17 Fit

17 Fit Kalorije namirnica Slatkiši i deserti

Kalorije slatkiša i deserata

269 namirnica u tablici: od 60 do 598 kcal na 100 g. Najmanje kalorija ima žele (desert), a najviše tamna čokolada 70%.

Tablica kalorija

Vrijednosti na 100 g. Dodirni naslov stupca da razvrstaš po njemu.

Kalorije slatkiša i deserata: Vrijednosti na 100 g. Dodirni naslov stupca da razvrstaš po njemu.
Alfajor (keks s dulce de leche)4256,516,362,11,2
Amaretti (keksi od badema)4648,81376,72,6
Anman (pecivo na pari sa slatkim grahom)2796,2648,83,3
Baba au rhum (savarin)2432,39,936,30,8
Bademi u šećeru (dražeje)470517,273,90
Bakewell tart (pita s bademima i džemom)4113,116,861,91,1
Baklava4406,629,3352,5
Barfi (indijski mliječni slatkiš)2845,411,4400,4
Basbousa (ravanija, kolač od griza)3636,213,852,72
Basler Läckerli (medeni keksi)4127,57,9752,8
Bienenstich (pčelinji ubod, kolač s bademima)3566,317,5431,8
Bijela čokolada5395,932,1590,2
Biscotti (cantuccini)3737,68,465,61,4
Biskvit3835,714,457,64,6
Blini (male palačinke)260611,233,72,4
Božićni puding (engleski)28536,953,24
Brigadeiro (brazilske čokoladne kuglice)3648,315,9493
Brownie4054,816,361,82,1
Brunsli (keksi s čokoladom i bademima)51514,929,843,36,7
Bûche de Noël (božićna klada)3174,219,730,71,3
Candy corn (bomboni za Noć vještica)34200,189,90
Cannoli3076,21536,71,2
Carski drobljenac (Kaiserschmarrn)2106,8729,20,8
Castella (japanski biskvit)3137,1561,80,5
Chia puding1182,85,410,25,6
Chokladboll (čokoladne kuglice sa zobi)5084,931,549,15,2
Churros419622,246,32,6
Cozonac (slatki kruh s orasima)3807,517,947,42,7
Crème brûlée2724,520,816,60,6
Crumble od jabuka2292,29,533,81,7
Cupcake3522,814,852,61
Custard (krema od vanilije)11444,215,30
Custard tart (pita s kremom)2636,714,326,71,1
Čajni keksi (tip Marie)4328,311,573,92,2
Čips od kozica5700,339530,9
Čokoladna pločica s karamelom i nugatom4963,724,166,40,6
Čokoladna pločica s keksom5236,128,160,51,9
Čokoladna salama s keksima4375,627,244,72,8
Čokoladna torta s glazurom3893,520,150,62,2
Čokoladna žitna pločica4516,514,9734,5
Čokoladne dražeje (sa šećernom ovojnicom)5055,524,3652
Čokoladne mrvice (hagelslag)5357,729,7563,4
Čokoladne napolitanke5236,429,857,23,5
Čokoladni keksi punjeni kremom4606,71867,93,8
Čokoladni mliječni desert1303,43,919,90,7
Čokoladni mousse1505,44,421,31,5
Čokoladni preljev2773,816,826,23
Čokoladni puding1422,14,6230
Čokoladni tart4645,930,740,92,9
Čokoladno-lješnjakov namaz5395,429,7575,4
Čurčhela (orasi u želeu od grožđa)4428,223,153,44,5
Daifuku (mochi s pastom od crvenog graha)2234,70,648,62,7
Danski maslaci keksi5165,427,161,72
Digestive keksi4636,221,360,43,8
Digestive keksi s čokoladom4886,325,757,22,1
Dorayaki2926,63,259,91,9
Dulce de leche (kuhano kondenzirano mlijeko)3076,55,5580,6
Džem (pekmez)2780,40,167,81,1
Džem od borovnica2460,30,458,92,1
