17 Fit

17 Fit Calorietabel Gerechten

Calorieën in gerechten

699 producten in de tabel, van 6 tot 436 kcal per 100 g. De minste calorieën: bouillon (helder); de meeste: roggebrood met salo (gezouten spek).

Calorietabel

Waarden per 100 g. Tik op een kolomkop om daarop te sorteren.

Calorieën in gerechten: Waarden per 100 g. Tik op een kolomkop om daarop te sorteren.
Aardappel-zrazy met vleesvulling190710,615,41,2
Aardappelgnocchi1352,46,316,21
Aardappelknoedels1775233,62
Aardappelkoekjes gevuld met vlees (zrazy)191711,813,21,1
Aardappelpannenkoekjes (deruny)1964,510,818,42,2
Aardappelsalade met mayonaise1681,511,114,31,5
Aardappelsoep901,54,79,31,2
Aardappelsoep met vlees1093,86,47,81
Aardappelstoof met vlees1307,35,611,81,4
Ackee met bakkeljauw (zoutvis)1529,312,21,3–
Adjaarse chatsjapoeri (met ei)29711,816,424,91,2
Adobo met rijst (Filipijns)18117,77,98,70,2
Ají de gallina (Peruaanse romige kip)20012,613,27,10,9
Ajiaco (Colombiaanse kip-aardappelsoep)795,137,60,9
Akara (beignets van zwartoogbonen)2524,820,39,54,2
Aloo gobi (aardappel-bloemkoolcurry)602,626,22,1
Aloo matar (aardappel-doperwtencurry)922,73,712,13,1
Älplermagronen (Alpenmacaroni met kaas en aardappel)1806917,81,7
Arancini (gefrituurde gevulde rijstballetjes)2537,414,622,3–
Arepa met kaas2207,59,425,90,8
Arroz con gandules (rijst met duivenerwten)1553,84,722,41,5
Arroz con pollo (rijst met kip)1754,23,231,51
Auberginekaviaar (spread)991,183,91,8
Auberginetempura1651,6149,71,9
Augurkensoep (rassolnik)452,80,95,80,9
Augurkensoep (zupa ogórkowa)2811,23,10,5
Baba ganoush1834,8154,33,9
Bacalhau à Brás (zoute kabeljauw met aardappel en ei)16612,410,15,90,9
Baked beans met worstjes9864,510,23,3
Bami goreng (mie goreng)1536,76,715,21,6
Bananenpancakes (banaan en ei)1505,6911,41,4
Bandeja paisa (Colombiaanse schotel)2029,81016,32,1
Bangers and mash (worstjes met puree en jus)1435,18,511,31,4
Bánh mì (Vietnamees stokbroodje met varkensvlees)23311,19,823,61,4
Banosj (maïspap met zure room en brynza)1353,97,612,31
Bao bun27311,27,638,61,2
Barbecue-varkensvlees met saus22617,611,311,90,3
Barszcz met uszka (bietensoep met pasteitjes)421,40,76,81
BBQ-spareribs25416,215,111,80,3
Beef Wellington35616,325,514,81,4
Belgische wafels2907,914332,5
Besjbarmak (noedels met gekookt vlees)15116,14,510,6–
Bhindi masala (okracurry)712,94,64,67,2
Bibimbap765,52,471,1
Bietensalade met knoflook en mayonaise1602,113,37,31,8
Bigos (Poolse zuurkool-vleesstoof)1146,97,33,82,1
Birria (Mexicaanse gekruide rundvleesstoof)11819,14,30,70,1
Biryani met kip1047,22,412,41,1
Biryani met lamsvlees1957,19,219,10,6
Biscuits and gravy (Amerikaanse scones met jus)2246,214,716,20,8
Bitterballen2209,814,511,91,3
Blanquette van kalfsvlees11315,443,10,8
Bloemkool-aardappelbhaji1063,36,89,42,3
BLT-sandwich23110,97,5281,7
Bobotie (Zuid-Afrikaanse gehaktschotel)20615,711,210,71,2
Boekweit met paddenstoelen1252,86,613,22,4
Boekweit met vlees1478,37,111,92
Boekweitgalette met ham, kaas en ei20912,79,815,24,5
Boerenkoolstamppot met rookworst1373,38,79,81,9
Boeuf bourguignon858,93,34,21,3
Boeuf stroganoff15010,19,35,50,7
Bombay-aardappelen1181,86,712,61,9
Bonen met rookworstjes1847,51111,13,5
Bonensoep673,80,87,64
Borsjt (Oekraïense bietensoep)492,42,15,30,8
Boterham met boter (roggebrood)3516,81741,23,6
Boterham met boter (witbrood)3696,718,4433
Boterham met boter en zalmkaviaar33413,817,530,92,2
Boterham met boterhamworst29211,713,129,91,9
Boterham met ham26611,111,228,22,5
Boterham met kaas34513,618,230,52,1
Bouillabaisse678,331,30,3
Bouillon (helder)60,90,20,20
Brandade (puree van zoute kabeljauw en aardappel)1176,46,28,61,1
Broodje döner (in pitabrood)23315,210,917,42,3
Broodje gebakken vis23614,58,224,80,9
Broodje pulled pork (bbq)243158,824,10,8
