17 Fit

17 Fit Calorietabel Groente en paddenstoelen

Calorieën in groente en paddenstoelen

263 producten in de tabel, van 5 tot 312 kcal per 100 g. De minste calorieën: konjac (konnyaku); de meeste: friet (patat).

Calorietabel

Waarden per 100 g. Tik op een kolomkop om daarop te sorteren.

Calorieën in groente en paddenstoelen: Waarden per 100 g. Tik op een kolomkop om daarop te sorteren.
Aardappel7720,1172,1
Aardappelen, gekookt in de schil871,90,118,31,8
Aardappelkroketjes, diepvries1482,55,720,42,8
Aardappelpartjes, diepvries1011,93,115,12,4
Aardappelpuree10624,2151,5
Aardpeer (topinamboer)732015,81,6
Alfalfakiemen2940,70,32,8
Andijvie171,30,20,33,1
Artisjok473,30,15,15,4
Artisjok, gekookt532,90,36,35,7
Asperges uit pot192,10,70,91,6
Asperges, gebakken in olie452,32,91,82,2
Aubergine, gebakken in olie5112,933,1
Aubergine, rauw2510,22,93
Aubergine, uit de oven341,30,13,81,9
Augurk in pekel (zure bom)120,50,22,31,2
Augurken (cornichons)191,10,30,81,5
Babypaksoi90,60,10,41,2
Bamboescheuten191,70,41,81,4
Bananenpeper271,70,51,93,4
Berkenboleet / populierenboleet282,10,623,3
Bieslook303,30,71,92,5
Bietenblad222,20,10,63,7
Bittere meloen (sopropo)1710,20,92,8
Bladkool (collard greens)3230,61,44
Bleekselderij140,70,21,41,6
Bloemkool, gebakken in olie491,92,932
Bloemkool, gekookt231,80,51,82,3
Bloemkool, gestoomd302,60,33,41,8
Bloemkool, rauw251,90,332
Bloemkoolrijst681,85,32,81,9
Boerenkool352,91,50,34,1
Boerenkool, gekookt362,91,21,34
Bospaddenstoelen (gemiddeld)222,40,21,91,7
Bospaddenstoelen, gekookt202,20,50,71,6
Brandnetel436,20,20,86,6
Broccoli342,80,472,6
Broccoli, gebakken in olie632,633,92,4
Broccoli, gekookt352,40,43,93,3
Broccoli, gestoomd384,10,72,52,2
Broodvrucht, gekookt1191,60,426,4–
Butternutpompoen4510,19,72
Cantharellen, gebakken932,47,61,93,9
Cantharellen, gekookt352,60,92,14,3
Cantharellen, rauw321,50,53,13,8
Cassave1601,40,336,31,8
Champignons223,10,33,31
Champignons uit blik251,90,32,72,4
Champignons, gebakken1002,59,60,41,8
Champignons, gekookt282,20,53,12,2
Chayote (christofine)190,80,12,81,7
Cherrytomaatjes180,90,23,91,2
Chinese kool161,20,221,2
Cime di rapa (stengelraap)223,20,50,12,7
Citroengras991,80,525,3–
Courgette171,20,33,11
Courgette, gebakken in olie471,33,32,91,1
Courgette, gekookt151,10,41,71
Courgette, uit de oven231,50,13,11,7
Courgetti (courgettespaghetti)601,15,320,9
Daikon (witte rettich)180,60,12,51,6
Daslook261,90,22,92,2
Dikke friet (Engelse chip shop)2143,58,430,23,2
Doperwten uit blik5830,57,33,3
Doperwten, gebakken in olie1065,53,18,95,7
Doperwten, gekookt845,40,210,15,5
Doperwten, rauw815,40,48,85,7
Druivenbladeren935,62,16,311
Edamame12111,95,23,75,2
Edele melkzwam362,80,72,95,5
Eekhoorntjesbrood (porcini)323,10,431,9
Eekhoorntjesbrood, gekookt474,80,33,64,6
Enoki372,70,35,12,7
