17 Fit

17 Fit Calorietabel Zoetigheid en desserts

Calorieën in zoetigheid en desserts

269 producten in de tabel, van 60 tot 598 kcal per 100 g. De minste calorieën: gelatinepudding (jelly); de meeste: pure chocolade 70%.

Calorietabel

Waarden per 100 g. Tik op een kolomkop om daarop te sorteren.

Calorieën in zoetigheid en desserts: Waarden per 100 g. Tik op een kolomkop om daarop te sorteren.
Aardbeienbiscuittaart2603,315,526,71,3
Aardbeienjam2510,30,560,50,7
Aardbeientaart3153,219,8311,5
Abrikozenjam2470,30,359,71,1
Agavesiroop3100,10,576,20,2
Ahornsiroop26000,1670
Alfajor (koekje met dulce de leche)4256,516,362,11,2
Amaretti (amandelkoekjes)4648,81376,72,6
Anman (gestoomd broodje met zoete bonenpasta)2796,2648,83,3
Appelcrumble2292,29,533,81,7
Appelpannenkoekjes (racuchy)2565,111,831,31,3
Appelstrudel281214,136,40,8
Appeltaart2371,91132,41,6
Baba au rhum2432,39,936,30,8
Bakewell tart (amandeltaartje met jam)4113,116,861,91,1
Baklava4406,629,3352,5
Bananenbrood3314,412,450,61,4
Barfi (Indiase melkfudge)2845,411,4400,4
Basbousa (griesmeelcake in siroop)3636,213,852,72
Basler Läckerli (honingkoekjes)4127,57,9752,8
Berlinerbol met jam3786,418,745,60,9
Bienenstich (Duitse bijensteekcake)3566,317,5431,8
Biscotti (cantuccini)3737,68,465,61,4
Biscuitcake3835,714,457,64,6
Blini’s (kleine pannenkoekjes)260611,233,72,4
Bonbons (pralines)5559,134,751,52,1
Bosbessenjam2460,30,458,92,1
Bosbessenmuffin3754,516,151,91,1
Boterkoekjes4676,118,868,10,8
Brigadeiro (Braziliaanse chocoladetruffel)3648,315,9493
Brownie4054,816,361,82,1
Bruine suiker3800,1098,10
Brunsli (chocolade-amandelkoekjes)51514,929,843,36,7
Cacaopoeder, ongezoet22819,613,720,937
Cake (vierkwart)4385,925,6461,1
Candy corn (halloweensnoepjes)34200,189,90
Cannoli3076,21536,71,2
Castella (Japanse biscuitcake)3137,1561,80,5
Chiapudding1182,85,410,25,6
Chocolade-hazelnootpasta5395,429,7575,4
Chocolade-ijs2163,811271,2
Chocolade-ijsje op een stokje3283,419,833,41,2
Chocoladedragees5055,524,3652
Chocoladegelato2514,71718,90,9
Chocolademousse1505,44,421,31,5
Chocoladepinda’s4999,52555,95,9
Chocoladepudding1422,14,6230
Chocoladereep met karamel en noga4963,724,166,40,6
Chocoladereep met koekje5236,128,160,51,9
Chocoladereep met wafel5116,529,455,14,9
Chocoladesalami (arretjescake)4375,627,244,72,8
Chocoladesaus (topping)2773,816,826,23
Chocoladetaart met glazuur3893,520,150,62,2
Chocoladetaartje (tarte au chocolat)4645,930,740,92,9
Chocoladevla1303,43,919,90,7
Chocolate chip cookies4815,422,664,32,5
Chokladboll (chocolade-haverballetje)5084,931,549,15,2
Christmas pudding (Engelse kerstpudding)28536,953,24
Chrust / faworki (gefrituurde deegstrikjes)4516,52548,91,2
Churros419622,246,32,6
Citroen-meringuetaart2512,98,540,90,7
Citroencake428521,3541
