17 Fit

17 Fit Calorietabel Vlees en gevogelte

Calorieën in vlees en gevogelte

214 producten in de tabel, van 86 tot 797 kcal per 100 g. De minste calorieën: kalfslever, rauw; de meeste: salo (gezouten spek).

Calorietabel

Waarden per 100 g. Tik op een kolomkop om daarop te sorteren.

Calorieën in vlees en gevogelte: Waarden per 100 g. Tik op een kolomkop om daarop te sorteren.
Adana kebab (pittige lamsgehaktspies)2332015,81,20,4
Anticuchos (spiesjes van runderhart)19024,4910,1
Bacon, gebakken46833,935,11,70
Bacon, rauw39313,737,100
Beef jerky41033,225,69,21,8
Biefstuk, gegrild12827,61,900
Biefstuk, rauw13122,14,100
Bierwurst (gerookte worst)29115,625,400
Bloedworst (zwarte pens)31312,227,14,51,4
Bockworst27313,124,500,1
Boerenpaté (pâté de campagne)32315,528,21,50
Boterhamworst30815,224,65,50
Boudin blanc (witte worst)2129,917,14,6–
Braadworst33313,729,22,90
Bresaola16531,64,300
Buikspek, gebraden40426,632,200
Buikspek, rauw5189,35300
Bündnerfleisch (gedroogd rundvlees)19039,33,50,40
Carne asada (gegrild gemarineerd rundvlees)27324,718,50,30
Cervelaatworst27811,924,81,60,4
Cervelat (Zwitserse kookworst)24913,421,50,50
Ćevapčići (gegrilde gehaktrolletjes)22324,813,50,40,1
Char siu / tjasiu (Chinees geroosterd varkensvlees)24925,912,87,50,2
Chipolataworstjes, gebakken28218,822,40,80
Chorizo47620,941,92,60
Cocktailworstjes29012,725,91,50,3
Confit de canard (eendenbout)195327,400
Coppa (capicola)284252010
Corned beef14221,760,30,1
Cotechino (gekookte varkensworst)32315,229,100
Debrecziner worstjes19215,314,600
Dönervlees (zonder brood)37723,531,400
Droge worst (saucisson sec)41728,732,31,80
Eend met vel, rauw40411,539,300
Eend, gebraden (met vel)3311928,400
Eend, gebraden (zonder vel)20023,411,200
Eendenborst (magret), gebakken22226,712,800
Eendenbouten met vel, rauw21217,21600
Engelse varkensworstjes, gegrild29414,522,192,3
Falukorv (Zweedse kookworst)25412,719,37,90
Fazant, gebraden22027,91200
Flank steak (bavette), gegrild162256,900
Foie gras4896,950,12,40
Frikadellen (Duitse platte gehaktballen)25021,515,16,10,5
Fuet (dunne droge worst)38024,230,71,80
Gammon (gegrilde ham)19927,59,900
Ganzenbouten met vel, rauw23117,218,100
Gebraden gans2382912,700
Gebraden kip met vel23927,313,600
Gebraden varkensschenkel (Schweinshaxe)23936,69,90,90
Geglazuurde kersthesp18621,18,54,90,1
Gekookte ham (vleeswaren)16416,68,82,31,3
Gekookte ham, mager165227,70,50
Gekookte varkensschenkel (Eisbein)16223,27,50,40
Gerookt buikspek (ontbijtspek)30416,626,20,50
Gerookte eendenborst36421,930,50,60
Gerookte kalkoen20828,19,700
Gerookte varkensnek (kasseler nek)15420,97,50,60
Grove braadworst (Toulouse), gegrild27418,822,100
Half‑om‑halfgehakt, rauw25018,419,600
Hamburgerryg (gerookt varkensrugvlees)11618,44,800
Hamworst (Bierschinken)16116,610,40,10,1
Hazenvlees, rauw11321,6300
Hertenvlees120232,400
Hertenvlees, gebraden16535,62,500
Hoofdkaas (zult)17314,112,90,20
Isterband (Zweedse gefermenteerde worst)27811244,61
Italiaanse worst (salsiccia)31718,226,22,10
Jachtworst20415,315,80,10,1
Joojeh kebab (saffraankip)18226,87,30,70
Kaantjes (gebakken zwoerdjes)58054,140,300
Kabanos (dunne droge worst)46026,139,10,80
Kalfsbraadworst, gegrild2321319,41,30
Kalfsgebraad14328,13,400
Kalfsgehakt19718,613,100
Kalfslever, rauw8614,91,14,10
Kalfspiccata21722,511,65,50,3
Kalfsschnitzel (naturel)147312,500
Kalfsvlees, rauw10721,31,800
Kalkoendij, gebraden16726,9600
Kalkoendrumstick11820,5400
Kalkoenfilet11423,71,500
Kalkoenfilet, gebraden13928,82,100
Kalkoengehakt, rauw15018,78,300
Kalkoenpastrami13916,36,23,20,1
Kalkoenschnitzel (naturel)12824,630,50
Kalkoenvleugels met vel, rauw19220,212,300
Kalkoenworstjes, gebakken19623,910,400
Karaage (Japanse gefrituurde kip)30724,218,1130,8
Kasseler107222,200
Kielbasa (Poolse worst)32510,829,63,70
Kielbasa, gebakken33312,429,44,80
Kikkerbilletjes22014,412,411,20,5
Kip van het spit, borst met vel17526,47,70,10
Kip van het spit, dij met vel22622,515,10,10
Kipdrumstick met vel, uit de oven20625,611,50,10
Kipdrumsticks, rauw16118,19,20,10
Kipfilet110231,200
Kipfilet uit blik (in eigen sap)11724,61,90,30,1
