17 Fit

17 Fit Calorietabel Granen, peulvruchten en meel

Calorieën in granen en peulvruchten

157 producten in de tabel, van 61 tot 489 kcal per 100 g. De minste calorieën: glasnoedels, gekookt; de meeste: granola.

Calorietabel

Waarden per 100 g. Tik op een kolomkop om daarop te sorteren.

Calorieën in granen en peulvruchten: Waarden per 100 g. Tik op een kolomkop om daarop te sorteren.
Aardappelzetmeel34800,286,30,6
Aburaage (dunne gefrituurde tofu)37723,434,40,51,3
Adukibonen, gekookt1287,50,117,57,3
Amarant, gekookt1023,81,616,62,1
Amarant, rauw36913,5758,66,7
Atsuage (dikke gefrituurde tofu)14310,711,31,10,7
Baked beans met varkensvlees1065,21,614,55,5
Basmatirijst, droog3537,70,877,80,9
Basmatirijst, gekookt1172,70,624,41
Boekweit met melk803,31,213,61,5
Boekweit, droog34611,72,77110,3
Boekweit, gekookt923,40,619,92,7
Boekweitmeel33512,63,160,610
Borlottibonen, gekookt1369,30,515,98,6
Boterbonen (limabonen), gekookt1157,80,413,97
Bulgur, droog34212,31,375,912,5
Bulgur, gekookt833,10,214,14,5
Chocolade-tarwevlokken (ontbijtgranen)3888,52,680,14,9
Cornflakes3845,90,985,32,7
Cornflakes met suikerlaagje3794,40,6881,9
Couscous van harde tarwe, gekookt1574,61312,3
Couscous, droog37612,80,672,45
Couscous, gekookt1123,80,221,81,4
Deeg, gekookt (varenyky, pelmeni)1315,21,124,9–
Deeg, rauw (varenyky, noedels)28811,32,354,7–
Eiernoedels, droog38414,24,4683,3
Eiernoedels, gekookt1344,62232
Gekiemde tarwe1987,51,341,41,1
Gepofte rijst (ontbijtgranen)3916,71,5871
Gepofte rijst met chocolade (ontbijtgranen)38862,284,23,1
Gerst, hele korrels33412,52,356,217,3
Gerstegrutten, droog3168,51,56210,3
Gerstemeel3399,92,364,58,8
Gestoomde witte rijst (restaurant)1513,20,3330,9
Gevulde chocoladekussentjes (ontbijtgranen)4427,314,867,25,3
Gezoete ontbijtgranen (gemiddeld)3888,23,279,24,9
Gierst, droog378114,264,38,5
Gierst, gekookt1193,5122,41,3
Gierstmeel35010,24,163,29,7
Gierstpap met melk1103,2317,30,7
Glasnoedels, droog3510,20,185,60,5
Glasnoedels, gekookt610,30,114,40,8
Glutenvrije pasta, gekookt1633,11,134,41
Granola48913,724,3458,9
Griesmeel36012,71,168,93,9
Griesmeel van harde tarwe (durum)35210,91,371,63,4
Griesmeel, gekookt in water1223,40,8241,9
Griesmeelgnocchi1855,62,434,41,8
Griesmeelpap met melk1213,53,219,40,6
Haverkorrels38916,96,955,710,6
Havermeel40414,79,159,26,5
Havermout37913,26,567,710,1
Havermout (snelkookvlokken)37913,26,557,610,1
Havermoutpap met melk1165,63,314,51,7
Havermoutpap met water642,21,19,71,7
Havervlokken, gekookt in water762,51,511,91,7
Haverzemelen24617,3750,815,4
Hominy (maïs) uit blik721,50,911,82,5
Instantnoedels (ramen), droog44010,217,657,42,9
Japanse rijst, gekookt1562,50,334,61,5
Jasmijnrijst, gekookt1432,90,730,51,1
Jeera-rijst (komijnrijst)1432,54,522,40,9
Kastanjemeel3355,73,470,412,6
Khorasantarwe (kamut)34214,52,159,511,1
Kidneybonen, droog33722,51,146,115,2
Kidneybonen, gekookt1278,70,515,47,4
Kikkererwten uit blik13972,816,16,4
Kikkererwten, droog37820,5650,812,2
Kikkererwten, gekookt1648,92,619,87,6
Kikkererwtenmeel38722,46,74710,8
Kleefrijst, gekookt9720,220,11
Krokante muesli met chocolade4428,616,763,27,4