Broodknoedels (Semmelknödel)1806,45,9241,8
Bruschetta1714,37,619,81,5
Bubble and squeak (gebakken aardappel met kool)1261,799,31,9
Buddha bowl (quinoa, kikkererwten, zoete aardappel, groente)1094,13,612,43,9
Bulgogi (Koreaans gemarineerd rundvlees)15420,45,55,50,3
Bún bò Huế (pittige noedelsoep met rundvlees)785,81,69,30,4
Bún chả (gegrild varkensvlees met rijstnoedels)1179,22,912,70,6
Bündner gerstesoep421,40,96,70,3
Bunny chow (curry in een uitgehold brood)19710,36,523,22,9
Burger2601312250,7
Burrito21911,18,521,42,5
Burrito bowl met kip15512,55140,2
Burrito met bonen en kaas1968,15,224,64,9
Burrito met kip20311,46,721,42,5
Burrito met rundvlees21911,18,521,42,5
Butter chicken (murgh makhani)20813,315,440,9
Cacio e pepe2099,67,224,41,5
Caesarsalade15091061,8
Caesarsalade met kip, zonder dressing638,51,921
Caldo de pollo (kip-groentesoep)556,21,63,20,8
Caldo de res (runder-groentesoep)715,93,43,20,8
Caldo verde (Portugese boerenkoolsoep)681,44,45,10,9
California roll942,90,717,41
Calzone34314,817,729,91,4
Cannelloni met kaas en vleessaus1608,87,314,30,8
Cannelloni met spinazie en ricotta2217,814,314,61,5
Cannelloni met vlees1919,810,114,31,7
Caponata (Siciliaanse auberginestoof)2080,920,25,31,9
Caprese (tomaat-mozzarellasalade)20510,517,12,30,6
Capuns (snijbietrolletjes)1668,110,49,70,8
Carnitas (getrokken varkensvlees)27124,618,300
Cassoulet16110,57,910,13,9
Causa limeña (gelaagd aardappelgerecht)1705,811,29,81,7
Cepelinai (Litouwse aardappelknoedels)1508,36,912,11,4
Ceviche6310,50,83,10,5
Chakalaka (Zuid-Afrikaanse groenterelish)992,45,39,62,7
Champignoncrèmesoep742,14,84,51,2
Chatsjapoeri (Georgisch kaasbrood)300121333–
Chawanmushi (hartige eiercustard)636,43,510
Cheeseburger29617,916,118,10,6
Cheesecake3215,522,525,50,5
Chicken 65 (pittige gefrituurde kip)2582314,86,60,2
Chikuzenni (kip met wortelgroenten)854,43,55,91,8
Chilaquiles19510,610,712,82,1
Chiles rellenos (met kaas gevulde pepers)2287,817,29,70,7
Chili con carne1189,84,37,33
Chinese broccoli met oestersaus (kai-lan)701,25,62,62,2
Chinese eiersoep (egg drop soup)271,20,63,90,4
Chinese roerbak van tomaat en ei1426,111,43,60,6
Chinkali (Georgische dumplings)16513,16,612,9–
Chole (gekruide kikkererwten)1525,27,512,44,7
Cholodets (vlees in gelei)152197,90,50
Choripán (broodje chorizo)3089,916,9281,3
Choucroute garnie (zuurkool met worst en spek)1095,18,12,82,7
Chow mein met kip1478,57,212,11,5
Chow mein met varkensvlees14310,46,49,71,5
Ciorbă de burtă (soep van pens)6244,31,80,2
Ciorbă de legume (zure groentesoep)391,12,23,40,7
Ciorbă de perișoare (zure soep met balletjes)573,23,33,30,5
Citroenkip (Chinese stijl)15016,96,26,60
Ciulama (kip in witte saus)1681794,80,1
Clam chowder933,14,88,31
Clubsandwich22215,17,522,11
Cobbsalade9311,34,31,41,2
Cocido madrileño (stoof van kikkererwten en vlees)1299,74,59,62,9
Cơm tấm (gebroken rijst met gegrild varkensvlees)15511,74,715,40,3
Congee met vlees (rijstepap)584,31,36,90,1
Coq au vin13313740,9
Corn dog2508,612261
Coronation chicken (kip in currymayonaise)36216,631,43,30,2
Courgettekaviaar (spread)941,47,54,91,8
Couscous met kip1307,53,915,61,5
Couscous royal (met gemengd vlees)1327,74,5142,1
Coxinha (kipkroket)296101626,51,1
Croque-madame26413,715,516,91,1
Croque-monsieur27311,312,926,82,5
Cubaanse sandwich22815,910,715,50,8
Curry met ei en aardappel1387,59,361,1
Currywurst30810,626,17,60,6
Dakgalbi (pittige gewokte kip)17812,28,611,31,1
Dal1458,64,311,77,5
Dal van kikkererwten (chana dal)1527,96,116,4–
Dal van mungbonen (mung dal)744,23,46,8–
Dan dan noedels2118,31215,92,5
Doenjang jjigae (stoof met sojabonenpasta)443,91,63,50,9
Dolma (gevulde druivenbladeren)2288,2178,23,1
Doro wat (Ethiopische kipstoof)18811,314,52,51,2
