17 Fit

17 Fit Calorietabel Snacks, kruiden en meer

Calorieën in snacks, kruiden en meer

77 producten in de tabel, van 0 tot 532 kcal per 100 g. De minste calorieën: gejodeerd zout; de meeste: chips naturel.

Calorietabel

Waarden per 100 g. Tik op een kolomkop om daarop te sorteren.

Calorieën in snacks, kruiden en meer: Waarden per 100 g. Tik op een kolomkop om daarop te sorteren.
Agar-agar270,506,30,5
Alfredosaus1502,1151,80
Bakpoeder14220,233,21,9
Cayennepeper3761217,329,427,2
Chips naturel5326,43450,73,1
Citroensap220,30,26,60,3
Cranberrysaus1590,90,139,31,1
Edelgistvlokken33440,44,521,822,5
Garam masala (kruidenmix)37915,615,145,2–
Gebakken tofu27018,820,253,9
Gedroogd bonenkruid2646,75,92345,7
Gedroogde basilicum244234,110,137,7
Gedroogde gist30744,56,417,923,3
Gedroogde marjolein27612,7720,340,3
Gedroogde oregano26594,326,442,5
Gedroogde peterselie291295,316,829,7
Gedroogde rozemarijn3284,915,221,542,6
Gedroogde spirulina29057,57,720,33,6
Gedroogde tijm2859,17,426,937
Gejodeerd zout00000
Gekruide nori (zeewiersnack)301403,513,525,2
Gelatinepoeder33585,60,100
Gemberpoeder33594,258,314,1
Gerookte tofu16414,99,52,90,3
Gistextract (Marmite, Vegemite)18040,70,43,30
Guacamole1551,914,21,96,5
Hoisinsaus2203,33,441,32,8
Hummus met smaak2417,217,19,35,3
Hummus, zelfgemaakt1774,98,616,14
Kaneel, gemalen24741,227,553,1
Kardemom, gemalen32110,86,740,528
Karwijzaad (kummel)33419,814,611,938
Kerriepoeder30114,5142,653,2
Keukenzout00000
Kippenbouillonblokje23311,311,520,80,6
Knoflookpoeder34416,70,862,89,4
Kokosmelk197221,32,80,1
Komijn (djinten)42717,822,333,710,5
Korianderzaad (ketoembar)34612,417,81341,9
Kruidnagel33561331,633,9
Kurkuma, gemalen3129,73,344,422,7
Laurierblaadjes3537,68,448,626,3
Misopasta19812,86205,4
Mueslireep47110,119,859,15,3
Mycoproteïne (Quorn-type)9213,42,31,66
Nootmuskaat5075,336,328,520,8
Oestersaus511,40,310,60,3
Paprikapoeder28214,112,919,134,9
Pico de gallo170,70,12,61,1
Plantaardig gehakt (soja- of erwteneiwit)16714,88,456,2
Popcorn, gezouten4851123,852,68,1
Popcorn, naturel38712,94,563,314,5
Proteïnereep (30% eiwit)41230,315,231,17,3
Provençaalse kruiden28311,57,22340,1
Rijstwafels met pindakaas4811424,852,13,8
Runderbouillonblokje24010,213,319,70,7
Saffraan35211,45,861,53,9
Seitan13420,62,56,70,9
Sojabrokjes (TVP), droog36651,13,315,417,5
Sojabrokjes (TVP), geweekt15018,62,975,6
Sriracha931,90,9172,2
Tempeh19220,310,87,66,2
Teriyakisaus895,9015,50,1
Tofu, stevig14417,38,70,52,3
Tzatziki915,263,90,2
Vanille-extract2400,102,40
Vegan burger (soja- of erwteneiwit)1971811,14,14,3
Vegan nuggets25015,510,919,75,4
Vegan worstjes (tofu of soja)22913,416,35,71,5
Venkelzaad32615,714,912,539,8
Verse gist1058,41,9108,1
Vissaus355,103,60
Wasabi2922,210,9406,1
Witte peper, gemalen31011,42,148,326,2
Zijden tofu544,62,91,50,6
Zoute pretzels384102,9773,4
Zwarte peper, gemalen25110,43,338,625,3