17 Fit

17 Fit Calorietabel Zuivel en eieren

Calorieën in zuivel en eieren

170 producten in de tabel, van 25 tot 753 kcal per 100 g. De minste calorieën: wei (vloeibaar); de meeste: roomboter, ongezouten (82%).

Calorietabel

Waarden per 100 g. Tik op een kolomkop om daarop te sorteren.

Calorieën in zuivel en eieren: Waarden per 100 g. Tik op een kolomkop om daarop te sorteren.
Amandelyoghurt (plantaardig)601,344,8–
Appenzeller38324,331,700
Asiago35632,125,600
Beaufort41026,53400
Bel Paese37625,430,200
Bergkaas (Alpenkaas)39528,930,800
Blauwe kaas35321,428,72,30
Boterkaas (Butterkäse)31023,623,50,10
Brie33420,827,70,50
Brunost (Noorse bruine kaas)4669,729,542,60
Brynza (pekelkaas)27016,421,71,40
Buffelmozzarella26014,522,30,20
Burrata27317,421,42,70
Camembert30019,824,30,50
Cantal38326,630,500
Cheddar41024,333,82,10
Cheshire38723,430,64,80
Chihuahua-kaas (Oaxaca-type)37421,629,75,60
Clotted cream5861,663,52,20
Colby39423,832,12,60
Comté41827,234,600
Cotija366203040
Cottage cheese 0%7210,30,36,70
Cottage cheese 1%7212,412,70
Cottage cheese 2%8110,42,34,80
Cottage cheese 4%9811,14,33,40
Cottage cheese 5%1211751,80
Crème fraîche 30%304330,72,80
Danablu (Deense blauwe kaas)34820,129,500
Danbo32223,225,100
Dikke melk (zure melk)673,33,54,80
Double Gloucester41324,4350,10
Drinkyoghurt, gezoet7431,411,60
Edammer3572528,61,40
Eendenei18512,813,81,40
Eidooier32215,926,53,60
Emmentaler37327,928,800
Esrom32823,725,700
Feta26514,221,53,90
Feta van schapenmelk27414,822,82,50
Filmjölk (Zweedse zure melk)573,32,84,60
Fontina38925,631,11,60
Ganzenei18513,913,31,40
Geitenyoghurt734,25,21,10
Gekookt ei15512,610,61,10
Gepocheerd ei13812,59,50,70
Gezoete yoghurt met smaak893,42,612,20,2
Gorgonzola3121926,400
Goudse kaas (harde kaas)35625272,20
Grana Padano39634,129,200
Griekse yoghurt 0%5910,20,43,60
Griekse yoghurt 2%739,923,90
Griekse yoghurt met honing en walnoten2019,113,512,31
Gruyère41329,832,30,40
Halfharde schapenkaas (manchego-type)38423,932,300
Halfvette boter (smeerbaar)3680,338,93,70,5
Halfvolle melk 1,5%443,21,44,20
Halloumi31323,923,51,60
Harde geitenkaas45230,535,62,20
Harzer kaas (zuremelkkaas)128300,500
Havarti3422426,80,10
Jarlsberg35226,726,900
Karnemelk403,31,14,80
Kasjkaval (gele kaas)35125,626,62,10
Kefir 1%403140
Kefir 2,5%553,22,54,20
Kefir 3,2%623,23,54,50
Kippenei14312,69,50,70
Kippeneiwit5210,90,20,70
Kippeneiwit, gekookt4710,30,21,10
Kokosyoghurt (plantaardig)920,77,650,3
Kwark887,14,35,70
Kwarteleitjes15813,111,10,40
Labneh (uitgelekte yoghurt met olijfolie)1588,112,53,60
Lactosevrije melk 1,5%443,51,34,70
Limburger32720,127,30,50
Maasdammer35925,528,400
Magere kwark 0% (fromage frais)364,504,40
Magere melk353,40,24,90
Magere melkpoeder36135,30,7540
Magere yoghurt, naturel635,31,670
Mascarpone3854,43940
Melk 1%433,31,14,80