Drob (terrine van lamsorgaanvlees met kruiden)20616,611,47,70,9
Dubbel gegaard varkensvlees (huiguorou)2246,620,44,21,2
Dubbele cheeseburger29915,516,721,50,5
Duitse aardappelsalade1082,93,215,31,9
Duitse pannenkoek (Pfannkuchen)1746,96,3220,9
Ebi fry (gepaneerde garnalen)23615,911,6201
Egg bhurji (Indiaas roerei)1619,112,71,80,4
Eggs Benedict28813,822,17,90,6
Egusisoep (stoof met meloenzaad)19711,216,61,71,4
Eiermuffins met groente13610,69,31,80,5
Eiersalade met mayonaise25710,323,110
Elote (Mexicaanse maïskolf)1834,312,514,81,9
Empanada met kip30912,616,525,91,6
Enchilada met kip17810912,32,3
Engels ontbijt (full English)1608,99,49,91,9
English muffin met ei en ham22212,210,717,91,4
English muffin met worst30013,517,221,11,7
Erwtensoep (snert)805,62,45,83,3
Erwtensoep met worst (Erbsensuppe)974,63,79,61,7
Fabada asturiana (bonenstoof)1659,58,210,43,3
Fajita met kip20611,39,816,51,5
Falafel33313,317,831,87,7
Falafel in pitabrood2656,214,824,52,5
Fårikål (Noorse stoof van lamsvlees en kool)936,961,61,3
Fasolada (Griekse bonensoep)1013,16,26,72,3
Fatteh (kikkererwten met yoghurt en krokante pita)1897,27,720,53,2
Fattoush (salade met krokante pita)911,667,41,2
Feijoada (Braziliaanse stoof van zwarte bonen en varkensvlees)18211,210,17,84
Fesenjan (kip in walnoot-granaatappelsaus)21412,614,77,81,7
Fettuccine Alfredo1624,56,121,41
Fideuà (noedelpaella met zeevruchten)1619,76,9141
Fish and chips2248,810,9222,1
Flaki (soep van pens)11620,43,70,30
Flammkuchen (tarte flambée)3008,814,831,81,7
Fläskpannkaka (ovenpannenkoek met spek)1997,612,214,40,9
Flensjes met champignons1504,8520,71,3
Flensjes met ham en kaas1828,87,519,11,6
Flensjes met kwark (nalysnyky)2077,68,824,70,9
Flensjes met vleesvulling17312,910,17,40,3
Foe yong hai met kip13712,87,44,50,3
Francesinha (Portugese sandwich in saus)20513,59,214,91,2
Franse uiensoep1085,54,510,71,1
Frittata1609,412,32,50,3
Fufu1661,5330,53,1
Ful medames (gestoofde tuinbonen)1617,16,913,35
Gado-gado (groenten met pindasaus)1356,88,18,52
Gambas al ajillo (knoflookgarnalen)27013,722,93,30,2
Garnalen madras1157,88,32,32,4
Garnalencurry1188,28,52,12,5
Garnalengratin (Japanse stijl)1285,56,930,9
Garnalenpilav (ebi pilaf)1463,32,327,11,2
Garnalentempura1942010,36,50,9
Garnalentoast met sesam38212,929,815,43,6
Gazpacho260,80,63,51
Gebakken aardappelen met spek en ui2055,314,113,22,1
Gebakken dumplings (gyoza)1928,811,112,61,5
Gebakken rijst met ei (afhaalchinees)1864,34,930,31,1
Gebakken rijst met groenten16545,5251,1
Gebakken rijst met kimchi1714,88,1191,1
Gebakken rijst met kip1737,33,726,70,9
Gefrituurde gepaneerde kaas (smažený sýr)40918,530,814,70,8
Gefrituurde kip, gepaneerd (drumstick)24119,115,15,80,2
Gehaktballetjes190111290,6
Gehaktballetjes in tomatensaus11796,55,50
Gehaktbrood19917,510,76,80,4
Gehaktschijf (kotleta)240151790,5
Gepaneerde biefstuk (country-fried steak)30619,921,17,60,3
Gepaneerde champignons2224,612,920,31,6
Gepaneerde kipreepjes (chicken strips)27119,213,916,11,2
Gepaneerde varkensschnitzel (kotlet schabowy)31023,120,48,10,5
Gestoofd rundvlees (pot roast)25128,415,300
Gestoofde hijiki (zeewier)753,146,53,4
Gestoomde dumplings1136,94,69,91,2
Gestoomde vis met gember en lente-ui15620,67,20,50,1
Gevulde champignons28810,71524,73
Gevulde eieren19811,515,91,10
Gevulde paprika’s955,54,580,7
Gevulde pastaschelpen met vleessaus1588,56,515,61
Gevulde tomaten1225,59,722,3
Gevulde wrap23212,89,421,81,5
Gewokte noedels met garnalen1044,93,412,61,6
Ghormeh sabzi (Perzische kruidenstoof)13410,88,13,52,1
Goulash1451393,51,3
Goulashsoep674,82,46,30,4
Gözleme (gevuld Turks platbrood)2407,58,830,81,5
Gratin dauphinois (aardappelgratin)1093,44,214,51,5
Grauwe erwten met spek166107,39,75,9
Griekse salade1103,594,51,5
Grits (maïspap)711,21,811,50,7
