17 Fit

17 Fit Kalorije namirnica Kruh i peciva

Kalorije kruha i peciva

136 namirnica u tablici: od 93 do 531 kcal na 100 g. Najmanje kalorija ima injera (etiopska lepinja), a najviše lisnato tijesto, pečeno.

Tablica kalorija

Vrijednosti na 100 g. Dodirni naslov stupca da razvrstaš po njemu.

Kalorije kruha i peciva: Vrijednosti na 100 g. Dodirni naslov stupca da razvrstaš po njemu.
Aloo paratha (lepinja punjena krumpirom)2355,9930,44,9
Arepa (kukuruzna pogačica)1892,83,935,11,1
Bagel27510,51,651,12,3
Baguette2878,31,458,32,7
Banica (bugarska pita sa sirom)2618,716,2200,7
Beljaš (pržena okrugla pitica s mesom)33811,420,226,11
Bezglutenski kruh2612,63,351,86,5
Bhature (prženi dizani kruh)3896,52141,61,5
Bijeli kruh26593,2493,8
Bolo-rei (portugalski kraljevski kolač)3748,813,153,94,2
Božićni voćni kolač (keks)349411,158,11,5
Brioš40111,319,1460,3
Brioš s čokoladom3517,511,653,22,2
Bublik (ukrajinski bagel)2729,3447,33,4
Burek s mesom26210,81520,90,9
Burek sa sirom2738,816,522,10,8
Challah (pletenica s jajima)2907,27,745,61,5
Chapati2997,89,236,49,7
Chapati (bez masnoće)2027,3139,8–
Ciabatta2727,71,155,92,6
Cornish pasty (engleska pita s mesom i povrćem)278717,821,92,9
Covrigi (rumunjski đevreci)2799,46,244,13,7
Crumpet (engleska pogačica)2076,9141,43,1
Danski kringle (lisnati kolač)4184,72738,21,6
Danski raženi kruh (rugbrød)1945,71,335,78,5
Dansko pecivo403722,443,31,3
Dosa (južnoindijska palačinka)2105,7435,21,8
Dvopek40713,57,272,32,4
Empanada gallega (pita s tunom)2979,617,224,81,8
Empanada s govedinom33312,119,225,91,6
Engleski muffin2278,91,740,73,5
Focaccia2498,87,9341,8
Galette des rois (kolač Sveta tri kralja s bademima)4347,63033,42
Grissini (štapići)43312,711,865,35,2
Hot cross bun (uskrsno pecivo)3127,35,8541,9
Hrskavi kruh (žitni)379103,673,74,4
Idli (rižini kolačići na pari)1286,40,319,25,8
Integralna žemlja2829,93,24810,7
Integralni kruh247133,4416
Integralni tost kruh2628,54,143,76,2
Injera (etiopska lepinja)932,50,716,62,8
Irski soda kruh2617,61,652,22,7
Jamajkanska pita s govedinom35215,420,824,62,5
Julekake (norveški božićni kruh)3257,47,655,72,9
Kajzerica2459,20,948,53
Kanelbulle (švedska rolica s cimetom)3726,216,448,52,4
Karelijska pita (karjalanpiirakka)1985,55,929,20,8
Kineska palačinka s mladim lukom3365,915,6411,7
Kineske palačinke za pekinšku patku3057,87,949,2–
Kobasica u lisnatom tijestu3528,424,124,63,4
Krekeri5106,626,4592,3
Kroasan4068,22145,82,6
Kroasan s bademima4467,629,135,93,7
Kroasan s čokoladom4217,422,846,13,3
Kruh od cjelovitog zrna2448,41,844,36,9
Kruh s češnjakom3498,316,639,12,5
Kruh s grožđicama2747,94,4484,3
Krumpirov kruh26612,53,140,86,3
Krušne mrvice39513,35,367,54,5
Krutoni40711,96,668,45,1
Kukuruzni kruh (proja)2876,59,841,41,5
Laugen pecivo (Laugenbrötchen)2859,35,348,92,3
Lavaš (tanka lepinja)2759,11,255,72,7