Citroentaart379520,942,71,8
Cozonac (zoet brood met walnootvulling)3807,517,947,42,7
Crème brûlée2724,520,816,60,6
Crème caramel1324,53,620,60
Cupcake3522,814,852,61
Daifuku (mochi met rodebonenpasta)2234,70,648,62,7
Deense boterkoekjes5165,427,161,72
Digestive biscuits4636,221,360,43,8
Digestives met chocolade4886,325,757,22,1
Donut met chocoladevulling4207,322,545,92,6
Donut, geglazuurd4265,222,949,31,5
Dorayaki (pannenkoekjes met bonenpasta)2926,63,259,91,9
Drop3115,20,570,61,3
Dulce de leche (melkkaramel)3076,55,5580,6
Eccles cake (bladerdeeg met krenten)3654,418,345,83,6
Eclair2644,821,512,50,4
Eiertaartje (Hongkongse stijl)3076,414,736,91,1
Energy balls (dadels, amandelen, havermout)3889,317,84710
Engadiner notentaart481727,749,92
Flan (karamelpudding)1785,24,928,20
Flapjack (haverreep)4345,122,851,95,2
Flensjes met chocopasta3818,114,654,32,4
Flensjes met jam2946,55,7541
Florentines5149,328,750,77,6
Flødeboller (chocozoenen)4054,21563,10,4
Frambozenjam2480,50,2610,9
Franse appeltaart (tarte aux pommes)2202,58,832,73,3
Frozen yoghurt12733,621,60
Fructose (vruchtensuiker)368001000
Fruitgums3960098,80,1
Gajar halwa (wortelhalva)3544,816,641,94,7
Gecondenseerde melk, gezoet3217,98,754,40
Geglazuurd kwarkreepje (syrok, 18%)3137,617,730,70,8
Geglazuurd kwarkreepje (syrok, 23%)3996,522,941,41,4
Gekonfijt fruit2980,30,172,33,3
Gekonfijte kastanjes (marrons glacés)2901,71,266,32,8
Gekonfijte sinaasappelschil3330,20,282,71,1
Gelatinepudding (jelly)601,2014,20
Gemberkoek3563,916,449,23,3
Gemberkoekjes4534,915,472,12,2
Germknödel (gistknoedel met pruimenjam)324611,547,61,9
Gulab jamun (melkballetjes in siroop)3067,212,8410,2
Gummysnoep (gombeertjes)3486,30,380,20,3
Hagelslag (melkchocolade)5357,729,7563,4
Halva (tahini)46912,521,5564,5
Harde karamels3491,2672,50
Havermoutkoekjes4506,218,165,92,8
Honing3040,3082,40,2
IJsbekertje2343,212,726,71,9
IJshoorntje2873,513,537,81,5
IJssandwich2374,38,637,10
Jaffa Cakes3544,48,565,41,5
Jalebi (gefrituurde spiralen in siroop)3822,912,365,60,8
Jam2780,40,167,81,1
Kaiserschmarrn (gescheurde pannenkoek)2106,8729,20,8
Kammerjunker (Deense beschuitkoekjes)454617,866,42
Kaneelsterren (Zimtsterne)50514,225,950,95,6
Karamelappel1341,32,127,81,8
Karamelpopcorn41836,585,43
Karamels3824,68,1770
Karamelsiroop32400810
Kauwgom met suiker3720,30,390,62,4
Kauwgom, suikervrij2280,70,578,12
Kersenjam2470,40,260,90,6
Kerststol (Stollen)4075,918,653,52,6
Kerststronk (bûche de Noël)3174,219,730,71,3
Kheer (Indiase rijstpudding)1133,42,819,10,4
Kladdkaka (Zweedse smeuïge chocoladetaart)3966,321,745,94,2
Kleefrijst met mango (mango sticky rice)14623,826,4–
Klejner (Deense gefrituurde krullen)5545,936,449,22,8
Knäck (Zweedse amandeltoffee)4632,522,362,51,4
