17 Fit

17 Fit Calorietabel Brood en gebak

Calorieën in brood en gebak

136 producten in de tabel, van 93 tot 531 kcal per 100 g. De minste calorieën: injera (Ethiopisch platbrood); de meeste: bladerdeeg, gebakken.

Calorietabel

Waarden per 100 g. Tik op een kolomkop om daarop te sorteren.

Calorieën in brood en gebak: Waarden per 100 g. Tik op een kolomkop om daarop te sorteren.
Aardappelbrood26612,53,140,86,3
Aloo paratha (platbrood gevuld met aardappel)2355,9930,44,9
Amandelcroissant4467,629,135,93,7
Appelflap3384,218,736,63,1
Arepa (maïsbroodje)1892,83,935,11,1
Bagel27510,51,651,12,3
Banitsa (Bulgaars kaasgebak)2618,716,2200,7
Beschuit40713,57,272,32,4
Bhature (gefrituurd gerezen brood)3896,52141,61,5
Biljasj (gefrituurd vleespasteitje)33811,420,226,11
Biscotte (Franse beschuit)4099,85,976,63,1
Bladerdeeg, gebakken5317,23154,11,8
Bladerdeeg, rauw3775,420,441,41,9
Boeblik (Oost-Europese bagel)2729,3447,33,4
Boerenbrood2537,51,3504,3
Bolo-rei (Portugese koningstaart)3748,813,153,94,2
Börek met kaas2738,816,522,10,8
Brioche40111,319,1460,3
Brioche met chocolade3517,511,653,22,2
Bruinbrood2658,60,3544,2
Burek met vlees26210,81520,90,9
Challe (gevlochten eierbrood)2907,27,745,61,5
Chapati2997,89,236,49,7
Chapati zonder vet2027,3139,8–
Chinese lente-uipannenkoek (cong you bing)3365,915,6411,7
Chinese pannenkoekjes (voor Pekingeend)3057,87,949,2–
Chocoladecroissant4217,422,846,13,3
Ciabatta (paninibrood)2727,71,155,92,6
Cornish pasty (pasteitje met vlees en groenten)278717,821,92,9
Covrigi (Roemeense sesamkrakelingen)2799,46,244,13,7
Crackers5106,626,4592,3
Croissant4068,22145,82,6
Croutons40711,96,668,45,1
Crumpet (Engels gistbroodje)2076,9141,43,1
Deens gebak403722,443,31,3
Deens roggebrood (rugbrød)1945,71,335,78,5
Dosa (Zuid-Indiase pannenkoek)2105,7435,21,8
Driekoningentaart (galette des rois)4347,63033,42
Empanada gallega (tonijnpastei)2979,617,224,81,8
Empanada met rundvlees33312,119,225,91,6
English muffin2278,91,740,73,5
Filodeeg2897,1650,81,9
Focaccia2498,87,9341,8
Geroosterd brood (toast)3179,51,3643,7
Glutenvrij brood2612,63,351,86,5
Grissini (soepstengels)43312,711,865,35,2
Hard wit broodje (Brötchen)2459,20,948,53
Haverbrood2698,44,444,54
Hot cross bun (paasbroodje)3127,35,8541,9
Idli (gestoomde rijstcakejes)1286,40,319,25,8
Iers sodabrood2617,61,652,22,7
Injera (Ethiopisch platbrood)932,50,716,62,8
Jamaicaanse patty met rundvlees35215,420,824,62,5
Julekake (Noors kerstbrood)3257,47,655,72,9
Kaas-uibroodje (bladerdeeg)3278,22028,12,9
Kaasquiche36511,929,212,90,8
Kaneelbroodje4524,526,647,41,2
Kanelbulle (Zweeds kaneelbroodje)3726,216,448,52,4
Karelisch pasteitje (karjalanpiirakka)1985,55,929,20,8
Kerstcake met vruchten349411,158,11,5
Knäckebröd379103,673,74,4
Knoflookbrood3498,316,639,12,5
Krentenbol28085,648,52,9
Kringle (Deens krakelinggebak)4184,72738,21,6