Džem od brusnica (šumskih)1480,20,235,31
Džem od jagoda2510,30,560,50,7
Džem od malina2480,50,2610,9
Džem od marelica2470,30,359,71,1
Džem od višanja2470,40,260,90,6
Eccles cake (lisnati kolač s grožđicama)3654,418,345,83,6
Egg tart (hongkonški kolačić s kremom)3076,414,736,91,1
Ekler2644,821,512,50,4
Energetske kuglice (datulje, bademi, zob)3889,317,84710
Engadinska torta s orasima481727,749,92
Flan (karamel puding)1785,24,928,20
Flapjack (zobena pločica)4345,122,851,95,2
Florentinci5149,328,750,77,6
Flødeboller (pjenasti slatkiši u čokoladi)4054,21563,10,4
Fruktoza368001000
Gajar halwa (halva od mrkve)3544,816,641,94,7
Gelato (čokolada)2514,71718,90,9
Gelato (vanilija)2493,516,222,30
Germknödel (knedla od dizanog tijesta s pekmezom)324611,547,61,9
Glazirani punjeni medenjaci (prjaniki)3514,31,979,31
Glazirani sirek (syrok) 18%3137,617,730,70,8
Gulab jamun (kuglice u sirupu)3067,212,8410,2
Gumeni bomboni3960098,80,1
Gumeni bomboni (žele)3486,30,380,20,3
Halva (sezamova)46912,521,5564,5
Halva od suncokreta50910,630,449,16,1
Hrskavi keksi s đumbirom4534,915,472,12,2
Jabuka u karameli1341,32,127,81,8
Jaffa keksi3544,48,565,41,5
Jalebi (pržene spirale u sirupu)3822,912,365,60,8
Javorov sirup26000,1670
Kakao u prahu (nezaslađen)22819,613,720,937
Kammerjunker (danski dvopek)454617,866,42
Kandirana kora naranče3330,20,282,71,1
Kandirani kesteni (marrons glacés)2901,71,266,32,8
Kandirano voće2980,30,172,33,3
Karamel sirup32400810
Karamele (mliječne)3824,68,1770
Karamelizirane kokice41836,585,43
Keksi s komadićima čokolade4815,422,664,32,5
Keksi u čokoladi5006,92561,92,1
Kheer (indijski rižin puding)1133,42,819,10,4
Kijevska torta (beze s orasima)5307,430,7563,6
Kikiriki u čokoladi4999,52555,95,9
Kladdkaka (švedski ljepljivi čokoladni kolač)3966,321,745,94,2
Klejner (danske krostule)5545,936,449,22,8
Knäck (švedske karamele s bademima)4632,522,362,51,4
Kokos puslice460322,656,15,1
Kokosova pločica u čokoladi4753,923,860,23
Kolač od limuna428521,3541
Kolač od svježeg sira (na prhkom tijestu)2376,211,6270,7
Kolač s mrvicama (Streuselkuchen)3575,315,748,11,1
Koldskål (hladni desert od mlaćenice)673,21,99,40
Krafna s čokoladom4207,322,545,92,6
Krafna s džemom3786,418,745,60,9
Krafna s glazurom4265,222,949,31,5
Kransekake (norveška torta od bademovih prstenova)44110,622,5495,6
Krem karamel1324,53,620,60
Krokant od suncokretovih sjemenki (kozinaki)47810,727,448,66,1
Krostule (pokladnice)4516,52548,91,2
Kruh od banane (kolač)3314,412,450,61,4
Kuglof (biskvitni kolač)4385,925,6461,1
Kukuruzni flips4108,93,684,20
Kulfi (indijski sladoled)4575,742,413,10,5
Kunafa (kadaif sa sirom u sirupu)3467,819,535,80,6
Kürtőskalács (trdelník)3606,612,654,21,6
Kutja (božićna pšenica s makom i medom)2987,613,536,35,3
Ladoo (indijske slatke kuglice)4116,922,342,74
Lebkuchen (njemački medenjak)32671,368,72,7
