17 Fit

17 Fit Calorietabel Oliën, sauzen en smaakmakers

Calorieën in oliën, sauzen en smaakmakers

98 producten in de tabel, van 4 tot 902 kcal per 100 g. De minste calorieën: appelciderazijn; de meeste: reuzel.

Calorietabel

Waarden per 100 g. Tik op een kolomkop om daarop te sorteren.

Calorieën in oliën, sauzen en smaakmakers: Waarden per 100 g. Tik op een kolomkop om daarop te sorteren.
Adzjika (pittige paprika-tomatensaus)801,25,36,71,6
Aioli (knoflookmayonaise)3921,1414,70,4
Ajvar (paprikaspread)122110,15,81,7
Amandelolie884010000
Appelciderazijn4000,90
Augurkrelish1300,40,5341,1
Avocado-olie884010000
Balsamicoazijn880,50170
Barbecuesaus1720,80,639,90,9
Bearnaisesaus4510,947,74,50,5
Bechamelsaus1473,810,690,2
Bolognesesaus (kant‑en‑klaar)894,24,87,32,3
Brown sauce (Engelse kruidige saus)880,70,118,80,7
Burgersaus3621,133,813,30,5
Caesardressing5422,257,92,80,5
Carbonarasaus (kant‑en‑klaar)1555,212,84,72,6
Champignonsaus943,26,36,32,3
Chimichurri4711,550,43,32,4
Chinese pruimensaus1840,9142,10,7
Currypasta2534,721,310,66,8
Currysaus7713,210,61,3
Dijonmosterd1526,911,24,30,5
Druivenpitolie884010000
Eendenvet898099,800
Ganzenvet900099,800
Ghee (geklaarde boter)8760,399,500
Grove mosterd1426,69,92,24,5
Harissa662,72,97,35,1
Hazelnootolie884010000
Hollandaisesaus2011,219,84,60,5
Honing-mosterddressing4640,940,822,90,4
Hummus2377,817,89,55,5
Japanse sojasaus (koikuchi)767,701,60
Jus (vleesjus)533,82,44,40,4
Kaassaus1153,19,54,21,4
Ketchup11210,1260,3
Kippenvet (schmaltz)898099,800
Knoflooksaus (voor kebab)2891,127,69,20,1
Kokosolie892099,100
Lijnzaadolie8840,110000
Maïsolie900010000
Mangochutney2460,30,159,61
Margarine (80% vet)7170,280,70,70
Margarine 60%5260,659,200
Mayonaise6801750,60
Mayonaise light2380,422,29,20
Mentsuyu (dipsaus voor noedels)442,208,9–
Mierikswortel uit pot481,20,783,3
Mirin (zoete rijstwijn)2410,3026,6–
Mosterd603,73,31,84
Mosterdolie884010000
Muhammara (dip van paprika en walnoot)3135,72712,53,3
Mujdei (knoflooksaus)2221,920,19,30,6
Natuurazijn (witte azijn)2300,10,60
Olijfolie884010000
Palmolie884010000
Pastasaus marinara501,41,65,61,8
Pepersaus (groene peper)811,36,15,31,3
Pesto41854061,8
Pesto rosso2974,8278,64,2
Pinda-olie (arachideolie)884010000
Pizzasaus542,21,16,72
Plantaardig bakvet884010000
Ponzu (citrus-sojasaus)593,706,90,3
Raapzaadolie (koolzaadolie)884010000
Ranchdressing4301,344,55,90
Remouladesaus (Deens)2950,826,113,61,2
Reuzel902010000
Rijstzemelolie884010000
Rodewijnazijn220,3000
Roomsaus781,15,55,90,2
Saffloerolie884010000
Salad cream (Engelse slasaus)3261,526,7200,5
Salsa291,50,24,71,9
Salsa verde381,10,94,51,9
Sambal oelek511,70,49,81,3
Sesamolie884010000
Smeerbaar mengvet (boter en plantaardige olie)4900,4540,60
Sojaolie884010000
Sojasaus (tamari)6010,50,14,80,8
Tabasco121,30,80,20,6
Tapenade2231,3232,63,7
Tartaarsaus5171554,60,5
Thousand Island dressing3791,135,113,80,8
Tikka masala-saus / tandoorisaus832,61,714,31,9
Tkemali (Georgische pruimensaus)6510,314,71,4
Tomatenpuree824,30,514,84,1
Tomatensaus (passata)291,40,25,81,5
Tomatensaus met groenten631,52,97,62,1
Vinaigrette (olie en azijn)4950,552,84,50,3
Walnootolie884010000
Worcestershiresaus770019,20
Yoghurtsaus973,66,950,8
Yuzu kosho (yuzu-chilipasta)371,30,83,16,2
Zoete mangochutney1890,70,145,9–
Zoete pickle (chutney)1110,60,126,51,2
Zoetzure saus840,60,220,11
Zonnebloemolie884010000