17 Fit

17 Fit Calorietabel Dranken

Calorieën in dranken

130 producten in de tabel, van 0 tot 416 kcal per 100 g. De minste calorieën: mineraalwater, bruisend; de meeste: 3‑in‑1 koffie (poeder).

Calorietabel

Waarden per 100 g. Tik op een kolomkop om daarop te sorteren.

Calorieën in dranken: Waarden per 100 g. Tik op een kolomkop om daarop te sorteren.
3‑in‑1 koffie (poeder)41612,28,870,13,3
Aardbeienmelk532,20,5100
Abrikozennectar560,2013,70,1
Alcoholvrij bier250,304,90
Amandeldrink, gezoet380,416,20,4
Amandeldrink, ongezoet361,13,20,70,3
Ananassap530,40,112,10,2
Aperol spritz770,105,70
Appelsap460,10,111,10,2
Atole (warme maïsdrank)861,71,516,10,2
Ayran (yoghurtdrank)402,91,53,70
Bananennectar560,20,113,60,5
Bier430,503,50
Bloody Mary730,70,23,40,4
Bubble tea550,41,410,30,1
Cacao met halfvolle melk693,81,49,51,7
Cacao met volle melk853,23,211,60,4
Caffè mocha642,61,510,20
Cappuccino371,922,80
Cappuccino met magere melk191,80,12,80
Chocolademelk642,8110,80,5
Chocolademelkpoeder, gezoet3796,73,375,610,5
Chocolademilkshake11932,720,90,3
Cichoreidrank60,1010,5
Cider (alcoholisch)56005,90
Citroenfrisdrank (met suiker)34008,40
Citroenlimonade460012,10
Cognac / brandewijn2280010
Cola4200,310,40
Cola zero (suikervrij)1000,20
Cranberrydrank (mors)5400,113,50
Cranberrysap, ongezoet460,40,112,10,1
Daiquiri1190,10,115,50,1
Druivensap600,40,114,60,2
Eggnog884,54,28,10
Energiedrank430,5010,20
Energiedrank met suiker480,2011,90,1
Energiedrank, suikervrij50,10,10,90
Espresso90,10,21,70
Flat white382,41,43,90
Frappé661,50,913,10
Fruitsmoothie662,31,110,91,1
Geitenmelk563,42,84,30
Gin2650000
Glühwein1550,30,219,20,4
Golden milk (kurkumalatte)683,21,99,80,2
Granaatappelsap550,10,3130,1
Grapefruitsap430,50,18,90,1
Groene smoothie (spinazie, banaan, appel)420,80,28,91,6
Groene thee10,2000
Groentesap220,70,14,70,4
Halfzoete witte wijn940,106,50
Haverdrink430,21,17,80,3
Horchata881,10,119,90,5
Iced latte271,812,80
IJsthee4500,210,80
Kersensap (zure kersen)590,30,513,7–
Kisel (gebonden vruchtendrank)670,10,116,70,1
Koffie met melk221,40,82,30
Koffielikeur3080,10,332,20
Kokosdrink310,22,12,80,3
Kokoswater150,20,13,30,3
Kombucha160,1040
Kompot (gekookte vruchtendrank)410,10,110,10
Kruidenthee1000,20
Kvas250,304,90
Latte (koffie verkeerd)432,81,64,30
Latte macchiato542,53,23,70
Latte met haverdrink360,41,160,1
Light bier290,201,60
Likeur27900,133,20
Mandarijnensap460,70,110,60,1
Mangolassi833,41,813,80,6
Mangonectar510,20,112,30,1
Margarita (cocktail)1220,10,116,10
Martini (cocktail)2010,100,10
Masala chai (met melk en suiker)320,80,75,90
Matcha (groenetheepoeder)23729,65,31,538,5
Matcha latte613,41,97,60,3
Mede (honingwijn, medovoecha)930017,40
Milkshake (vanille)1123,9317,80
Mimosa (cocktail)640,40,26,30,2
Mineraalwater, bruisend00000
Mojito610,102,30,2
Mousserende wijn (prosecco, champagne)710,201,50
Mugicha (gerstethee)1000,3–
Multivruchtennectar500,30,111,50,3
Multivruchtensap480,50,111,30,3
Oezvar (drank van gedroogd fruit)190,10,14,40,1
Oploscichorei (poeder)3233,32,557,229,2
Oploskoffie (poeder)29619,41,142,619,1
Oploskoffie, zonder suiker20,100,30
Perziknectar500,20,112,10,3
Piña colada1510,42,119,40,1
Proteïnesmoothie (banaan, melk, pindakaas)1189,2411,70,9
Pruimensap770,4018,70,5
Radler380,207,10
Raf-koffie (espresso met room en vanillesuiker)1132,28,18,40
Rijstdrink540,2110,80,3
Rode wijn850,102,60
Roséwijn830,403,80
Rum2310000
Sake1340,5050
Sangria85007,20
Screwdriver (wodka-jus)920,60,37,50,2
Sencha (groene thee, gezet)20,200,3–
Sinaasappelsap (jus d’orange)450,70,210,40,2
Sinas (sinaasappelfrisdrank)410,10,1100
Sojadrink543,31,85,70,6
Sojadrink, ongezoet373,32,10,70,6
Sportdrank (isotoon)26006,40
Sterke drank 40% (wodka, gin, rum, whisky)2310000
Stout (donker bier)370,4030
Thee zonder suiker1000,20
Tomatensap170,80,33,10,4
Tonic340,10,18,30,1
Turkse koffie270,106,50
Vietnamese koffie met gecondenseerde melk651,71,810,90
Vruchtenbrandewijn (schnaps)229000,40
Warme chocolademelk721,8113,70,2
Water00000
Water met smaak, gezoet150,10,13,50
Whiskey sour1490013,20
Whisky250000,10
Witte wijn820,102,60
Wodka2310000
Wortelsap290,40,16,50,3
Zoete dessertwijn1600,2013,70
Zoete lassi652,60,911,70
Zwarte koffie20,3000