Kipfilet, gegrild17629,65,500
Kipfilet, gestoofd149283,300
Kipfilet, uit de oven165313,600
Kipgehakt14317,48,100
Kipnuggets (gepaneerd)25015,611,619,42,4
Kippendij zonder vel, gestoofd17524,48,600
Kippendijfilet (zonder vel)12119,74,100
Kippenhartjes, gestoofd18526,47,90,10
Kippenhartjes, rauw15315,69,30,70
Kippenleverpaté26913,822,920
Kippenlevertjes, gebakken17225,86,41,10
Kippenlevertjes, gestoofd16724,56,50,90
Kippenlevertjes, rauw11916,94,80,70
Kippenmaagjes, rauw9417,72,100
Kippenvleugels, gepaneerd en gefrituurd32317,821,314,70,3
Kippenvleugels, rauw19117,512,800
Kippenvleugels, uit de oven24723,816,900
Kippenworst (vleeswaren)2361418,91,80
Kipschnitzel (gepaneerde kipfilet)21924,6105,80,2
Klapstuk (short ribs), gestoofd26937,313,300
Knakworstjes26011231,60
Knakworstjes (varkensvlees)26912,823,70,20,1
Knakworstjes van kalkoen22312,217,33,80
Knakworstjes van kip22315,516,22,70
Köfte van rundvlees29025,320,51,30,3
Konijn, gestoofd19730,48,400
Konijn, rauw13620,15,500
Kwartel13421,84,500
Lamsbout, gebraden16926,86,800
Lamsbout, rauw23017,917,100
Lamsgehakt28216,623,400
Lamskoteletjes, gegrild15726,35,800
Lamslever, rauw13120,64,910
Lamsschouder, gebraden25230,514,50,10
Landjäger (gedroogde gerookte worst)49126,642,700
Leberkäse (Beiers vleesbrood)24411,521,80,50
Leverpastei (varken)35510,833,32,90,2
Leverpostej (Deense leverpaté)23711,319,24,70,4
Leverworst32614,128,52,20
Lunchmeat uit blik (Spam)31513,426,64,60
Lyoner (Duitse boterhamworst)24411,521,80,50
Mager rundvlees170201000
Magere bacon (back bacon)11823,12,60,70
Medisterpølse (Deense varkensworst, rauw)22512,217,44,70,2
Merguez, gebakken28319,821,81,80
Metworst (Mettwurst)34922,928,50,20,1
Mortadella3051526,71,40
Ossenhaas, rauw12121,2400
Paardenvlees13321,44,600
Paardenvlees, gebraden138282,900
Pancetta34220,228,80,80
Parmaham24827,215,40,30
Pepperoni50419,346,31,20
Picanha (gegrild staartstuk)25726,815,800
Pinnekjøtt (gezouten lamsribben)33621,527,100
Pljeskavica (Balkanburger)21923,513,30,80,2
Prinskorv (miniworstjes, gebakken)28310,625,440
Rauwe ham2293111,50,30
Rendiervlees, rauw10622,61,700
Rillettes (varken)39014,336,90,20
Rookworst3201228,72,40
Rosbief11721,93,20,30
Rosbief met rib (prime rib)36522,629,800
Rullepølse (gekruide varkensrollade, vleeswaren)26915,323,100
Rumpsteak, rauw11022,12,400
Runderborst, mager15720,77,40,60
Rundergehakt250172000
Rundergehakt 10% vet, gebakken21026,111,800
Rundergehakt 10% vet, rauw176201000
Rundergehakt 20% vet, gebakken2652319,20,10
Runderhals, rauw14919,38,100
Runderhart11217,73,90,10
Runderlende (entrecote), gebraden19428,88,700
Runderlever, gestoofd19129,15,35,10
Runderlever, rauw13520,43,63,90
Rundernieren9917,43,10,30
Runderpastrami14721,85,80,40
Runderpens, gekookt9411,7420
Runderstoofvlees17234400
Rundertong, gekookt28419,322,300
Rundertong, rauw22414,916,13,70
Rundvlees uit blik (tusjonka)21116,516,10,20,1
Rundvlees, gekookt (soepvlees)24032,112,400
Salami37821,131,60,70
Salo (gezouten spek)7972,48900
Schwarzwalder ham30726,521,90,10
Serranoham2293111,50,30
Shish taouk (kipspiesjes in yoghurtmarinade)18426,97,310
Spareribs, gestoofd33323,126,60,10
Spareribs, rauw27715,523,400
Suya (pittige runderspiesjes)20125,110,51,91,1
Teewurst (smeerbare rookworst)37312,735,600
Thüringer braadworst, gegrild20118,114,30,10,1
Tonkatsu (gepaneerde varkensschnitzel)4292235,98,80,7
Varkensgebraad16330,54,30,70
Varkensgehakt, rauw26316,921,200
Varkenshaas14321600
Varkenshaas, gebraden16826,17,100
Varkenshaas, rauw11822,8300
Varkenshart, rauw11716,95,500
Varkenskarbonade met bot, rauw17020,7900
Varkenskarbonade, gegrild21129,610,300
Varkenslever13421,43,62,50
Varkensnek, rauw17519,210,900
Varkensnieren, rauw102173,800
Varkenssalami40022,633,71,60
Varkensschnitzel, rauw10622,21,900
Varkensschouder, gestoofd2533014,800
Varkensschouder, mager14819,67,100
Varkenstong, gekookt23523,915,500
Varkensvlees uit blik (tusjonka)29717,6250,40,1
Weense worstjes (Wienerli)24213,920,40,60
Weißwurst (Beierse kalfsworst)22011,818,90,60
Wild zwijn12221,53,300
Wild zwijn, gebraden15328,34,400