Erwtjes en worteltjes uit blik382,20,36,52
Friet (patat)3123,415411,8
Gebakken aardappelblokjes1372,55,717,32,6
Gebakken aardappelen1702,88221,6
Gedroogd eekhoorntjesbrood (porcini)27031,52,319,135,1
Gedroogde paddenstoelen (mix)25726,82,216,538,9
Gedroogde shiitake2969,6163,911,5
Gehakte tomaten uit blik321,60,35,41,9
Gekookte aardappelen861,70,1201,8
Gele paprika2710,25,40,9
Gele tomaat1510,32,30,7
Gele wasbonen311,80,13,73,4
Gemengde groenten, diepvries723,30,59,54
Gepofte aardappel932,50,118,92,2
Geroosterde paprika360,90,16,52
Groene asperges, gekookt222,40,22,12
Groene asperges, rauw202,20,11,82,1
Groene bladsla151,40,11,61,3
Groene chilipeper4020,281,5
Groene olijven145115,30,53,3
Groene paprika200,90,22,91,7
Groene tomaten231,20,241,1
Haverwortel823,30,215,33,3
Honingzwam373,20,72,95,5
IJsbergsla140,90,11,81,2
Ingelegde aubergine490,90,77,32,5
Ingelegde hete pepers220,80,422,6
Ingelegde paddenstoelen462,40,36,91,4
Ingelegde tomaten400,80,16,71,2
Jalapeño290,90,43,72,8
Jicama (yambean)380,70,13,94,9
Judasoor (mu‑err), gedroogd2167,92,12,657,4
Judasoor (mu‑err), geweekt140,60,20,25,2
Kabochapompoen, gekookt801,60,316,24,1
Kappertjes232,40,91,73,2
Kastanjechampignons222,50,13,70,6
Kervel403,70,63,62,5
Kidneybonen uit blik12481,1165,5
Kimchi151,10,50,81,6
Kliswortel (gobo)581,80,115,7
Knoflook1496,40,5312,1
Knolselderij, gekookt2710,24,71,2
Knolselderij, rauw421,50,37,41,8
Komatsuna, gekookt141,60,10,32,4
Kombu (kelp)431,70,68,31,3
Komkommer150,70,13,60,5
Koningsoesterzwam (eryngii)312,80,42,93,4
Konjac (konnyaku)50,100,12,2
Koolraap371,10,26,32,3
Koolrabi, gekookt291,80,15,61,1
Koolrabi, rauw271,70,12,63,6
Kropsla131,40,21,11,1
Krulfriet, diepvries1652,67,3212,5
Lente-ui321,80,24,72,6
Linzenkiemen294,70,40,32,8
Lollo rosso131,30,21,40,9
Lotuswortel, gekookt661,30,112,72,3
Maïskorrels uit blik792,40,517,42
Maitake311,90,24,32,7
Melganzevoet434,20,83,34
Melkzwammen, gezouten231,60,52,31,5
Mierikswortel (vers)887,50,7137,5
Morieljes313,10,62,32,8
Mosterdblad272,90,41,53,2
Mushy peas (erwtenpuree)815,80,712,83,1
Nameko211,80,22,43,4
Nori (zeewier)355,80,34,80,3
Oesterzwammen, rauw333,30,43,82,3
Okra331,90,24,33,2
Ovenaardappeltjes1261,94,319,11,4
Ovenfriet1893,24,932,13,5
Paardenbloemblad452,70,75,73,5
Paddenstoelen, gebakken in olie703,542,92,1
Paksoi131,50,21,21
Palmharten uit blik282,50,62,22,4
Paprika2710,362,1
Pastinaak, gekookt711,30,313,43,6
Pastinaak, geroosterd1582,44,526,65,1
Pastinaak, rauw751,20,313,14,9
Patisson181,20,22,61,2
Peterseliewortel762,90,513,82,1
Pimientos de Padrón, gebakken1060,810,22,61,5
Pompoen, gekookt200,70,13,81,1
Pompoen, rauw2610,160,5
Pompoen, uit de oven300,30,15,72
Pompoenpuree341,10,35,22,9
Portobello, gegrild293,30,62,22,2
Portobello, rauw222,10,32,61,3
Postelein2020,43,41,6
Prei, gekookt310,80,26,61
Prei, rauw611,50,312,31,8