Koekjes met chocoladelaag5006,92561,92,1
Koetja (kerstpap van tarwe met maanzaad)2987,613,536,35,3
Kokosmakroon460322,656,15,1
Kokosreep met chocolade4753,923,860,23
Koldskål (koude karnemelksoep)673,21,99,40
Kransekake (Noorse amandelringtaart)44110,622,5495,6
Kroepoek (garnalenchips)5700,339530,9
Kulfi (Indiaas ijs)4575,742,413,10,5
Kunafa / künefe (kaasgebak in siroop)3467,819,535,80,6
Kürtőskalács / trdelník (schoorsteencake)3606,612,654,21,6
Kwarktaart (Käsekuchen)2376,211,6270,7
Kwarkvlaai2376,211,6270,7
Kyivtaart (meringue-notentaart)5307,430,7563,6
Ladoo (Indiase zoete balletjes)4116,922,342,74
Lange vingers38583,879,91,4
Lebkuchen (Duitse peperkoek)32671,368,72,7
Lemon curd2660,64,955,40,2
Linzer Torte4427,122,152,32,8
Maamoul (koekjes met dadelvulling)4105,416,758,63,2
Maancake3484,78,562,62,1
Maanzaadrol (makowiec)390917,247,94,4
Macaron4301021,249,72,9
Madeleine4625,225,253,51,2
Mailänderli (boterkoekjes)4317,120,853,21,4
Maïspuffs, zoet4108,93,684,20
Mariabiscuits4328,311,573,92,2
Marmercake4325,82350,51,8
Marsepein407412,468,62,5
Marshmallows (spekjes)3181,80,281,20,1
Medovik (honingtaart)3955,317,853,51,8
Melasse29000,174,70
Melkchocolade5357,729,7563,4
Melkchocolade met noten5528,435,948,73,5
Melkkaramels (krówki, korivka)4193883,70,9
Meringue (schuimpjes)3964,10,394,30,3
Millefeuille (tompouce)2923,911,343,70,2
Mince pie (kersttaartje met vruchtenvulling)3773,814,956,72,6
Mitarashi dango (rijstballetjes met zoete sojasaus)1943,20,443,50,3
Mochi (rijstcake)22340,645,50,5
Mueslireep met chocolade4516,514,9734,5
Mueslireep met fruit3775,57,173,53,8
Mueslireep met noten4448,718,260,64,6
Napoleontaart (millefeuilletaart)2923,911,343,70,2
Noga5087,925,262,50,7
Oliebollen3425,51643,41,5
Oresjki (notenkoekjes met karamel)3966,717,452,41,1
Ostkaka (Zweedse kwarktaart)17210,4716,60
Palmier (bladerdeegkoekje)4905,928,253,15,3
Panettone3546,410,756,52,8
Panna cotta1982,71314,90
Pastel de nata (Portugees puddingtaartje)3265,516,438,90,6
Pastila (appelconfect)2760,60,170,20,7
Pavê (Braziliaans laagjesdessert)2816,211,938,51,5
Pebernødder (Deense pepernoten)4695,819,267,22,3
Pecantaart (pecan pie)4435,52941,82,6
Poedersuiker3890099,80
Poffertjes2206,46,2330,9
Polvorones (Spaanse zandkoekjes)4806,525,755,32,3
Pompoentaart (pumpkin pie)20148,822,84,8
Prinsesstårta (Zweedse prinsessentaart)2954,313,837,32,1
Prjaniki (gevulde geglazuurde peperkoekjes)3514,31,979,31
Profiteroles2735,512,234,32,3
Pruimenmoes (povidla)2390,30,159,30,9
Ptasie mleczko (schuimsoufflé in chocolade)3764,710,366,20,6
Puddingtaartje (custard tart)2636,714,326,71,1
Pudim (Braziliaanse flan van gecondenseerde melk)1946,86,128,60
Puff-puff (gefrituurde deegballetjes)3354,715,443,11,2
Punschrulle (Zweeds punchrolletje)453520,261,23,3
