17 Fit

17 Fit Kalorije namirnica Meso i perad

Kalorije mesa i peradi

214 namirnica u tablici: od 86 do 797 kcal na 100 g. Najmanje kalorija ima teleća jetra, sirova, a najviše salo (soljena slanina).

Tablica kalorija

Vrijednosti na 100 g. Dodirni naslov stupca da razvrstaš po njemu.

Kalorije mesa i peradi: Vrijednosti na 100 g. Dodirni naslov stupca da razvrstaš po njemu.
Adana kebab (ljuti janjeći ćevap)2332015,81,20,4
Anticuchos (ražnjići od goveđeg srca)19024,4910,1
Bierschinken (šunkarica)16116,610,40,10,1
Bierwurst (dimljena kobasica)29115,625,400
Boudin blanc (bijela kobasica)2129,917,14,6–
Bratwurst33313,729,22,90
Bresaola16531,64,300
Britanske svinjske kobasice s roštilja29414,522,192,3
Bündnerfleisch (sušena govedina)19039,33,50,40
Carne asada (marinirana govedina s roštilja)27324,718,50,30
Cervelat (švicarska kobasica)24913,421,50,50
Char siu (kineska pečena svinjetina)24925,912,87,50,2
Chipolata kobasice, pečene28218,822,40,80
Chorizo47620,941,92,60
Coppa (kapikola)284252010
Corned beef (salamurena govedina)14221,760,30,1
Cotechino (kuhana svinjska kobasica)32315,229,100
Ćevapi22324,813,50,40,1
Debele hrenovke (safalade)27313,124,500,1
Debrecinke19215,314,600
Dimljena kobasica3201228,72,40
Dimljena pačja prsa36421,930,50,60
Dimljena puretina20828,19,700
Dimljena slanina (potrbušina)30416,626,20,50
Dimljeni svinjski vrat, kuhani15420,97,50,60
Divljač (jelen, srna)120232,400
Döner meso37723,531,400
Falukorv (švedska kobasica)25412,719,37,90
Foie gras4896,950,12,40
Frikadellen (njemačke mesne pljeskavice)25021,515,16,10,5
Gammon (svinjski but s roštilja)19927,59,900
Glazirana božićna šunka18621,18,54,90,1
Govedina u vlastitom soku (konzerva)21116,516,10,20,1
Goveđa jetra13520,43,63,90
Goveđa jetra, pirjana19129,15,35,10
Goveđa kofta (köfte)29025,320,51,30,3
Goveđa prsa, nemasna15720,77,40,60
Goveđe srce11217,73,90,10
Goveđi bubrezi9917,43,10,30
Goveđi file (biftek), sirovi12121,2400
Goveđi flank steak s roštilja162256,900
Goveđi jezik22414,916,13,70
Goveđi odrezak (biftek)13122,14,100
Goveđi odrezak s roštilja12827,61,900
Goveđi pastrami14721,85,80,40
Goveđi ramstek, sirovi11022,12,400
Goveđi vrat, sirovi14919,38,100
Guščji batak s kožom, sirovi23117,218,100
Hamburgerryg (dimljeni kuhani svinjski kare)11618,44,800
Hrenovke26011231,60
Hrenovke (bečke)24213,920,40,60
Isterband (švedska fermentirana kobasica)27811244,61
Jagdwurst (lovačka kobasica)20415,315,80,10,1
Janjeća jetra, sirova13120,64,910
Janjeći but, sirovi23017,917,100
Janjeći kotleti s roštilja15726,35,800
Jetrena pašteta32614,128,52,20
Joojeh kebab (piletina sa šafranom)18226,87,30,70
Kabanosi46026,139,10,80
Karaage (japanska pržena piletina)30724,218,1130,8
Kaseler (dimljeni svinjski kare)107222,200
Koktel kobasice29012,725,91,50,3
Konjsko meso13321,44,600
Krvavica31312,227,14,51,4
Kuhana govedina24032,112,400
Kuhana svinjska koljenica16223,27,50,40
Kuhana šunka, nemasna165227,70,50
Kuhani goveđi jezik28419,322,300
Kunić13620,15,500
Landjäger (suha dimljena kobasica)49126,642,700
Leberkäse (bavarska mesna štruca)24411,521,80,50
Leverpostej (danska jetrena pašteta)23711,319,24,70,4
Lyoner (tip parizera)24411,521,80,50
Medisterpølse (danska svinjska kobasica, sirova)22512,217,44,70,2
Merguez kobasice, pečene28319,821,81,80
Mesni doručak (Spam, konzerva)31513,426,64,60
Meso divlje svinje12221,53,300
Meso sobova, sirovo10622,61,700
Mettwurst (sirova dimljena kobasica)34922,928,50,20,1
Miješano mljeveno meso (svinjsko-goveđe)25018,419,600
Mljevena govedina250172000
Mljevena govedina, nemasna (90%)176201000
Mljevena govedina, pečena (10% masti)21026,111,800
Mljevena govedina, pečena (20% masti)2652319,20,10
Mljevena janjetina28216,623,400
Mljevena piletina14317,48,100
Mljevena puretina15018,78,300
Mljevena svinjetina26316,921,200
Mljevena teletina19718,613,100
Mortadela3051526,71,40
Nemasna govedina170201000
Nemasna slanina (back bacon)11823,12,60,70
Pačja prsa, pržena (magret)22226,712,800
Pačji batak s kožom, sirovi21217,21600
Pačji confit (batak)195327,400
Pancetta34220,228,80,80
Parmski pršut (Prosciutto di Parma)24827,215,40,30
Patka s kožom40411,539,300
Pečena divlja svinja15328,34,400
