17 Fit

17 Fit Calorietabel Fruit en bessen

Calorieën in fruit en bessen

145 producten in de tabel, van 16 tot 519 kcal per 100 g. De minste calorieën: acerola; de meeste: bananenchips.

Calorietabel

Waarden per 100 g. Tik op een kolomkop om daarop te sorteren.

Calorieën in fruit en bessen: Waarden per 100 g. Tik op een kolomkop om daarop te sorteren.
Aardbeien320,70,37,72
Aardbeien, diepvries350,40,172,1
Abrikoos481,40,49,12
Abrikozen op siroop830,50,119,91,6
Acerola160,20,22,7–
Ananas500,50,111,71,4
Ananas op sap (blik)600,50,114,31,3
Ananas op siroop520,40,112,70,8
Appel520,30,213,82,4
Appel Fuji630,20,213,12,1
Appel Gala570,30,111,42,3
Appel Golden Delicious570,30,111,22,4
Appel Granny Smith580,40,210,82,8
Appel Red Delicious590,30,211,82,3
Appel, geschild480,30,111,51,3
Appelmoes1020,20,224,41,5
Appelmoes zonder toegevoegde suiker420,20,110,21,1
Aronia (appelbes)560,40,65,85,2
Avocado160214,78,56,7
Avocado Hass167215,41,86,8
Bakbanaan, gegaard met vet1411,32,929,31,6
Bakbanaan, rauw1221,30,330,21,7
Banaan891,10,322,82,6
Bananenchips5192,333,650,77,7
Blauwe bessen570,70,314,52,4
Blauwe bessen, diepvries510,40,69,52,7
Blauwe bosbessen (wild)650,81,110,23,3
Bosaardbeien380,80,45,92
Bosvruchten, diepvries501,10,37,93,5
Bramen431,40,54,35,3
Bramen, diepvries641,20,410,75
Cactusvijg410,70,563,6
Cantaloupemeloen340,80,27,30,9
Casabameloen281,10,15,70,9
Cherimoya751,60,714,73
Citroen291,10,36,52,8
Clementine470,80,110,31,7
Cranberry’s460,50,18,43,6
Drakenvrucht (pitaya)680,70,214,41,8
Druiven690,70,217,20,9
Druiven Concord (Isabella)670,60,316,30,9
Duindoornbessen571,53,22,23,6
Durian1471,55,323,33,8
Feijoa610,70,48,86,4
Frambozen521,20,75,46,5
Frambozen, diepvries561,10,88,34,3
Gebakken bakbanaan (maduros)2671,59,243,72,3
Gedroogde abrikozen2413,40,555,37,3
Gedroogde abrikozen, gestoofd851,20,219,62,6
Gedroogde ananas3471,20,781,72,4
Gedroogde appel2430,90,357,28,7
Gedroogde banaan3463,91,878,49,9
Gedroogde blauwe bessen3172,52,572,57,5
Gedroogde cranberry’s3080,21,177,55,3
Gedroogde gojibessen34914,30,464,113
Gedroogde jujubes (rode dadels)2814,70,566,56
Gedroogde kaki2741,40,658,914,5
Gedroogde mango3192,51,276,22,4
Gedroogde peer2621,90,662,27,5
Gedroogde perziken2393,60,853,18,2
Gedroogde pruimen2402,20,456,87,1
Gedroogde pruimen, gestoofd10710,2253,1
Gedroogde vijgen2493,30,954,19,8
Gedroogde zure kersen3331,30,7782,5
Gele kiwi (gold)6310,314,41,4
Gepofte appel530,30,411,22,4
Granaatappel831,71,214,74
Groene appel580,40,213,62,8
Guave682,50,98,95,4
Honingbes (haskap)550,70,610,72,1
Honingmeloen360,50,18,30,8
Jackfruit (nangka)951,70,621,81,5
Japanse mispel (loquat)470,40,210,41,7
Jujube (Chinese dadel)791,20,220,2–
Kaki (sharonfruit)700,60,2153,6
Kersen631,10,213,92,1
Kersen op siroop670,60,115,81,5
Kiwano (hoornmeloen)441,81,37,6–
Kiwi611,10,511,73
Kraaiheibessen440,50,74,39,5
Krenten2903,40,272,64,4
Kruipbraam (cloudberry)551,51,16,86,3
Kruisbessen440,90,65,94,3
Kumquat711,90,99,46,5
Kweepeer570,40,113,41,9
Lijsterbessen751,11,24,36,5
Limoen300,70,27,72,8
Longan601,30,1141,1
Lychees660,80,415,21,3
Mandarijn530,80,311,51,8
Mandarijnen op sap (blik)370,608,90,7
Mangistan730,60,515,6–
Mango600,80,413,41,6
Medjool-dadels2771,80,168,36,7
Mirabellen770,60,3182,2
Mispel450,50,29,22,1
Moerbeien431,40,48,11,7
Morellen (zure kersen)5010,310,61,6
Morellen op siroop910,70,122,21,1
Morellen, diepvries460,90,49,41,6
Nashi-peer420,50,273,6
Navelsinaasappel490,90,110,32,2
Nectarine441,10,38,81,7
Papaja430,50,39,11,7
Passievrucht972,20,71310,4
Peer570,40,112,13,1
Peer Conference670,40,1133,1
Peer Williams630,40,211,93,1
Peren op siroop570,2013,61,6
Perzik390,90,381,5
Perziken op sap (blik)440,6010,31,3
Perziken op siroop720,50,217,21,2
Physalis (kaapse kruisbes)531,90,711,2–
Pomelo380,808,61
Pruim460,70,3101,4
Pruimen op sap (blik)580,5014,30,9
Ramboetan840,70,2200,9
Reine-claude710,90,316,41,7
Rijsbessen390,40,76,32,4
Rode bessen561,40,29,54,3
Roze grapefruit420,80,19,11,6
Rozenbottels540,70,16,18,3
Rozijnen2993,30,374,84,5
Sapodilla830,41,114,75,3
Satsuma500,80,39,61,1
Sierappeltjes (wilde appel)760,40,319,9–
Sinaasappel470,90,111,82,4
Sleedoornbessen520,80,27,83,5
Stervrucht (carambola)3110,33,92,8
Sultanarozijnen3013,30,276,73,3
Tamarillo (boomtomaat)2820,34,5–
Tamarinde2392,80,657,45,1
Umeboshi (gezouten Japanse pruim)290,90,70,93,3
Verse kokosnoot3543,333,56,29
Verse vijg740,80,316,32,9
Vijgen op siroop690,40,116,11,8
Vlierbessen730,70,511,47
Vossenbessen560,50,78,92,6
Vruchtencocktail op siroop570,40,113,91
Vruchtenmoes1020,30,123,92
Watermeloen300,60,17,20,4
Witte bessen451,10,26,13,5
Witte grapefruit330,70,17,31,1
Zuurzak (guanábana)6610,313,53,3
Zwarte bessen631,40,415,43,5