Groene borsjt (zuringsoep)402,51,43,80,7
Groentecurry861,65,371,8
Groentecurry (kant‑en‑klaarmaaltijd)942,167,81,8
Groentelasagne met geitenkaas179710,2141,4
Groentepilau1123,31,520,62,2
Groentepizza2148,5825,72,8
Groenterisotto1202,73,818,40,3
Groentesoep270,80,54,11
Groentestoofpot971,43,613,12
Groentetempura2393,815,818,91,6
Gumbo met rijst898,23,45,70,9
Gyros in pitabrood18411,26,817,81
Gyudon (rijstkom met rundvlees)14533,324,71,3
Haggis31010,721,717,40,2
Hainanese kip met rijst13211,12,514,70,3
Halászlé (Hongaarse vissoep met paprika)424,91,71,20,9
Halušky met schapenkaas2359,87,529,81,5
Ham-kaaskroketjes26317,414,615,30,5
Hambāgu (Japanse hamburgersteak)19713,412,24,31,1
Hamburger28817,514,4200,7
Happosai (Chinese roerbakgroenten met vlees en zeevruchten)645,83,21,90,9
Har gow (gestoomde garnalendumplings)1905,55,527,83,6
Haring onder een pelsjas (sjoeba)19061571,2
Haringsalade met rode biet (sillsallad)944,33,510,31,4
Harira (Marokkaanse linzen-kikkererwtensoep)644,21,56,62,1
Hash browns (aardappelrösti)1901,912,3171,6
Hotdog2601015220
Hretsjanyky (burgertjes van boekweit en gehakt)23412,316,97,41,2
Huevos rancheros1216,76,77,21,7
Huevos rotos (eieren op frietjes met ham)1889,2129,81,4
Hush puppies (gefrituurde maïsballetjes)2966,213,337,32,9
Iahnie de fasole (bonenstoof met ui)1596,27,812,94,2
Imam bayildi (gevulde aubergine)1151,29,84,21,6
Inari sushi (rijst in gefrituurde tofu)2207,88,828,41,3
Irish stew (lamsstoof)1178,26,451,3
Iskender kebab26812,417,315,10,9
Jajangmyeon (noedels in zwartebonensaus)1506,85,417,12,3
Jamaicaanse rijst met bonen (rice and peas)13543,519,9–
Jambalaya16113,8880,7
Janssons frestelse (aardappelgratin met sprot)1663,611,112,61,3
Japanse curry met rijst1402,5422,21,2
Japanse roomstoof met kip1246,285,51,2
Japchae (glasnoedels met groenten)1204,15,612,41,5
Jerk chicken (Jamaicaanse pittige kip)2352015,52,50,2
Jollofrijst1472,26,319,60,8
Kaasfondue23116,217,22,60
Kaaspizza26611,49,7312,3
Kaasrisotto1955,75,230,90,7
Kaassoufflé18412,912,63,82,1
Kabsa (gekruide rijst met kip)1828,59,315,41,2
Kalops (Zweedse rundvleesstoof)777,23,830,8
Kantonese gebakken rijst1645,54,923,61,7
Karpersoep (joesjka)363,81,22,10,3
Käsespätzle (spätzle met kaas)2349,711,322,71,1
Kashk-e bademjan (Perzische auberginedip)2892,629,44,11,7
Katsu curry (schnitzel met curry en rijst)1936,29,819,81,1
Katsu sando (sandwich met varkensschnitzel)31313,416,827,52,1
Kebab in stokbrood246159,823,62
Khao soi (Thaise curry-noedelsoep)1225,37,48,7–
Khichdi (pap van rijst en linzen)1223,55,314,80,6
Kibbeh (gefrituurde kroketjes van bulgur en vlees)21811,815,96,32
Kikkererwtencurry (chana masala)1095,93,513,23,3
Kimbap (Koreaanse rijstrol)1444,63,721,72,1
Kimchi jjigae (kimchistoof)674,75,10,90,9
Kinpira gobo (gestoofde kliswortel)841,44,54,23,2
Kip balti10510,554,52
Kip cordon bleu21022,69,28,70,6
Kip General Tso29512,916,423,10,9
Kip in molesaus137195,62,90,3
Kip in sinaasappelsaus26214,512,721,70,8
Kip in zwartebonensaus124194,22,60,6
Kip korma12714,65,14,30,7
Kip Kyiv (kip Kiev)28021,319,25,30,1
Kip met cashewnoten16018,474,50,9
Kip parmigiana17416,38,37,50,8
Kip teriyaki16325,761,60
Kip tikka masala15612,49,84,61,4
Kip vindaloo19218,512,52,50,7
Kip zoetzuur25010,112,722,91
Kip-champignonpastei20213,610,413,21
Kipburger24912,71123,81,2
Kipcurry1076,56,55,11,4
Kipcurry (Indiase afhaal)14511,79,82,32,2
Kipcurry met kokosmelk12410,66,93,11,1
Kipcurry met rijst1165414,11
Kipnuggets30715,920,4140,9
Kippenpastei2559,213,521,92
Kippensoep met noedels533,81,45,50,7
Kippensoep met noedels (Oekraïense stijl)533,81,45,50,7
Kipsalade met mayonaise2196,520,61,60,6
Kipsaté19121,710,32,82
Kipspies met groenten104133,74,30,8
Kisir (bulgursalade)1142,46,310,33,4
