17 Fit

17 Fit Calorietabel Vis en zeevruchten

Calorieën in vis en zeevruchten

183 producten in de tabel, van 28 tot 534 kcal per 100 g. De minste calorieën: lutfisk (loogvis, gekookt); de meeste: taramasalata.

Calorietabel

Waarden per 100 g. Tik op een kolomkop om daarop te sorteren.

Calorieën in vis en zeevruchten: Waarden per 100 g. Tik op een kolomkop om daarop te sorteren.
Alaska pollak, gegaard10024,40,300
Alaska pollak, rauw7617,20,800
Alaska pollak, uit de oven8719,4100
Ansjovis in olie21028,99,700
Ansjovis in zout128253,100
Baars8217,91,200
Blankvoorn9518,22,400
Blauwvintonijn, sashimi (mager)11526,41,40,10
Bokking21724,612,400
Brasem10416,9400
Bronforel (beekridder)10921,22,700
Chikuwa (gegrilde visrol)11912,2214,60
Cohozalm14621,65,900
Dorade12920,95,100
Dorade, uit de oven14823,65,900
Europese meerval, rauw12815,37,400
Forel, rauw14119,96,200
Forel, uit de oven16823,87,400
Garnalen85200,500
Garnalen, gekookt94191,21,90
Gebakken haring in het zuur (Brathering)22216,8145,90,3
Geelstaart (buri), gegrild26026,220,40,30
Gefrituurde calamaris23413,813,213,60,5
Gefrituurde garnalen21812,312,911,90,5
Gekruide zure haring (kryddersild)23012,415,2110
Gemarineerde ansjovis (boquerones)13623,93,32,70
Gepaneerde scampi28210,913,6290
Gepaneerde vis, gebakken19311,91013,40,9
Gerookte brasem12421,34,200
Gerookte forel18023,49,30,70
Gerookte haring in olie16815,11120
Gerookte kabeljauwkuit14626,94,20,10
Gerookte makreel29418,824,300
Gerookte marene11020,92,800
Gerookte roodbaars11716,85,500
Gerookte schelvis9722,60,700
Gerookte sprot (Kieler sprotten)24319,418,400
Gerookte zalm178229,50,90,1
Gezouten makreel30518,525,100
Goudmakreel (mahi-mahi), gegaard10923,70,900
Gravlax (gemarineerde zalm met dille)21219,312,64,10
Grenadiervis7617,50,700
Grondel7819,10,20,10
Grondels in tomatensaus (blik)13113,68,20,90,3
Hamachi (geelstaart), rauw21720,717,20,30
Harder11719,43,800
Haring in currysaus2907,722,414,30
Haring in mosterdsaus2395,21814,50
Haring in roomsaus2905,323,215,60
Haring, gebakken2012312,100
Haring, vers (ongezouten)15818900
Heek8317,61,400
Heek, gestoofd11221,2300
Heilbot9118,61,300
Horsmakreel116194,400
Inktvis (calamaris), rauw9215,61,43,10
Inktvis, gebakken17317,97,58,40
Inktvis, gekookt9821,90,90,10
Japanse makreelgeep, gegrild (sanma)28123,322,80,20
Kabeljauw8217,80,700
Kabeljauw in beslag (fish and chips)24016,814,79,80,5
Kabeljauw, gestoomd10624,50,900
Kabeljauw, uit de oven10522,80,900
Kabeljauwlever uit blik4337,344,41,10
Kalles kaviar (gerookte kabeljauwkuitpasta)4148,835,815,20
Kamaboko (viscake)93120,9110
Karper, rauw12717,85,600
Karper, uit de oven16222,97,200
Kaviaar (steur)2542517,100
Ketazalm12020,13,800
Kleine marene11118,73,900
Klipvis (gedroogde zoute kabeljauw, bacalao)20647,61,700
Klipvis, ontzout en gekookt11326100
Koningskrab8418,30,600
Koolvis, gegaard10023,10,800
Krab, gekookt12419,54,31,80
Krab, rauw8718,11,100
Krabvlees uit blik11114,81,88,70,2
Kreeft89190,900
Kreeft, gekookt9119,61,30,10
Kroeskarper9318,22,50,10
Kwabaal7115,70,800
Leng82190,600
Lodde9018,71,700