Pečena divljač (jelen)16535,62,500
Pečena guska2382912,700
Pečena janjeća plećka25230,514,50,10
Pečena konjetina138282,900
Pečena patka bez kože20023,411,200
Pečena patka s kožom3311928,400
Pečena pileća krilca24723,816,900
Pečena piletina s kožom23927,313,600
Pečena pureća prsa13928,82,100
Pečena svinjska koljenica23936,69,90,90
Pečena svinjska potrbušina40426,632,200
Pečeni fazan22027,91200
Pečeni goveđi file (sirloin)19428,88,700
Pečeni janjeći but16926,86,800
Pečeni pileći batak s kožom20625,611,50,10
Pečeni pureći zabatak (tamno meso)16726,9600
Pečeni svinjski file (lungić)16826,17,100
Pepperoni50419,346,31,20
Picanha (govedina s roštilja)25726,815,800
Pileća jetra11916,94,80,70
Pileća jetra, pirjana16724,56,50,90
Pileća jetra, pržena na tavi17225,86,41,10
Pileća jetrena pašteta26913,822,920
Pileća krilca, sirova19117,512,800
Pileća prsa110231,200
Pileća prsa s roštilja17629,65,500
Pileća prsa u vlastitom soku (konzerva)11724,61,90,30,1
Pileća prsa, pečena165313,600
Pileća srca15315,69,30,70
Pileća srca, pirjana18526,47,90,10
Pileće hrenovke22315,516,22,70
Pileći batak, sirovi16118,19,20,10
Pileći narezak2361418,91,80
Pileći nuggetsi (pohani)25015,611,619,42,4
Pileći zabatak bez kože12119,74,100
Pileći zabatak s ražnja s kožom22622,515,10,10
Pileći želuci9417,72,100
Piletina s ražnja (prsa s kožom)17526,47,70,10
Pinnekjøtt (soljena janjeća rebra na pari)33621,527,100
Pirjana govedina17234400
Pirjana goveđa rebarca26937,313,300
Pirjana pileća prsa149283,300
Pirjana svinjska lopatica2533014,800
Pirjana svinjska rebarca33323,126,60,10
Pirjani kunić19730,48,400
Pirjani pileći zabatak bez kože17524,48,600
Pljeskavica21923,513,30,80,2
Pohana pileća krilca32317,821,314,70,3
Pohana pileća prsa21924,6105,80,2
Poljska kobasica (kielbasa)32510,829,63,70
Posebna kobasica (parizer)30815,224,65,50
Prepelica13421,84,500
Prime rib (pečena goveđa rebra)36522,629,800
Prinskorv (mini kobasice, pržene)28310,625,440
Pršut (suho sušena šunka)2293111,50,30
Pržena poljska kobasica33312,429,44,80
Pureća kobasica, pečena19623,910,400
Pureća krila s kožom, sirova19220,212,300
Pureća prsa11423,71,500
Pureće hrenovke22312,217,33,80
Pureći batak11820,5400
Pureći odrezak, pečeni12824,630,50
Pureći pastrami13916,36,23,20,1
Rostbif11721,93,20,30
Rullepølse (začinjena svinjska rolada)26915,323,100
Salama37821,131,60,70
Salo (soljena slanina)7972,48900
Seljačka pašteta (pâté de campagne)32315,528,21,50
Serrano pršut2293111,50,30
Servelat27811,924,81,60,4
Shish taouk (pileći ražnjići u jogurtu)18426,97,310
Slanina, pržena46833,935,11,70
Slanina, sirova39313,737,100
Suha svinjska kobasica41728,732,31,80
Sušena govedina (jerky)41033,225,69,21,8
Suya (ljuti goveđi ražnjići)20125,110,51,91,1
Svinjetina u vlastitom soku (konzerva)29717,6250,40,1
Svinjska jetra13421,43,62,50
Svinjska jetrena pašteta35510,833,32,90,2
Svinjska kobasica s roštilja (tuluška)27418,822,100
Svinjska lopatica, nemasna14819,67,100
Svinjska potrbušina (carsko meso)5189,35300
Svinjska rebra27715,523,400
Svinjska salama40022,633,71,60
Svinjske hrenovke26912,823,70,20,1
Svinjski bubrezi, sirovi102173,800
Svinjski but (za odreske), sirovi10622,21,900
Svinjski čvarci (grickalica)58054,140,300
Svinjski file (lungić)14321600
Svinjski file (lungić), sirovi11822,8300
Svinjski jezik, kuhani23523,915,500
Svinjski kotlet s kosti17020,7900
Svinjski kotlet s roštilja21129,610,300
Svinjski rillettes39014,336,90,20
Svinjski vrat, sirovi17519,210,900
Svinjsko pečenje16330,54,30,70
Svinjsko srce, sirovo11716,95,500
Šunka, narezana16416,68,82,31,3
Švarcvaldska šunka30726,521,90,10
Švargl (tlačenica)17314,112,90,20
Talijanska kobasica (salsiccia)31718,226,22,10
Tanka suha kobasica (fuet)38024,230,71,80
Teewurst (kobasica za mazanje)37312,735,600
Teleća jetra, sirova8614,91,14,10
Teleća kobasica s roštilja2321319,41,30
Teleća piccata21722,511,65,50,3
Teleće pečenje14328,13,400
Teleći odrezak, pečeni147312,500
Teletina10721,31,800
Tirinška kobasica s roštilja20118,114,30,10,1
Tonkatsu (pohani svinjski kotlet)4292235,98,80,7
Tripice (fileki), kuhane9411,7420
Weisswurst (bavarska bijela kobasica)22011,818,90,60
Zečetina, sirova11321,6300
Žablji kraci22014,412,411,20,5