Knoflooksoep (česnečka)402,11,15,20,4
Koelisj (gierstsoep met aardappel en spek)773,22,98,70,7
Königsberger Klopse (gehaktballen in kappertjessaus)19016,212,82,10,9
Koolrolletjes (holoebtsi)1056,55,581,3
Koolsalade met vinaigrette731,15,14,32,3
Koolsla (coleslaw)1170,988,61,9
Koolstoof met worst en aardappelen8264,33,72,3
Kopytka (Poolse aardappelgnocchi)1825,22,931,61,8
Koreaanse gefrituurde kip (yangnyeom)27913,716,319,10,6
Koreaanse wortelsalade1320,810,27,82,4
Korokke (Japanse aardappelkroketten)2265,312,623,22
Koshari (Egyptische rijst met linzen en pasta)1414,74,417,93,2
Krabkoekjes (crab cakes)15520,27,50,50
Krabkroketten met roomvulling2555,117,121,11
Kroetsjenyky (vleesrolletjes met paddenstoelen)25716,920,51,40,5
Kroppkakor (aardappelknoedels met spek)1564,66,119,71,9
Krupnik (gortsoep)493,116,10,9
Kung pao garnalen17313,910,74,31
Kung pao kip1299,875,41,5
Kwarkovenschotel1589,96,414,80,2
Lagman (noedels met rundvlees en groenten)1126,64,910,11,1
Lahmacun (Turkse pizza)18910,63,527,61,8
Laksa (curry-noedelsoep met kokos)1085,16,86,9–
Lamsspies met groenten1621210,34,30,8
Lamsstoof met aardappelen1338,18,651,6
Lancashire hotpot (lamsstoof met aardappel)1197,36,96,81,1
Lángos met zure room en kaas3517,120,134,11,2
Larb (Thaise salade met varkensgehakt)21016,812,95,30,8
Lasagne met vlees1397,5514,61,6
Lecsó (paprika-tomatenstoof)971,48,53,61,6
Leverpannenkoekjes22417,912,490,5
Linzencurry1113,75,78,93,4
Linzencurry met rijst1183,33,516,42,2
Linzensoep603,80,76,53,7
Linzenstoof met worstjes785,92,35,63,2
Lo mein1214,82,418,91,3
Lobio (Georgische bonenstoof)18079,7125,9
Lobster roll (broodje kreeft)23412,212,417,71,2
Loempia2727,614,7252
Lohikeitto (Finse romige zalmsoep)704,24,13,90,4
Lomo saltado (Peruaanse roerbak van rundvlees)1458,56,711,50,9
Luie koolrolletjes (holoebtsi)1278,96,57,40,9
Luie varenyky (kwarkballetjes)1799,96,918,50,4
Mac and cheese (macaroni met kaas)2238,710,521,91,2
Macaroni met gehakt1909,87,519,41,3
Mafé (pindastoof)17810,6134,51,4
Makisushi met avocado931,81,516,31,4
Makisushi met groente931,81,516,31,4
Makisushi met paling1166314,60,7
Makisushi met tonijn977,40,314,60,7
Makisushi met zalm1036,91,314,60,7
Malai kofta (balletjes in romige saus)2326,217,612,21,2
Mămăligă met kaas en zure room1664,511,411,11
Mansaf (lamsvlees met rijst en yoghurtsaus)1768,59,513,20,5
Manti (gestoomde vleesdumplings)16811,48,611,1–
Mapo tofu1047,86,81,90,7
Maqluba (omgekeerde rijst met kip)1916,611,913,50,9
Masala dosa (met aardappelvulling)1845,54,328,62,2
Massaman curry met rundvlees18611,512,48,2–
Matar paneer (doperwten met paneer)1809,413,542
Matzeballensoep733,129,80,9
Maultaschen (Zwabische gevulde pasta)15210,16,213,1–
Melanzane alla parmigiana155710,57,11,9
Menchi katsu (gepaneerde gehaktschijf)27310,718,716,31,7
Menemen (Turks roerei met tomaat)1215,59,920,7
Mexicaanse rijst (arroz rojo)1492,44,324,10,5
Mici (Roemeense gegrilde gehaktrolletjes)24715,715,79,50,8
Milanesa (gepaneerde runderschnitzel)27220,114,813,90,8
Mimosasalade (gelaagde salade met vis en ei)1928,914,75,10,9
Minestrone401,70,55,81,5
Mini-loempia’s met vlees (springrolls)2426,516,4172
Misir wat (Ethiopische gekruide linzen)15168,19,45,9
Misosoep242,20,81,70,6
Mizeria (komkommersalade met zure room)561,144,40,4
Mofongo (puree van gebakken bakbanaan)3304,718,833,12,5
Moo shu varkensvlees15310,410,73,10,9
Moqueca (Braziliaanse visstoof met kokos)13410,29,42,1–
Moussaka1475,810,85,22,8
Mozzarellasticks32514,818,323,12
Mujaddara (linzen met rijst)1605,16,916,14
Nacho’s met kaas2657,615,822,11,7
Naengmyeon (koude boekweitnoedels)634,80,89,8–
Namul van taugé703,14,52,52,7
Nanbanzuke (gefrituurde horsmakreel in marinade)1098,16,14,60,9
Nasi goreng1587,16,317,10,4
