17 Fit

17 Fit Kalorije namirnica Voće i bobice

Kalorije voća i bobica

145 namirnica u tablici: od 16 do 519 kcal na 100 g. Najmanje kalorija ima acerola, a najviše čips od banane.

Tablica kalorija

Vrijednosti na 100 g. Dodirni naslov stupca da razvrstaš po njemu.

Kalorije voća i bobica: Vrijednosti na 100 g. Dodirni naslov stupca da razvrstaš po njemu.
Acerola160,20,22,7–
Ananas500,50,111,71,4
Ananas iz konzerve600,50,114,31,3
Ananas u sirupu520,40,112,70,8
Aronija560,40,65,85,2
Avokado160214,78,56,7
Avokado Hass167215,41,86,8
Azijska kruška (nashi)420,50,273,6
Banana891,10,322,82,6
Bijeli ribiz451,10,26,13,5
Bobice bazge730,70,511,47
Bobice jarebike751,11,24,36,5
Borovnice570,70,314,52,4
Borovnice, smrznute510,40,69,52,7
Breskva390,90,381,5
Breskve u sirupu (kompot)720,50,217,21,2
Breskve u vlastitom soku440,6010,31,3
Brusnica (američka)460,50,18,43,6
Crna mahovnica (Empetrum)440,50,74,39,5
Crni ribiz631,40,415,43,5
Crveni ribiz561,40,29,54,3
Čerimoja751,60,714,73
Čips od banane5192,333,650,77,7
Datulje (medjool)2771,80,168,36,7
Dinja (kantalupa)340,80,27,30,9
Dinja casaba281,10,15,70,9
Divlje jabuke (rajske jabučice)760,40,319,9–
Dudovi (murve)431,40,48,11,7
Dunja570,40,113,41,9
Durian1471,55,323,33,8
Feijoa610,70,48,86,4
Fizalis531,90,711,2–
Goji bobice, sušene34914,30,464,113
Graviola (guanábana)6610,313,53,3
Grejp (bijeli)330,70,17,31,1
Grejp (ružičasti)420,80,19,11,6
Grožđe690,70,217,20,9
Grožđe izabela670,60,316,30,9
Grožđice2993,30,374,84,5
Guava682,50,98,95,4
Jabuka520,30,213,82,4
Jabuka Crveni delišes (Red Delicious)590,30,211,82,3
Jabuka Fuji630,20,213,12,1
Jabuka Gala570,30,111,42,3
Jabuka Granny Smith580,40,210,82,8
Jabuka Zlatni delišes (Golden)570,30,111,22,4
Jabuka, oguljena480,30,111,51,3
Jackfruit951,70,621,81,5
Jagode320,70,37,72
Jagode, smrznute350,40,172,1
Japanska mušmula (nešpula)470,40,210,41,7
Kaki700,60,2153,6
Kamčatska borovnica (haskap)550,70,610,72,1
Karambola (zvjezdasto voće)3110,33,92,8
Kivano (rogata dinja)441,81,37,6–
Kivi611,10,511,73
Klementina470,80,110,31,7
Kokos, svježi3543,333,56,29
Korintske grožđice2903,40,272,64,4
Kruška570,40,112,13,1
Kruška Konferans670,40,1133,1
Kruška Viljamovka630,40,211,93,1
Kruške u sirupu (kompot)570,2013,61,6
Kuhane suhe marelice851,20,219,62,6
Kuhane suhe šljive10710,2253,1
Kumkvat711,90,99,46,5
Kupine431,40,54,35,3
Kupine, smrznute641,20,410,75
Liči660,80,415,21,3
Limeta300,70,27,72,8
Limun291,10,36,52,8
Longan601,30,1141,1
Lubenica300,60,17,20,4
Maline521,20,75,46,5
Maline, smrznute561,10,88,34,3
Mandarina530,80,311,51,8
Mandarina satsuma500,80,39,61,1
Mandarine iz konzerve370,608,90,7
Mango600,80,413,41,6
Mangostin730,60,515,6–
Marakuja972,20,71310,4
Marelica481,40,49,12
Marelice u sirupu (kompot)830,50,119,91,6
Medena dinja360,50,18,30,8
Mirabela (šljiva)770,60,3182,2
Močvarna borovnica390,40,76,32,4
Močvarna kupina (cloudberry)551,51,16,86,3
Mušmula450,50,29,22,1
Nar (šipak, mogranj)831,71,214,74
Naranča470,90,111,82,4
Naranča (navel)490,90,110,32,2
Nektarina441,10,38,81,7
Ogrozd440,90,65,94,3
Opuncija (indijska smokva)410,70,563,6
Papaja430,50,39,11,7
Pasji trn571,53,22,23,6
Pečena jabuka530,30,411,22,4
Pire od jabuka1020,20,224,41,5
Pire od jabuka, nezaslađeni420,20,110,21,1
Plantain (banana za kuhanje)1221,30,330,21,7
Plantain, kuhani1411,32,929,31,6
Pomelo380,808,61
Prženi plantain (maduros)2671,59,243,72,3
Rambutan840,70,2200,9
Ringlo (šljiva)710,90,316,41,7
Sapodila830,41,114,75,3
Smokva, svježa740,80,316,32,9
Smokve u sirupu690,40,116,11,8
Suha banana3463,91,878,49,9
Suhe borovnice3172,52,572,57,5
Suhe breskve2393,60,853,18,2
Suhe brusnice (zaslađene)3080,21,177,55,3
Suhe jabuke2430,90,357,28,7
Suhe kruške2621,90,662,27,5
Suhe marelice2413,40,555,37,3
Suhe smokve2493,30,954,19,8
Suhe šljive2402,20,456,87,1
Suhe višnje3331,30,7782,5
Suhi ananas3471,20,781,72,4
Suhi kaki2741,40,658,914,5
Suhi mango3192,51,276,22,4
Sultanije (svijetle grožđice)3013,30,276,73,3
Šipurak (plod divlje ruže)540,70,16,18,3
Šljiva460,70,3101,4
Šljive iz konzerve (kompot)580,5014,30,9
Šumska borovnica650,81,110,23,3
Šumska brusnica560,50,78,92,6
Šumske jagode380,80,45,92
Šumsko voće, smrznuto501,10,37,93,5
Tamarillo (rajčica s drveta)2820,34,5–
Tamarind2392,80,657,45,1
Trešnje631,10,213,92,1
Trešnje u sirupu (kompot)670,60,115,81,5
Trnina (bobice)520,80,27,83,5
Umeboshi (soljena japanska šljiva)290,90,70,93,3
Višnje5010,310,61,6
Višnje u sirupu (kompot)910,70,122,21,1
Višnje, smrznute460,90,49,41,6
Voćni koktel (konzerva)570,40,113,91
Voćni pire (kašica)1020,30,123,92
Zelena jabuka580,40,213,62,8
Zlatni kivi6310,314,41,4
Zmajevo voće (pitaja)680,70,214,41,8
Žižula (čičimak), sušena2814,70,566,56
Žižula (čičimak), svježa791,20,220,2–