Rabarber210,90,22,71,8
Radicchio231,40,33,60,9
Radijs160,70,11,81,6
Radijskiemen433,82,53,6–
Ringboleet191,10,50,83,2
Rode biet in het zuur650,80,115,50,8
Rode biet uit pot310,90,15,41,8
Rode biet, gekookt441,70,282
Rode biet, rauw431,60,26,82,8
Rode chilipeper401,90,47,31,5
Rode kool, gekookt291,50,14,32,6
Rode kool, gestoofd351,20,15,73
Rode kool, rauw311,40,25,32,1
Rode paprika2610,33,92,1
Rode ui361,30,45,62,5
Romainesla171,20,31,22,1
Romanesco352,40,35,32,9
Roomspinazie902,46,14,91,2
Roze tomaat201,10,23,81,2
Rucola252,60,721,6
Savooiekool2720,133,1
Serranopeper321,70,433,7
Shiitake, rauw342,20,54,32,5
Shimeji262,70,51,33
Shirataki-noedels70,200,12,9
Shiso (perilla)323,90,117,3
Sjalotten722,50,113,63,2
Sla151,40,22,91,3
Slamelange (babyleaf)2020,41,91,4
Snijbiet191,80,22,11,6
Sojaboonkiemen406,310,32,4
Spaghettipompoen310,60,65,41,5
Sperziebonen uit blik211,10,42,31,9
Sperziebonen, gebakken in olie6422,94,53
Sperziebonen, gekookt351,90,34,73,2
Sperziebonen, rauw311,80,24,32,7
Spinazie232,90,43,62,2
Spinazie, gebakken in olie593,33,71,21,8
Spinazie, gekookt2330,31,42,4
Spitskool311,20,24,53
Spruitjes, gebakken in olie673,435,23,8
Spruitjes, gekookt362,50,54,52,6
Spruitjes, rauw433,40,35,23,8
Sugarsnaps422,80,252,6
Suikermaïs, gekookt963,41,518,62,4
Suikermaïs, rauw863,31,416,72
Takuan (ingelegde daikon)430,60,38,52,3
Taro1121,50,222,44,1
Taugé3030,24,11,8
Tomaat180,90,23,91,2
Tomaat, uit de oven2510,43,51,9
Tomaten uit blik2010,141,9
Tomatillo32113,91,9
Tostones (gebakken groene bakbanaan)3091,511,845,73,5
Trompetcantharel242,20,80,43,2
Tuinbonen725,60,67,54,2
Tuinkers314,20,70,23,5
Ui401,10,19,31,7
Ui, gefruit1230,910,86,21,7
Ui, gekookt441,40,28,81,4
Veldsla2120,43,62,3
Venkel311,20,24,23,1
Verse basilicum233,10,61,11,6
Verse dille433,51,14,92,1
Verse dragon443,804,16,2
Verse gember801,80,815,82
Verse koriander232,10,50,92,8
Verse munt443,30,71,66,8
Verse peterselie3630,833,3
Verse rozemarijn1313,35,96,614,1
Verse salie3740,317
Verse tijm1015,61,710,414
Voorjaarskluifzwam, gekookt282,40,90,74,2
Wakame4530,68,60,5
Waterkastanjes971,40,120,93
Waterkers112,30,10,80,5
Weidechampignons252,30,42,51,7
Witlof (witloof)170,90,10,93,1
Witte kool251,30,15,82,5
Witte kool, gekookt231,30,13,61,9
Witte kool, gestoofd471,32,642
Witte raap, rauw280,90,14,61,8
Wortel410,90,29,62,8
Wortelen, gebakken in olie72137,33,1
Wortelen, gekookt350,80,25,23
Wortelen, gestoomd420,60,37,33,7
Wortelpuree320,90,15,13,1
Yamswortel1181,50,223,84,1
Zilveruitjes in het zuur140,60,22,51,8
Zoete aardappel861,60,1203
Zoete aardappel, uit de oven9020,117,43,3
Zoete ui320,80,16,70,9
Zoetzure augurken330,905,50,9
Zongedroogde tomaten2135,114,117,55,8
Zuring2220,70,32,9
Zuurkool190,90,11,42,9
Zwarte olijven1160,810,94,41,6
Zwarte rammenas290,90,15,51,2
Zwarte truffel738,30,50,616,5