Nasi lemak (kokosrijst met sambal)1755,29,5170,9
Nikujaga (stoofpot van vlees en aardappel)784,31,310,31,3
Noedelsoep met rundvlees707,20,97,81
Oden (Japanse stoofpot in bouillon)565,224,20,7
Okonomiyaki (Japanse hartige pannenkoek)1655,29,613,31,5
Okrosjka (koude soep)553,52,54,50,5
Olivier-salade (Russische salade)1985,516,76,51,4
Omelet15410,611,71,60
Ontbijtburrito (ei, kaas, worst)27711,115,621,81,2
Ossobuco9711,24,13,50,6
Ovenschotel met sperziebonen (green bean casserole)5622,25,21,9
Overnight oats1606,83,821,63,8
Oyakodon (rijstkom met kip en ei)1354,72,122,81,1
Pad krapow (kip met Thaise basilicum)17719,88,34,40,6
Pad see ew (gebakken brede rijstnoedels)1356,45,2141,1
Pad thai met kip1548,17,513,21,2
Pad thai met zeevruchten1476,86,813,81,2
Paddenstoelenrisotto1294,23,918,51,5
Paddenstoelensoep361,21,640,8
Paella1487,94,917,11,9
Paella met zeevruchten14384,815,70,7
Pajeon (Koreaanse lente-uipannenkoek)1955,58,921,71,5
Pakora1254,94,8133,2
Palak paneer1015,473,40,9
Paneer butter masala25010,720,950,9
Panino met prosciutto en mozzarella24314,28,327,21,4
Pannenkoeken22069290,6
Papanași (kwarkdonuts met jam en zure room)2637,51328,30,7
Paprikakip (csirkepaprikás)18813,313,72,21,1
Pasta all’amatriciana1686,67181,6
Pasta bolognese1255,92,617,61,6
Pasta carbonara (met room en spek)1646,17,915,80,9
Pasta e fagioli (soep met pasta en bonen)913,73,492,7
Pasta met kaassaus1637,27,415,91,9
Pasta met pesto21678,625,41,6
Pasta met roomsaus15447,715,90,9
Pasta met tomatensaus1063,71,218,11,8
Pasta puttanesca1464,35,418,51,7
Pasta-ovenschotel1797,19,216,41
Pastasalade met vlees2117,710,619,61,2
Pastitsio (Griekse pasta-ovenschotel)1407,95,413,91,5
Patatas bravas1992,314,214,22,6
Pav bhaji (gekruide groentepuree met broodjes)1242,56,4132,1
Pchali (spinazie-walnootpaté)1845,816,53,63,3
Pekingeend1545,311,86,20,3
Pelmeni (vleesdumplings)2751212291,2
Penne all’arrabbiata1444,14,719,71,8
Petsjenja (gestoofd varkensvlees met aardappelen)17511,410,191,1
Philly cheesesteak (broodje biefstuk met kaas)22916,17,224,21,3
Pho775,83,35,20,4
Picadillo (Cubaans gehakt)16013,69,64,81,1
Pide met gehakt en kaas25612,5832,21,7
Pierogi met vlees19110,99,415,3–
Pierogi met zuurkool en paddenstoelen1093,53,215,9–
Pierogi ruskie (aardappel en kwark)1955,36,128,70,9
Pilav met kip (plov)16076200,7
Pilav met varkensvlees (plov)1827,8916,60,7
Piri-pirikip24721,117,30,70,1
Pittige kippenvleugels (buffalo wings)267172050,1
Pizza frutti di mare20010,36,724,60,5
Pizza ham en champignons2059,56,725,72,3
Pizza ham en kaas21810,36,7282,3
Pizza hawaï1969,56,424,31,5
Pizza margherita250119,5312,3
Pizza pepperoni28211,711,929,72,3
Pizza quattro formaggi26713,110,528,22,7
Pizza salami24810,410,726,52
Pizza tonijn22511,97,526,61,5
Plantaardige burger, los (linzen, soja, groente)1709,75,616,74,8
Ploughman’s lunch (brood met kaas, ham en pickles)25810,914,320,32
Poha (gekruide platte rijst)1683,47,221,31,4
Poke bowl met tonijn1478,54,516,41,7
Poke bowl met zalm1727,57,816,41,7
Pölsa (Zweedse hachee van gort en orgaanvlees)1881411,37,21
Pompoensoep721,14,75,41,5
Pork pie (Engelse varkensvleespastei)3709,92623,42,9
Pörkölt (Hongaarse paprikastoof)1862110,42,21,3
Pot‑au‑feu (gekookt rundvlees met groenten)7810,923,21,5
Poutine (friet met kaas en jus)2137,71218,11,9
Pozole (Mexicaanse maïssoep)433,41,23,70,9
Proteïnepancakes (havermout, ei, whey)23714,57,524,63,5
Pupusa met vlees23211,510,420,42,6
Pytt i panna (Zweedse aardappelschotel met worst)1936,513,510,61,5
Quesadilla met kaas31613,416,226,62
Quesadilla met kip28714,41325,41,9
Quinoasalade13947,811,62,1
Raggmunk (Zweedse aardappelpannenkoekjes)1494,25,5201
Rajma (kidneybonencurry)1064,75,69,33,8
Ramen1277,14,613,10,9
Ramen met kip12673,914,41