Pure chocolade 50%5026,633,842,912
Pure chocolade 70%5987,842,645,910,9
Pure chocolade 85%59110,446,326,912,8
Rice Krispies Treat (rijstkrispie-reep)4173,4980,50
Rijstpudding1083,22,118,10,3
Risalamande (kerstrijstpudding met room en amandelen)1322,96,315,60,1
Rock cakes (krentencakejes)3865,314,857,61,4
Roomtoffees (iriska)500215,975,10,6
Sachertorte3975,22147,32,8
Sandwichkoekjes met chocoladevulling4606,71867,93,8
Schwarzwalder kirschtaart3244,11934,22,2
Semla (Zweeds roombroodje)3236,914,940,12,6
Senbei (rijstcrackers met sojasaus)3687,3180,40,6
Sholeh zard (saffraanrijstpudding)1251,53,322,60,7
Sinaasappelmarmelade2460,30,459,31,5
Sinaasappelsorbet1441,1229,11,3
Sjarlotka (appelbiscuitcake)1844,42,135,81,5
Slagroomsoes3484,626,422,91
Soes met vanillecrème2234,37,334,91
Speculaas (speculoos)4775,919,7691,9
Spitzbuben (zandkoekjes met jam)4995,825,660,31,9
Steviazoetstof23800,2980,5
Sticky toffee pudding (dadelcake met toffeesaus)3554,812,257,32,1
Streuselkuchen (kruimelcake)3575,315,748,11,1
Stroopwafel4054,812,668,71,3
Struffoli (honingballetjes)3836,215,954,21,2
Suiker387001000
Suikeramandelen470517,273,90
Suikerkoekjes4966,826,1572,6
Suji halwa (griesmeelhalva)3422,216,746,30,5
Taiyaki / imagawayaki (gevuld wafelcakeje)2204,51,446,91,7
Tangyuan (kleefrijstballetjes met sesam)2804,310,441,81,4
Tarte tatin2412,39,337,10,7
Tiramisu3535,723,928,80,6
Toastergebakje met vulling (Pop-Tart)3884,29,969,31
Tortillachips4976,622,362,74,7
Treacle tart (taart met stroop)3803,815,955,31,7
Tres leches-taart2577,110,134,90,5
Trifle (Engels laagjesdessert)1672,77,920,40,4
Tsjoertsjchela (walnoten in druivengelei)4428,223,153,44,5
Turks fruit (lokum)2950,6073,80
Turrón (amandelnoga)5087,925,262,50,7
Vanille-ijs2273,215200,7
Vanillegelato2493,516,222,30
Vanillekipferl (vanillehalvemaantjes)5438,53351,43,4
Vanillesaus (custard)11444,215,30
Vanillesuiker3990,10,3990,4
Vanillevla (vanillepudding)1053,13,614,40,1
Vanillewafeltjes4554,916,4711,6
Victoria sponge (biscuittaart met jam en room)3543,714,851,71,2
Vossenbessenjam1480,20,235,31
Vruchtencake (Engelse cake)3604,212,655,22,1
Vruchtengeleisnoepjes (pâte de fruits)3361,71,876,63,9
Vruchtensorbet1100,80,126,60,5
Vruchtentaart (fruitvlaai)2983,710,646,92,6
Wafeltjes met chocoladevulling5236,429,857,23,5
Wafeltjes met crèmevulling5385,830,160,11,6
Waterijsje850,10,220,80,2
Welsh cakes (Welshe theekoekjes)4325,517,857,61,7
Witte chocolade5395,932,1590,2
Worteltaart3742,517,550,71,1
Yokan (gelei van rode bonen)2893,60,2683,1
Zandkoekjes4896,422,764,82
Zonnebloemhalva50910,630,449,16,1
Zonnebloempittenkrokant (kozinaki)47810,727,448,66,1
Zoute stengels38811,54,373,74,2
Zuger Kirschtorte (kersentaart met kirsch)3075,817,127,51,1
Zuurtjes39400,2980