17 Fit

17 Fit Kalorije namirnica Grickalice, začini i ostalo

Kalorije grickalica, začina i ostalog

77 namirnica u tablici: od 0 do 532 kcal na 100 g. Najmanje kalorija ima jodirana sol, a najviše čips.

Tablica kalorija

Vrijednosti na 100 g. Dodirni naslov stupca da razvrstaš po njemu.

Kalorije grickalica, začina i ostalog: Vrijednosti na 100 g. Dodirni naslov stupca da razvrstaš po njemu.
Agar-agar270,506,30,5
Alfredo umak1502,1151,80
Bijeli papar, mljeveni31011,42,148,326,2
Biljno mljeveno meso (soja ili grašak)16714,88,456,2
Bosiljak, sušeni244234,110,137,7
Cimet, mljeveni24741,227,553,1
Crni papar, mljeveni25110,43,338,625,3
Curry (začin)30114,5142,653,2
Češnjak u prahu34416,70,862,89,4
Čips5326,43450,73,1
Čubar, sušeni2646,75,92345,7
Dimljeni tofu16414,99,52,90,3
Domaći humus1774,98,616,14
Đumbir, mljeveni33594,258,314,1
Ekstrakt vanilije2400,102,40
Garam masala (mješavina začina)37915,615,145,2–
Goveđa kocka za juhu24010,213,319,70,7
Guacamole1551,914,21,96,5
Hoisin umak2203,33,441,32,8
Humus s dodacima2417,217,19,35,3
Jodirana sol00000
Kajenski papar3761217,329,427,2
Kardamom, mljeveni32110,86,740,528
Kim33419,814,611,938
Klinčići33561331,633,9
Kokice (bez ulja)38712,94,563,314,5
Kokosovo mlijeko197221,32,80,1
Korijander (sjemenke)34612,417,81341,9
Kuhinjska sol00000
Kumin (sjemenke)42717,822,333,710,5
Kurkuma, mljevena3129,73,344,422,7
Limunov sok220,30,26,60,3
Lovorov list3537,68,448,626,3
Mažuran, sušeni27612,7720,340,3
Mikoprotein (tip Quorn)9213,42,31,66
Miso pasta19812,86205,4
Mljevena paprika28214,112,919,134,9
Muškatni oraščić5075,336,328,520,8
Namaz od ekstrakta kvasca (Marmite, Vegemite)18040,70,43,30
Origano, sušeni26594,326,442,5
Pereci, slani384102,9773,4
Peršin, sušeni291295,316,829,7
Pico de gallo170,70,12,61,1
Pileća kocka za juhu23311,311,520,80,6
Pločica od müslija47110,119,859,15,3
Prašak za pecivo14220,233,21,9
Prehrambeni kvasac (pahuljice)33440,44,521,822,5
Proteinska pločica (30% proteina)41230,315,231,17,3
Provansalsko bilje28311,57,22340,1
Prženi tofu27018,820,253,9
Riblji umak355,103,60
Rižini krekeri s maslacem od kikirikija4811424,852,13,8
Ružmarin, sušeni3284,915,221,542,6
Seitan13420,62,56,70,9
Sjemenke komorača32615,714,912,539,8
Slane kokice4851123,852,68,1
Sojino meso (teksturirani proteini), namočeno15018,62,975,6
Sojino meso (teksturirani proteini), suho36651,13,315,417,5
Spirulina, sušena29057,57,720,33,6
Sriracha931,90,9172,2
Suhi kvasac30744,56,417,923,3
Svileni tofu544,62,91,50,6
Svježi kvasac1058,41,9108,1
Šafran35211,45,861,53,9
Tempeh19220,310,87,66,2
Teriyaki umak895,9015,50,1
Timijan, sušeni2859,17,426,937
Tofu, tvrdi14417,38,70,52,3
Tzatziki915,263,90,2
Umak od brusnica1590,90,139,31,1
Umak od kamenica511,40,310,60,3
Veganska pljeskavica za burger (soja ili grašak)1971811,14,14,3
Veganske kobasice (tofu ili soja)22913,416,35,71,5
Veganski nuggetsi25015,510,919,75,4
Wasabi2922,210,9406,1
Začinjeni nori (grickalica od alga)301403,513,525,2
Želatina u prahu33585,60,100