Ramen met rundvlees1376,85,214,41
Ratatouille531,23,152
Ravioli met groente1565,24,920,93,7
Ravioli met kaas1737,46,3210,7
Ravioli met vlees1746,94,725,12,1
Refried beans (bonenpuree)90529,83,7
Rendang van rundvlees20419,512,24,8–
Reuben sandwich2821019,414,22,2
Ribollita (Toscaanse brood-bonensoep)1143,94,711,73,6
Rijstpapierrolletje (verse springroll)1125,72,615,31,9
Risotto met zeevruchten1305,56,112,51,1
Riz Casimir (kerriekip met fruit en rijst)1267,43,316,11
Rogan josh met lamsvlees14914,49,13,71,8
Roggebrood met salo (gezouten spek)4366,529,334,33
Ropa vieja (stoof van getrokken rundvlees)15717,78,11,60,9
Rösti1822,48,322,53,3
Rundercarpaccio27115,2230,60,4
Rundercurry1137,66,65,11,4
Runderrolletjes (Rouladen)19520,69,15,90,7
Runderspies met groenten12214,84,94,30,8
Runderstoof met wortelen9713,23,13,31,1
Runderstoofpot1078,85,151,3
Rundvlees met broccoli16010,410,63,81,3
Rundvlees teriyaki19828,98,31,90
Saag (gekruide spinazie)1113,38,84,62,3
Saag aloo (spinazie met aardappel)1102,28,271,7
Sabich (pita met gebakken aubergine en ei)2165,711,920,62,1
Salade niçoise1237,38,53,70,7
Salată de vinete (salade van geroosterde aubergine)1041,38,14,21,7
Salie-uivulling (stuffing)2535,613,327,1–
Salmorejo (koude tomatensoep)1623,211,111,91,5
Salpicão (Braziliaanse kipsalade)2521316,512,11,3
Šaltibarščiai (koude bietensoep)493,61,550,6
Saltimbocca21628,811,20,10
Sambar (linzen-groentestoof)493,10,97,12,4
Samosa3105,117,531,41,8
Samosa met vlees27211,417,317,32,4
Sancocho (Latijns-Amerikaanse stoof van vlees en knollen)724,91,88,70,7
Sandwich met kipsalade24612,413,717,31
Sandwich met pindakaas en jam36111,416,642,42,8
Sarmale (koolrolletjes in zuurkool)1656,912,35,51,1
Satsivi (kip in walnootsaus)23614,718,62,71,6
Sauerbraten (zuurvlees)17424,45,55,40,2
Scampi in knoflookboter19215,4132,10,2
Scotch broth (gortsoep met lamsvlees)746,83,53,70,9
Scotch egg (ei in een gehaktjasje)241121611,91,7
Sesamkip29314,314,326,20,7
Shabu-shabu (Japanse hotpot)8213,421,81,4
Shakshuka1175,59,51,61,1
Shepherd’s pie1237,66,37,21,5
Shish kebab in pitabrood met salade14913,64,114,11,2
Shoarma2151011191
Shopska salade562,83,43,41
Shumai / siu mai (gestoomde varkensdumplings)1919,19,215,91,7
Sichuan sperziebonen (droog gewokt)1273,99,94,42,6
Sichuan-rundvlees1057,15,35,81,5
Silezische aardappelknoedels (kluski śląskie)1671,70,637,81,3
Sjasliek230201610,8
Sjoerpa (soep van lamsvlees en groenten)443,42,12,30,4
Skagenröra (garnalensalade)16112,611,61,90,1
Sloppy joe (broodje gehakt in saus)18511,36,418,91,1
Smoothiebowl (bessen, banaan, granola)1452,84,721,33,1
Smörgåstårta (sandwichtaart)2378,715,515,11,8
Smørrebrød met haring2449,611,524,11,9
Soep met balletjes522,62,24,60,9
Soljanka (pittige zure soep)704,54,52,50,4
Som tam (groene-papajasalade)682,42,2102,2
Sopa de fideo (Mexicaanse vermicellisoep)952,53,312,61,1
Soupe au pistou (Provençaalse groentesoep)3220,54,11,5
Souvlaki (varkensspiesjes)12413,95,24,30,8
Spaanse linzenstoof met chorizo1185,75,38,84
Spaanse tortilla (aardappelomelet)1655,69,911,72,7
Spaghetti aglio e olio2285,210,825,71,6
Spaghetti alle vongole1837,26,920,81,3
Spareribs in zwartebonensaus21614,314,55,50,3
Sperziebonen met sesamdressing (goma-ae)773,73,44,92,8
Steak and kidney pie (pastei met rundvlees en nier)2431713,113,91,2
Steak-friet17514,35,516,61,8
Stifado (Griekse stoof van rundvlees en ui)17915,711,62,50,7
Stokbrood met ham en boter (jambon-beurre)2859,911,533,73,2
Stokbrood met tonijn en groenten27410,311,3321,8
Sukiyaki9612,22,44,51,3
Sundubu jjigae (stoof met zachte tofu)604,74,30,60,5
Surimisalade (krabsalade)1575,29,412,50,7
Sushi15063251
Svíčková (rundvlees in romige groentesaus)18218,39,15,70,6
Syrnyky (kwarkpannenkoekjes)220149200,3
Tabouleh1271,69,77,81,8