Lompviskuit11110,47,310
Lutfisk (loogvis, gekookt)285,90,500
Maatjesharing (matjesfilet)17714,612,600
Makreel in eigen sap (blik)18921,611,400
Makreel, gebakken18623,610,200
Makreel, rauw20518,613,900
Makreel, uit de oven26223,917,800
Makreelfilet in tomatensaus (blik)22717,716,31,91
Marene (houting)13419,15,900
Meerval (kweek)11915,25,900
Meerval, gefrituurd25513,516,711,20,5
Mentaiko (pittige pollakkuit)121213,36,60
Mosselen in tomatenmarinade (blik)14512,57,952
Mosselen in witte wijn9210,32,27,40,5
Mosselen, gekookt10817,22,15,10
Mosselen, rauw8611,92,23,70
Mul (rode mul)15818,49,400
Octopus, gekookt15629,82,14,40
Octopus, rauw8214,912,20
Oesters595,21,65,50
Pacifische kabeljauw, uit de oven8420,40,30–
Paling18418,411,700
Paling, gegaard21322,113,800
Pangasius, uit de oven10921,82,300
Pangasiusfilet7414,91,600
Platvis (schol, tong)7012,41,900
Rivierkreeftjes, gekookt8218,30,900
Rivierkreeftjes, rauw77160,900
Rode mul, gestoomd14324,15,200
Rode zalm (sockeye)13122,34,700
Rogvleugel, uit de oven96230,500
Rolmops21113,713,880
Roodbaars, rauw9215,33,500
Roze zalm12720,54,400
Roze zalm uit blik13823,1500
Sardines in olie20824,611,400
Sardines in olijfolie20224,311,21,10
Sardines in tomatensaus18520,910,40,40,1
Sardines, gegrild19425,110,400
Schelvis7416,30,500
Schelvis in beslag23217,1149,10,4
Schelvis, gestoomd8920,90,600
Schol, gepaneerd en gebakken24213,416,88,91
Sint-jakobsschelpen6912,10,53,20
Sint-jakobsschelpen, gegaard11020,21,83,20
Slakken in knoflookboter (escargots)27712,923,72,31,7
Snapper, gegaard12126,31,700
Snoek, rauw8819,30,700
Snoek, uit de oven11324,70,900
Snoekbaars8018,70,400
Spiering9717,62,400
Sprot18619,811,900
Sprotjes in olie (blik)34715,332,200
Steur12317,75,800
Surimi (krabsticks)957,60,514,50,5
Surimisticks1258,34,911,80,2
Surströmming (gefermenteerde haring)8211,83,900
Tarako (pollakkuit)131244,70,40
Taramasalata5346,854,83,20,7
Tarbot9217,22,500
Tarbot, uit de oven11821,33,600
Tilapia, rauw9620,11,700
Tilapia, uit de oven12826,12,600
Tong, gegrild9723,60,300
Tonijn in olie19829,18,200
Tonijn in tomatensaus (blik)13014,65,94,30,6
Tonijn op water11625,50,800
Tonijnsteak, uit de oven13629,91,800
Unagi kabayaki (geglazuurde gegrilde paling)28523218,40
Venusschelpen (vongole)8614,713,60
Venusschelpen, gekookt9916,21,55,30
Verse sardines16319,59,500
Verse tonijn10924,40,500
Visballetjes uit blik758,32,35,40
Viskuit, rauw14322,36,41,50
Visnuggets25513,213,718,42,5
Vissticks2771116,220,21,5
Wijngaardslakken, gegaard8016,61,40,20
Wijting7918,80,500
Wijting, gebakken12523,13,600
Witvis, gegaard (gemiddeld)107222,200
Zalm208201300
Zalm, gegrild22325,513,500
Zalm, gepocheerd1932510,300
Zalm, gestoomd1952311,500
Zalm, uit de oven20622,112,300
Zalmkaviaar22430,810,51,50
Zalmrillette23715,118,421,6
Zeebaars9718,4200
Zeebrasem, uit de oven12122,93,300
Zeeduivel, gegrild98230,700
Zeekat (sepia)7916,20,70,80
Zeelt7717,70,700
Zeevruchtenmix, gegaard8013,51,62,80
Zeewolf8215,82,100
Zure haring26214,2189,60
Zwaardvis17223,47,900
Zwaardvis, uit de oven26628,716,900
Zwarte heilbot16113,21200