1510,42,119,40,1
Pivo430,503,50
Pjenušac (prosecco, šampanjac)710,201,50
Polslatko bijelo vino940,106,50
Proteinski smoothie (banana, mlijeko, maslac od kikirikija)1189,2411,70,9
Radler (pivo s limunadom)380,207,10
Raf kava (espresso s vrhnjem i vanilin šećerom)1132,28,18,40
Rižin napitak540,2110,80,3
Rosé vino (ružica)830,403,80
Rum2310000
Sake1340,5050
Sangria85007,20
Screwdriver (votka s narančom)920,60,37,50,2
Sencha (zeleni čaj, skuhani)20,200,3–
Slatki lassi652,60,911,70
Slatko desertno vino (prošek)1600,2013,70
Sojin napitak543,31,85,70,6
Sojin napitak, nezaslađeni373,32,10,70,6
Sok od ananasa530,40,112,10,2
Sok od brusnice, nezaslađeni460,40,112,10,1
Sok od grejpa430,50,18,90,1
Sok od grožđa600,40,114,60,2
Sok od jabuke460,10,111,10,2
Sok od mandarine460,70,110,60,1
Sok od mrkve290,40,16,50,3
Sok od nara550,10,3130,1
Sok od naranče450,70,210,40,2
Sok od povrća220,70,14,70,4
Sok od rajčice170,80,33,10,4
Sok od suhih šljiva770,4018,70,5
Sok od višnje590,30,513,7–
Stout (tamno pivo)370,4030
Tonic340,10,18,30,1
Topla čokolada721,8113,70,2
Turska kava270,106,50
Uzvar (napitak od suhog voća)190,10,14,40,1
Vijetnamska kava s kondenziranim mlijekom651,71,810,90
Viski250000,10
Voćna rakija (šljivovica)229000,40
Voćni smoothie662,31,110,91,1
Voda00000
Votka2310000
Whiskey sour1490013,20
Zeleni čaj10,2000
Zeleni smoothie (špinat, banana, jabuka)420,80,28,91,6
Zlatno mlijeko (latte s kurkumom)683,21,99,80,2
Zobeni napitak430,21,17,80,3
Žestoka pića 40% (votka, gin, rum, viski)2310000