17 Fit

17 Fit Calorietabel Noten en zaden

Calorieën in noten en zaden

51 producten in de tabel, van 131 tot 718 kcal per 100 g. De minste calorieën: kastanjes, gekookt; de meeste: macadamianoten.

Calorietabel

Waarden per 100 g. Tik op een kolomkop om daarop te sorteren.

Calorieën in noten en zaden: Waarden per 100 g. Tik op een kolomkop om daarop te sorteren.
Amandelen57921502212,5
Amandelen, geblancheerd59021,452,58,89,9
Amandelen, geroosterd5982152,510,110,9
Amandelen, geroosterd en gezouten5982152,510,110,9
Amandelpasta6142155,58,510,3
Amandelpasta, gezouten6142155,58,510,3
Cashewnoten55318,243,926,93,3
Cashewnoten, geroosterd57415,346,429,73
Cashewnoten, geroosterd en gezouten57415,346,429,73
Cashewpasta58717,649,425,62
Chiazaad48617314234,4
Geglazuurde walnoten5008,335,7443,6
Gemengde noten, geroosterd60719,553,5166,4
Gemengde noten, gezouten59417,351,516,49
Gepofte kastanjes2453,22,247,95,1
Hazelnoten62814,960,879,7
Hazelnoten, geroosterd6461562,48,29,4
Hennepzaad, gepeld55331,648,84,74
Honingamandelen59418,249,914,213,7
Kastanjes, gekookt13121,427,8–
Kastanjes, rauw1961,61,344,2–
Kokosrasp, gezoet5012,935,543,24,5
Kokosrasp, ongezoet6606,964,57,316,3
Lijnzaad53418,342,21,627,3
Maanzaad5251841,68,619,5
Macadamianoten7187,975,85,28,6
Macadamianoten, geroosterd en gezouten7167,876,14,88
Paranoten65914,367,14,27,5
Pecannoten6919,2724,39,6
Pecannoten, geroosterd7109,574,34,29,4
Pijnboompitten67313,768,49,43,7
Pindakaas5882550205
Pindakaas met stukjes pinda58924,149,913,68
Pinda’s56725,849,27,68,5
Pinda’s, geroosterd58724,449,712,98,4
Pinda’s, geroosterd en gezouten5992852,55,99,4
Pistachenoten56020,245,316,610,6
Pistachenoten, geroosterd en gezouten56921,145,817,310,3
Pompoenpitten55930,2494,76
Pompoenpitten met schil, geroosterd44618,619,435,418,4
Pompoenpitten, geroosterd en gezouten57429,8498,26,5
Sesamzaad57317,749,711,711,8
Sesamzaad, geroosterd565174811,714
Tahini (sesampasta)5951753,811,99,3
Walnoten6541565146,7
Watermeloenpitten55728,347,415,3–
Zonnebloempitten5842151208,6
Zonnebloempitten, geroosterd58219,349,81311,1
Zonnebloempitten, geroosterd en gezouten58219,349,815,19
Zonnebloempittenpasta61717,355,217,65,7
Zwarte walnoten61924,159,32,86,8