Ledena lizalica (vodeni sladoled)850,10,220,80,2
Lemon curd (krema od limuna)2660,64,955,40,2
Linzer torta4427,122,152,32,8
Linzeri (Spitzbuben)4995,825,660,31,9
Lisnati keks (palmier)4905,928,253,15,3
Ljepljiva riža s mangom14623,826,4–
Maamoul (kolačići s datuljama)4105,416,758,63,2
Macaron4301021,249,72,9
Madlenica (madeleine)4625,225,253,51,2
Mailänderli (maslaci keksi)4317,120,853,21,4
Makowiec (poljska makovnjača)390917,247,94,4
Marcipan407412,468,62,5
Marmelada od naranče2460,30,459,31,5
Marshmallow (pjenasti slatkiši)3181,80,281,20,1
Maslaci keksi4676,118,868,10,8
Med3040,3082,40,2
Medenjaci3563,916,449,23,3
Medovik (medena torta)3955,317,853,51,8
Melasa29000,174,70
Mille-feuille (kremšnita)2923,911,343,70,2
Mince pie (božićni kolačić s voćem)3773,814,956,72,6
Mitarashi dango1943,20,443,50,3
Mjesečev kolač (mooncake)3484,78,562,62,1
Mliječna čokolada5357,729,7563,4
Mliječna čokolada s lješnjacima5528,435,948,73,5
Mliječne karamele (korivka)4193883,70,9
Mochi (rižin kolačić)22340,645,50,5
Mramorni kolač4325,82350,51,8
Muffin s borovnicama3754,516,151,91,1
Napolitanka u čokoladi (pločica)5116,529,455,14,9
Napolitanke (vanilija)4554,916,4711,6
Napolitanke punjene kremom5385,830,160,11,6
Nugat5087,925,262,50,7
Njemački kolač od sira (Käsekuchen)2376,211,6270,7
Oliebollen (nizozemske krafne)3425,51643,41,5
Oreški (keksi u obliku oraha s karamelom)3966,717,452,41,1
Ostkaka (švedski kolač od sira)17210,4716,60
Palačinke s čokoladnim namazom3818,114,654,32,4
Palačinke s džemom2946,55,7541
Panettone3546,410,756,52,8
Panna cotta1982,71314,90
Pastel de nata (portugalski kolačić s kremom)3265,516,438,90,6
Pastila (voćni slatkiš od jabuka)2760,60,170,20,7
Pavê (brazilski slojeviti desert s keksima)2816,211,938,51,5
Pebernødder (danski paprenjaci)4695,819,267,22,3
Pekmez od šljiva2390,30,159,30,9
Piškote (savoiardi)38583,879,91,4
Pita od bundeve20148,822,84,8
Pita od jabuka2371,91132,41,6
Pita od limuna s meringueom2512,98,540,90,7
Pita s pekan orasima4435,52941,82,6
Pločica od rižinih pahuljica i marshmallowa4173,4980,50
Poffertjes (nizozemske mini palačinke)2206,46,2330,9
Polvorones (španjolski prhki kolačići)4806,525,755,32,3
Prhki keksi (shortbread)4896,422,764,82
Princes krafna s kremom2234,37,334,91
Princes krafna sa šlagom3484,626,422,91
Profiterole2735,512,234,32,3
Ptičje mlijeko (čokoladni bomboni sa sufleom)3764,710,366,20,6
Pudim (brazilski flan)1946,86,128,60
Puding od riže (sutlijaš)1083,22,118,10,3
Puding od vanilije1053,13,614,40,1
Puff-puff (pržene kuglice od tijesta)3354,715,443,11,2
Punschrulle (švedska rolica s punčem)453520,261,23,3
Punjene čokoladice (praline)5559,134,751,52,1
Punjeni kolačić za toster (tip Pop-Tart)3884,29,969,31
Puslice (beze)3964,10,394,30,3
Rahatlokum2950,6073,80
Risalamande (božićni puding od riže sa šlagom i bademima)1322,96,315,60,1