Taco24615,313,613,42,2
Taco met kip193118,415,93,2
Taco met rundvlees21210,610,615,93,2
Taco met vis27511,615,320,52,5
Tacos al pastor18714,3715,22,6
Tacosalade met vlees1797,59,313,62,9
Tajine met kip1277,53,714,43
Tajine met lamsvlees13212,86,84,50,5
Takoyaki (octopusballetjes)15777,115,60,8
Tamago sando (Japanse eiersandwich)2669,313,4251,7
Tamagoyaki (Japanse opgerolde omelet)14610,59,26,40
Tamale1747,4913,42,4
Tandoori kip21427,410,81,90,8
Taquitos met kip26912,510,428,33,3
Tarator (koude yoghurt-komkommersoep)742,55,83,40,3
Tartiflette16168,913,50,8
Thaise groene curry met kip1198,88,71,42,6
Thaise groentecurry1013,88,23,13,1
Tjap tjoy met kip (chop suey)1319,95,49,71,5
Toad in the hole (worstjes in beslag)2851217,918,52,4
Toast met baked beans1685,71,731,13,2
Tochitură (varkensvlees en worst met ei en kaas)26022,618,30,80
Tofuburger (tofu-hambāgu)1429,99,26,81,3
Tom kha gai (kokossoep met kip)874,672,4–
Tom yum met garnalen223,10,31,90,2
Tomaat-komkommersalade met olie620,95,231
Tomaat-komkommersalade met zure room3612,13,30,8
Tomatencrèmesoep701,24,75,41
Tomatensoep met rijst611,11,89,40,8
Tonijnsalade met mayonaise19410,115,82,50,4
Tonjiru (misosoep met varkensvlees)261,51,50,90,5
Tortellini met kaas23610,45,634,61,5
Tostada1576,26,815,63,3
Tosti met kaas3431120,826,91,2
Tsjachochbili (Georgische kipstoof)14813,19,32,20,7
Tsjeboerek (gefrituurd vleespasteitje)34210,41733,52,7
Tteokbokki (rijstcakejes in pittige saus)1314,1418,80,8
Tteokguk (soep met rijstcakejes)994,31,216,10,2
Tuna melt (tosti met tonijn en kaas)29611,71723,11,7
Tunnbrödsrulle (platbroodrol met worst en puree)1864,511,116,41,6
Túrós csusza (noedels met kwark)1789,6717,51
Ugnspannkaka (Zweedse ovenpannenkoek)1596,1815,10,9
Uienringen3524,219,837,32,6
Upma (hartige griesmeelpap)8722,612,51,3
Urad dal (zwarte linzen)814,83,27,92,7
Vada (linzenbeignets)26612,89,727,45,8
Vada pav (aardappelkoekje in een broodje)3006,61532,73
Varenyky met aardappel1484,42,8260,9
Varenyky met kersen1584,2133–
Varenyky met kool1574,73,427–
Varenyky met kwark1729,23,226–
Varkensgebraad met knedlíky en zuurkool (vepřo knedlo zelo)18913,19,411,81,5
Vegaburger op een broodje224135,227,33,5
Vegetarische lasagne1306,55,312,11,7
Vegetarische pad thai1655,89,214,51,8
Vegetarische ramen10843,314,51,1
Vinegret (bietensalade)761,64,67,52,1
Vis in groente-tomatenmarinade (ryba po grecku)1636,510,110,91,5
Visburger26312,211,526,71,5
Viscurry13911,39,61,82,1
Viskoekjes15612,39,16,20,5
Visquenelle2458,112,723,62,1
Vissoep (oecha)302,60,53,20,8
Vitello tonnato19721,312,10,70,1
Vlaamse stoverij (stoofvlees met bier)15617,76,26,60,5
Vleespizza27413,812,424,81,8
Wallenbergare (kalfsgehaktburgers)24616,716,77,10,8
Wantansoep332,41,32,60,3
Waterzooi van kip837,24,52,80,4
Welsh rarebit (toast met kaassaus)39813,928,421,11,2
Wiener schnitzel (kalfsvlees)27122,914,112,60,9
Worstjes in spek38122,831,31,40
Worstsalade (Wurstsalat)2247,121,11,30,4
Wortel-appelsalade880,74,210,72,4
Xiaolongbao (soepdumplings)16811,77,811,6–
Yakisoba (Japanse gebakken noedels)1614,57,916,62,2
Yakitori (Japanse kipspiesjes)172263,39,30,6
Zacuscă (spread van geroosterde groenten)1521,213,26,51,8
Zapikanka (Oekraïense kwarkovenschotel)1809,48,6160,3
Zereshk polo (berberisrijst met kip)1668,27,116,71
Zoete-aardappelfriet1922,39,431,46
Zoete-aardappelovenschotel met marshmallows2102,29,328,42,9
Zoetzuur varkensvlees (koe loe yuk)2608,913,624,51
Zongzi (kleefrijst in blad)1745,95,525,60,5
Żurek (zure roggesoep)924,15,65,60,6
Zuurkoolsoep (kapoesnjak)522,82,83,50,9
Zuurscherpe soep (pekingsoep)392,61,23,90,5
Zwarte bonen met rijst1825,87,118,84,9
Zweedse gehaktballetjes (köttbullar)26014,418,67,80,8
Łazanki (pasta met kool en worst)1634,58,515,51,9