Krokante muesli met fruit (cruesli)4368,916,759,78,7
Linzen, droog35224,61,152,610,7
Linzen, gekookt11690,412,27,9
Linzenpasta (rode linzen), gekookt16811,70,825,14,9
Lupinebonen, gekookt11915,62,97,12,8
Maïsgries (polenta)3707,11,875,53,9
Maïsmeel3616,22,178,12,5
Maïsmeel (volkoren)3628,13,669,67,3
Maïszetmeel (maizena)3810,30,190,40,9
Mie (tarwenoedels), gekookt1653,56,921,41
Muesli370106668,4
Mungbonen, gekookt10570,411,67,6
Natto (gefermenteerde sojabonen)19016,5100,36,7
Navybonen (kleine witte bonen), gekookt1408,20,615,610,5
Onigiri (rijstbal)1702,70,336,10,4
Parboiled rijst, gekookt1232,90,425,10,9
Parelgort, droog3529,91,262,115,6
Parelgort, gekookt1232,30,424,43,8
Pasta, droog350121,5713,2
Pasta, gekookt1585,80,9311,8
Pilaurijst (Indiase gekruide rijst)1342,53,722,10,6
Pintobonen uit blik11470,914,75,5
Pintobonen, gekookt14390,717,29
Polenta, gekookt781,40,116,91,6
Polenta, instant, droog3507,91,8743,2
Quinoa, droog36814,16,164,27
Quinoa, gekookt1204,41,918,52,8
Ramennoedels, gekookt1334,90,625,22,8
Rijst, gekookt1302,70,3280,4
Rijstepap met melk1172,72,620,4–
Rijstmeel36661,477,72,4
Rijstnoedels, droog36460,678,61,6
Rijstnoedels, gekookt891,40,320,10,3
Risottorijst, gekookt1302,40,228,6–
Rode linzen, droog35823,92,252,310,8
Rode rijst, gekookt1413,50,728,24
Roggekorrels3349,826115
Roggemeel34910,91,563,611,8
Rondkorrelrijst, gekookt1302,40,228,7–
Sobanoedels, droog33614,40,774,6–
Sobanoedels, gekookt995,10,121,4–
Sojabonen, droog44636,519,920,99,3
Sojabonen, gekookt17218,292,46
Somennoedels, gekookt1143,50,423,30,9
Sorghum (graan)32910,63,565,46,7
Spätzle (eiernoedeltjes)1685,81,3321,5
Spelt, gekookt1275,50,822,53,9
Spelt, rauw34414,62,459,510,7
Speltmeel35211,43649,3
Spliterwten, droog36423,13,939,422,2
Spliterwten, gekookt1188,30,412,88,3
Tahdig (krokante Perzische rijst)1922,610,721,10,8
Tapiocaparels, droog3580,2087,80,9
Tarwebloem36410,3173,62,7
Tarwegluten37075,21,913,20,6
Tarwekiemen37527,29,535,116,3
Tarwekorrels, gekookt (Ebly)1495,50,927,43,8
Tarwezemelen21615,64,321,742,8
Teff, gekookt1013,90,717,12,8
Tuinbonen (gedroogd), gekookt1107,60,414,35,4
Udonnoedels, gekookt952,60,419,51,3
Ugali / pap (stevige maïspap)1112,10,522,71,2
Verse eierpasta, gekookt1685,81,3321,5
Verse eierpasta, rauw28310,11,953,83,2
Volkoren roggemeel32515,92,244,823,8
Volkorenmeel34013,22,561,310,7
Volkorenpasta, droog35213,92,964,29,2
Volkorenpasta, gekookt14961,726,23,9
Vruchtenmuesli3699,56,961,711
Wilde rijst, droog35714,71,168,76,2
Wilde rijst, gekookt10140,319,51,8
Witte bonen in tomatensaus (baked beans)944,80,4174,1
Witte bonen uit blik (cannellini)1147,30,316,44,8
Witte bonen, droog33323,40,845,115,2
Witte bonen, gekookt1399,70,318,86,3
Witte rijst, droog36070,6791,3
Yaki onigiri (gegrilde rijstbal)1663,10,336,90,4
Zelfrijzend bakmeel3509,11742,5
Zemelenvlokken (ontbijtgranen)36011,54,459,318,3
Zilvervliesrijst, droog3677,53,272,73,6
Zilvervliesrijst, gekookt1232,71241,6
Zwarte bonen uit blik9160,39,76,9
Zwarte bonen, droog34121,61,446,915,5
Zwarte bonen, gekookt1328,90,5158,7
Zwartoogbonen, gekookt1167,70,514,36,5