Lisnata rolica sa sirom i lukom3278,22028,12,9
Lisnato s jabukom3384,218,736,63,1
Lisnato tijesto, pečeno5317,23154,11,8
Lisnato tijesto, sirovo3775,420,441,41,9
Lussekatt (švedsko pecivo sa šafranom)3177,5851,53,5
Makovnjača43011,321,944,85
Manakish sa za’atarom369718,641,74,5
Maslac kroasan4206,622,645,72,5
Medialuna (argentinski slatki kroasan)4067,420,6472,2
Meki perec (brezel)3309,27,154,63,8
Mliječno pecivo (slatko)3598,912,352,21,8
Naan kruh31111,17,3452,9
Nikuman (pecivo na pari s mesom)242105,1393,2
Pampuške s češnjakom (peciva)3287,211,447,33,4
Pan con tomate (kruh s rajčicom)2545,6936,23,3
Pan dulce (meksičko slatko pecivo)3719,112,254,22,2
Pandoro4018,117,451,52,7
Pão de queijo (brazilska peciva sa sirom)3318,315,6390,4
Papadum50111,538,825,76,3
Paratha3266,413,235,89,6
Pecivo (žemlja)2939,15,349,73,3
Pecivo s grožđicama28085,648,52,9
Piadina (talijanska lepinja)3076,210,644,21,6
Piroške s krumpirom, pržene2724,812,533,32,5
Piroške s kupusom, pečene2515,411,830,21,8
Piroške s mesom, pečene28314,21229,31,2
Piroške s višnjama, pečene2695,77,544,51,6
Piroške sa svježim sirom, pečene2769,1939,41,1
Pirov kruh2218,42,4386,8
Pita kruh (lepinja)2597,50,9532,7
Plăcintă sa sirom (moldavska pita)2518,913,124,20,9
Pohani kruh (french toast)27310,411,431,11,2
Polubijeli kruh2658,60,3544,2
Prhko tijesto, sirovo3775,319,543,61,8
Pšenična žemlja28010,11,8543,6
Pšenični dvopek (biskoti)4099,85,976,63,1
Pšenični krekeri4507,812754,1
Pšenično-raženi kruh2078,61,537,34,6
Pumpernickel (raženi kruh)1764,81,531,19,4
Puri (prženi indijski kruh)3667,222,333,23,5
Puž s grožđicama (pain aux raisins)3335,1955,92,8
Quiche lorraine38715,530,611,40,7
Quiche sa sirom36511,929,212,90,8
Raženi kruh2598,53,3484,5
Raženi kruh sa sjemenkama24486,8347,5
Raženo-pšenični kruh (polubijeli)2187,41426,1
Rižini krekeri (galete)3857,3380,52,9
Rolica s cimetom4524,526,647,41,2
Roscón de Reyes (španjolski kolač Sveta tri kralja)3728,511,855,93,4
Samsa (pita s mesom)39112,424,8281,1
Scone3826,718,446,91,2
Seljački kruh2537,51,3504,3
Simit (turski đevrek sa sezamom)3049,78,345,54,1
Spanakopita2128,315,29,31
Suški (mali suhi đevrečići)3729,3372,82,4
Škotske palačinke2705,69,6401,9
Švedski hrskavi kruh (pšenični)4028,98,368,57,3
Taco školjke4766,421,856,86,7
Tijesto za pitu (filo, kore)2897,1650,81,9
Tijesto za pizzu, sirovo2797,7744,61,9
Tortilja (kukuruzna)3139,15,854,72,8
Tortilja (pšenična)29787,646,92,4
Tost kruh2787,13,652,31,8
Tostirani kruh3179,51,3643,7
Tunnbröd (meka švedska lepinja)28083,152,43,8
Uskrsni kruh (paska / pinca)3557,212,353,31,4
Vatruška (pecivo sa svježim sirom)2947,58,445,71,1
Višezrnata žemlja3029,85,4506,6
Višezrnati kruh26513,44,235,97,4
Yorkshire pudding1976,78,323,41,1
Zobeni krekeri (oatcakes)4539,32057,29,4
Zobeni kruh2698,44,444,54
Zopf (švicarska pletenica s maslacem)325911,445,72,1