17 Fit

17 Fit Kalorie produktów Orzechy i nasiona

Kalorie orzechów i nasion

51 produktów w tabeli: od 131 do 718 kcal w 100 g. Najlżejsze — kasztany jadalne gotowane, najbardziej kaloryczne — orzechy makadamia.

Tabela kalorii

Wartości w 100 g. Kliknij nagłówek kolumny, aby posortować.

Kasztany jadalne gotowane13121,427,8–
Kasztany jadalne pieczone2453,22,247,95,1
Kasztany jadalne surowe1961,61,244,2–
Mak5251841,68,619,5
Masło migdałowe6142155,58,510,3
Masło migdałowe6142155,58,510,3
Masło orzechowe5882550205
Masło orzechowe z kawałkami58924,149,913,68
Masło słonecznikowe61717,355,217,65,7
Masło z nerkowców58717,649,425,62
Mieszanka orzechów prażonych60719,553,5166,4
Mieszanka orzechów solona59417,351,516,49
Migdały57921502212,5
Migdały blanszowane59021,452,58,89,9
Migdały prażone5982152,510,110,9
Migdały prażone solone5982152,510,110,9
Migdały w miodzie59418,249,914,213,7
Nasiona chia48617314234,4
Nasiona konopi łuskane55331,648,84,74
Nerkowce55318,243,926,93,3
Nerkowce prażone57415,346,429,73
Nerkowce prażone solone57415,346,429,73
Orzechy brazylijskie65914,367,14,27,5
Orzechy czarne61924,159,32,86,8
Orzechy laskowe62814,960,879,7
Orzechy laskowe prażone6461562,48,29,4
Orzechy makadamia7187,975,85,28,6
Orzechy makadamia prażone7167,876,14,88
Orzechy pekan6919,2724,39,6
Orzechy pekan prażone7109,574,34,29,4
Orzechy włoskie6541565146,7
Orzechy włoskie w karmelu5008,335,7443,6
Orzeszki piniowe67313,768,49,43,7
Orzeszki ziemne56725,849,27,68,5
Orzeszki ziemne prażone58724,449,712,98,4
Orzeszki ziemne solone5992852,55,99,4
Pestki arbuza55728,347,415,3–
Pestki dyni55930,2494,76
Pestki dyni prażone solone57429,8498,26,5
Pestki dyni w łupinie prażone44618,619,435,418,4
Pestki słonecznika5842151208,6
Pestki słonecznika prażone58219,349,81311,1
Pistacje56020,245,316,610,6
Pistacje prażone solone56921,145,817,210,3
Sezam57317,749,711,711,8
Sezam prażony565174811,714
Siemię lniane53418,342,21,627,3
Słonecznik prażony solony58219,349,815,19
Tahini5951753,811,99,3
Wiórki kokosowe5012,935,543,24,5
Wiórki kokosowe6606,964,57,316,3