Krokante toast (Zweedse toast)4028,98,368,57,3
Kruimeldeeg, rauw3775,319,543,61,8
Lavash (dun platbrood)2759,11,255,72,7
Lussekatt (Zweeds saffraanbroodje)3177,5851,53,5
Maanzaadrol (makivnyk)43011,321,944,85
Maïsbrood2876,59,841,41,5
Maïstortilla3139,15,854,72,8
Manakish met za’atar369718,641,74,5
Medialuna (Argentijnse zoete croissant)4067,420,6472,2
Meergranen bolletje3029,85,4506,6
Meergranenbrood26513,44,235,97,4
Melkbroodje3598,912,352,21,8
Naan31111,17,3452,9
Nikuman (bapao met vlees)242105,1393,2
Oatcakes (havercrackers)4539,32057,29,4
Paasbrood (paska)3557,212,353,31,4
Pampoesjky (knoflookbroodjes)3287,211,447,33,4
Pan con tomate (brood met tomaat)2545,6936,23,3
Pan dulce (Mexicaans zoet broodje, concha)3719,112,254,22,2
Pandoro4018,117,451,52,7
Paneermeel39513,35,367,54,5
Pão de queijo (Braziliaanse kaasbroodjes)3318,315,6390,4
Papadums (Indiase linzenchips)50111,538,825,76,3
Paratha3266,413,235,89,6
Piadina (Italiaans platbrood)3076,210,644,21,6
Pitabroodje2597,50,9532,7
Pizzadeeg, rauw2797,7744,61,9
Plăcintă met kaas (Moldavische pastei)2518,913,124,20,9
Pretzelbroodje (Laugenbrötchen)2859,35,348,92,3
Pumpernickel1764,81,531,19,4
Puri (gefrituurd Indiaas brood)3667,222,333,23,5
Pyrizjky met aardappel (gefrituurde pasteitjes)2724,812,533,32,5
Pyrizjky met kersen (pasteitjes uit de oven)2695,77,544,51,6
Pyrizjky met kool (pasteitjes uit de oven)2515,411,830,21,8
Pyrizjky met kwark (pasteitjes uit de oven)2769,1939,41,1
Pyrizjky met vlees (pasteitjes uit de oven)28314,21229,31,2
Quiche lorraine38715,530,611,40,7
Rijstwafels3857,3380,52,9
Rogge-tarwebrood2187,41426,1
Roggebrood2598,53,3484,5
Roggebrood met pitten24486,8347,5
Roombotercroissant4206,622,645,72,5
Roscón de Reyes (Spaanse driekoningenkrans)3728,511,855,93,4
Rozijnenbrood2747,94,4484,3
Rozijnenkrul (pain aux raisins)3335,1955,92,8
Samsa (vleespasteitje)39112,424,8281,1
Saucijzenbroodje3528,424,124,63,4
Scone3826,718,446,91,2
Scotch pancakes (kleine dikke pannenkoekjes)2705,69,6401,9
Simit (Turkse sesamring)3049,78,345,54,1
Soesjki (droge mini-bagels)3729,3372,82,4
Spanakopita (spinazie-fetapastei)2128,315,29,31
Speltbrood2218,42,4386,8
Stokbrood (baguette)2878,31,458,32,7
Tacoschelpen4766,421,856,86,7
Tarwe-roggebrood2078,61,537,34,6
Tarwecrackers4507,812754,1
Tarwetortilla (wrap)29787,646,92,4
Toastbrood (casino)2787,13,652,31,8
Tunnbröd (zacht Zweeds platbrood)28083,152,43,8
Vatroesjka (zoet broodje met kwark)2947,58,445,71,1
Volkoren bolletje2829,93,24810,7
Volkoren tarwebrood2448,41,844,36,9
Volkoren toastbrood2628,54,143,76,2
Volkorenbrood247133,4416
Wentelteefjes (verloren brood)27310,411,431,11,2
Wit tarwebolletje28010,11,8543,6
Witbrood26593,2493,8
Yorkshire pudding1976,78,323,41,1
Zacht broodje (bun)2939,15,349,73,3
Zachte pretzel3309,27,154,63,8
Zopf (Zwitsers vlechtbrood met boter)325911,445,72,1