Melk 2,5%522,82,54,70
Mimolette30824,923,400
Minikaasjes in was30321,723,700
Monterey Jack37324,530,30,70
Morbier35522,829,200
Mozzarella25619,519,50,70
Mozzarella light25424,315,92,80
Munsterkaas36823,4301,10
Obatzda (Beierse kaasspread)33411,231,71,90,9
Omelet met champignons1258,19,22,30,5
Omelet met groenten, kaas en vlees1849,813,55,11
Omelet met kaas25517,719,32,60
Omelet met kruiden1479,511,220,6
Omelet met spek26712,523,51,50
Oscypek (gerookte schapenkaas)38423,932,300
Paneer3282624,50,90
Parmezaanse kaas39235,825,83,20
Parmezaanse kaas, geraspt42028,427,813,90
Pecorino Romano38731,826,93,60
Pizzamozzarella29523,819,85,60
Probiotische yoghurtdrank762,81,512,70
Proteïneyoghurt met fruit987,52,311,50
Provoleta (gegrilde provolone)36524,528,42,60,8
Provolone35125,626,62,10
Queso fresco29818,923,430
Raclettekaas34223,427,500
Raita (yoghurt met komkommer)574,42,45,50,4
Reblochon32620,427,400
Red Leicester4032533,60,10
Ricotta1507,510,27,30
Ricotta light13811,47,95,10
Rjazjenka (gebakken gefermenteerde melk)563,43,220
Roerei14510111,60
Romadur27523,120,100
Room 10%1313,111,54,30
Room 20% (koffieroom)195319,13,70
Roomboter7170,9810,10
Roomboter, ongezouten (82%)7530,782,90,90
Roomkaas3506,234,45,50
Roomkaas light17312,2123,30
Roomkaas met knoflook en kruiden3667,735,34,20
Roquefort38419,533,900
Saint-Nectaire34422,528,400
Sbrinz (extra harde kaas)4112833,200
Schapenmelk1035,774,50
Schapenyoghurt685,734,60,1
Skyr, naturel49803,90
Slagroom 33–⁠36%3402,836,12,80
Slagroom uit de spuitbus2573,222,212,50
Smeltkaas29717,8234,80
Smeltkaasdriehoekjes24210,719,36,40
Smeltkaasplakken24614,118,55,30
Sojayoghurt943,51,815,80,2
Spiegelei zonder vet14713,89,710
Spiegeleieren19613,6150,80
Stilton (blauwe kaas)41023,7350,10
Suluguni (Georgische pekelkaas)31821,624,62,50
Telemea (Roemeense pekelkaas)26514,221,53,90
Tête de Moine41624,235,500
Tilsiter34024,4261,90
Tomme35021,629,400
Trappistenkaas34525,126,800
Vacherin Fribourgeois36823,530,400
Vegan cashewkaas44214,535,315,22,6
Vegan kaas (op basis van kokosolie)2720,320,121,22,3
Volle Griekse yoghurt979540
Volle koffiemelk (gecondenseerde melk)1346,87,6100
Volle melk 3,2%613,13,34,80
Volle melkpoeder49626,326,738,40
Volle yoghurt, naturel613,53,34,70
Vruchtenkwarkje voor kinderen14645,220,90,2
Vruchtenyoghurt1054,91,418,60
Wei (vloeibaar)250,80,24,70
Wei-eiwit (whey protein)40080680
Wensleydale38123,731,80,10
Ymer (Deense zure melk)7263,53,40
Yoghurt Griekse stijl 9%1133,39,24,20,1
Yoghurt met muesli913,63,411,31
Yoghurt met vruchtenlaag10833,915,20,4
Yoghurtparfait met fruit1045,32,214,81,3
Zachte geitenkaas26418,521,100
Zachtgekookt ei14212,29,81,10
Zure room 10%1193,1104,10
Zure room 15%1622,61530
Zure room 20%2062,82030
Zure room 40%3972,14220
Zwitserse kaas (emmentalertype)39327311,40