Rock cakes (keksi s grožđicama)3865,314,857,61,4
Sacher torta3975,22147,32,8
Schwarzwald torta3244,11934,22,2
Semla (pecivo sa šlagom)3236,914,940,12,6
Senbei (rižini krekeri sa sojinim umakom)3687,3180,40,6
Sherbet od naranče (sorbet s mlijekom)1441,1229,11,3
Sholeh zard (puding od riže sa šafranom)1251,53,322,60,7
Sirek u čokoladnoj glazuri (syrok) 23%3996,522,941,41,4
Sirup od agave3100,10,576,20,2
Sladić (bomboni)3115,20,570,61,3
Sladilo od stevije23800,2980,5
Sladoled2273,215200,7
Sladoled na štapiću u čokoladi3283,419,833,41,2
Sladoled od čokolade2163,811271,2
Sladoled sendvič2374,38,637,10
Sladoled u čašici2343,212,726,71,9
Sladoled u kornetu2873,513,537,81,5
Slani štapići38811,54,373,74,2
Smeđi šećer3800,1098,10
Smrznuti jogurt12733,621,60
Sorbet1100,80,126,60,5
Spekulasi (speculoos keksi)4775,919,7691,9
Sticky toffee pudding (kolač od datulja s karamelom)3554,812,257,32,1
Stollen (božićni kruh s voćem)4075,918,653,52,6
Stroopwafel4054,812,668,71,3
Struffoli (napuljske kuglice u medu)3836,215,954,21,2
Suji halwa (halva od griza)3422,216,746,30,5
Šarlotka (biskvit s jabukama)1844,42,135,81,5
Šećer387001000
Šećer u prahu3890099,80
Šećerni keksi4966,826,1572,6
Štrudla od jabuka281214,136,40,8
Taiyaki (punjeni kolačić u obliku ribe)2204,51,446,91,7
Tamna čokolada 50%5026,633,842,912
Tamna čokolada 70%5987,842,645,910,9
Tamna čokolada 85%59110,446,326,912,8
Tangyuan (kuglice od ljepljive riže sa sezamom)2804,310,441,81,4
Tart od jabuka2202,58,832,73,3
Tart od jagoda3153,219,8311,5
Tart od limuna379520,942,71,8
Tarte Tatin2412,39,337,10,7
Tiramisu3535,723,928,80,6
Toffee karamele (iriske)500215,975,10,6
Torta Napoleon (slojevita s kremom)2923,911,343,70,2
Torta od jagoda (biskvitna)2603,315,526,71,3
Torta od mrkve3742,517,550,71,1
Torta princeza (Prinsesstårta)2954,313,837,32,1
Torta tres leches2577,110,134,90,5
Tortilla čips (nachos)4976,622,362,74,7
Treacle tart (pita sa sirupom)3803,815,955,31,7
Trifle (slojeviti desert)1672,77,920,40,4
Turrón (nugat s bademima)5087,925,262,50,7
Tvrde karamele3491,2672,50
Tvrdi bomboni39400,2980
Uštipci s jabukama (racuchy)2565,111,831,31,3
Vanilin kiflice5438,53351,43,4
Vanilin šećer3990,10,3990,4
Velški kolačići (Welsh cakes)4325,517,857,61,7
Victoria sponge (biskvit s džemom i kremom)3543,714,851,71,2
Voćni kolač (keks)3604,212,655,22,1
Voćni tart2983,710,646,92,6
Voćni želei3361,71,876,63,9
Yokan (žele od crvenog graha)2893,60,2683,1
Zaslađeno kondenzirano mlijeko3217,98,754,40
Zobeni keksi4506,218,165,92,8
Zuger Kirschtorte (torta s višnjama)3075,817,127,51,1
Zvjezdice s cimetom (Zimtsterne)50514,225,950,95,6
Žele (desert)601,2014,20
Žitna pločica s orašastim plodovima4448,718,260,64,6
Žitna pločica s voćem3775,57,173,53,8
Žvakaća guma (sa šećerom)3720,30,390,62,4
Žvakaća guma bez šećera2280,70,578,12