17 Fit

17 Fit Kalorie produktów Owoce

Kalorie owoców

145 produktów w tabeli: od 16 do 519 kcal w 100 g. Najlżejsze — acerola, najbardziej kaloryczne — chipsy bananowe.

Szczegółowe strony

Tabela kalorii

Wartości w 100 g. Kliknij nagłówek kolumny, aby posortować.

Acerola160,210,232,7–
Agrest440,880,585,94,3
Ananas500,540,1211,71,4
Ananas suszony3471,20,7181,72,4
Ananas w syropie520,360,1212,70,8
Ananas z puszki600,510,1114,31,3
Arbuz300,610,157,20,4
Aronia560,40,635,85,2
Awokado160214,78,56,7
Awokado Hass167215,41,86,8
Banan891,10,322,82,6
Banan suszony3463,91,878,49,9
Bażyna czarna440,50,744,29,5
Biała porzeczka451,10,26,13,5
Borówka bagienna380,40,736,32,4
Borówka brusznica560,530,668,92,6
Borówki570,70,314,52,4
Borówki mrożone510,420,649,52,7
Borówki suszone3172,52,572,57,5
Brzoskwinia390,910,2581,5
Brzoskwinie w soku440,630,0310,31,3
Brzoskwinie w syropie720,520,1817,21,2
Chipsy bananowe5192,333,650,77,7
Chlebowiec (jackfruit)951,70,6421,81,5
Cytryna291,10,36,52,8
Czarna jagoda650,821,110,23,3
Czarna porzeczka631,40,4115,43,5
Czereśnie631,10,213,92,1
Czereśnie w syropie670,610,1515,81,5
Czerwona porzeczka561,40,29,54,3
Czerymoja751,60,6814,73
Daktyle2771,80,1568,36,7
Durian1471,55,323,33,8
Feijoa610,710,428,86,4
Figa740,750,316,32,9
Figi suszone2493,30,9354,19,8
Figi w syropie690,390,116,11,8
Flaszowiec miękkociernisty (graviola)6610,313,53,3
Głożyna (jujuba)791,20,220,2–
Granat831,71,214,74
Grejpfrut420,770,149,11,6
Grejpfrut biały330,690,17,31,1
Gruszka570,360,1412,13,1
Gruszka azjatycka420,50,2373,6
Gruszka Konferencja670,360,09133,1
Gruszka Williams630,390,1611,93,1
Gruszki suszone2621,90,6362,27,5
Gruszki w syropie570,190,0313,61,6
Gujawa682,50,958,95,4
Jabłka suszone2430,930,3257,28,7
Jabłko520,30,213,82,4
Jabłko Fuji630,20,1813,12,1
Jabłko Gala570,250,1211,42,3
Jabłko Golden570,280,1511,22,4
Jabłko Granny Smith580,440,1910,82,8
Jabłko obrane480,270,1311,51,3
Jabłko pieczone530,260,3611,22,4
Jabłko Red Delicious590,270,211,82,3
Jabłko zielone580,40,213,62,8
Jagoda kamczacka550,70,610,72,1
Jagody goji34914,30,3964,113
Jarzębina751,11,24,26,5
Jeżyny431,40,494,35,3
Jeżyny mrożone641,20,4310,75
Kaki (persymona)700,580,19153,6
Karambola3110,333,92,8
Kiwano (melon rogaty)441,81,37,6–
Kiwi611,10,5211,73
Kiwi złote6310,2814,41,4
Klementynka470,850,1510,31,7
Kokos3543,333,56,29
Koktajl owocowy (puszka)570,40,0713,91
Koryntki2903,40,2272,64,4
Kumkwat711,90,869,46,5
Liczi660,830,4415,21,3
Limonka300,70,27,72,8
Longan601,30,1141,1
Malina moroszka551,51,16,86,3
Maliny521,20,655,46,5
Maliny mrożone561,10,818,24,3
Mandarynka530,810,3111,51,8
Mandarynka satsuma500,80,39,61,1
Mandarynki konserwowe370,620,038,90,7
Mango600,820,3813,41,6
Mangostan730,60,515,6–
Mango suszone3192,51,276,22,4
Marakuja972,20,71310,4
Melon casaba281,10,15,70,9
Melon kantalupa340,840,197,30,9
Melon miodowy360,540,148,30,8
Miechunka (physalis)531,90,711,2–
Mieszanka owoców leśnych mrożona501,10,37,93,5
Mirabelki770,630,25182,2
Morela481,40,399,12
Morele suszone2413,40,5155,37,3
Morele w syropie830,530,0819,91,6
Morwa431,40,398,11,7
Mus jabłkowy1020,230,2124,41,5
Mus jabłkowy bez cukru420,170,110,21,1
Mus owocowy1020,250,0923,92
Nektarynka441,10,328,81,7
Nieszplik japoński470,430,210,41,7
Nieszpułka450,50,29,22,1
Opuncja (figa kaktusowa)410,730,5163,6
Owoce czarnego bzu730,660,511,47
Owoce dzikiej róży540,70,16,18,3
Papaja430,470,269,11,7
Pigwa570,40,113,41,9
Pitaja (smoczy owoc)680,680,2114,41,8
Plantan (banan warzywny)1221,30,3530,21,7
Pomarańcza470,90,111,82,4
Pomarańcza navel490,910,1510,32,2
Pomelo380,760,048,61
Poziomki380,820,45,92
Rajskie jabłuszka760,40,319,9–
Rambutan840,650,21200,9
Renkloda710,940,2516,41,7
Rodzynki2993,30,2574,84,5
Rodzynki sułtańskie3013,30,276,73,3
Rokitnik571,53,22,23,6
Sapodilla830,441,114,75,3
Smażony banan plantan2671,59,243,72,3
Smażony plantan1411,32,929,31,6
Suszona jujuba2814,70,566,56
Suszone brzoskwinie2393,60,7653,18,2
Suszone morele gotowane851,20,1819,62,6
Suszone śliwki gotowane1070,960,16253,1
Suszone wiśnie3331,20,73782,5
Suszony persymon2741,40,5958,914,5
Śliwka460,70,28101,4
Śliwki konserwowe580,510,0214,20,9
Śliwki suszone2402,20,3856,87,1
Tamarillo (pomidor drzewiasty)2820,34,5–
Tamaryndowiec2392,80,657,45,1
Tarnina (owoce)520,750,227,83,5
Truskawki320,70,37,72
Truskawki mrożone350,430,1172,1
Umeboshi (solona śliwka japońska)290,90,70,93,3
Winogrona690,720,1617,20,9
Winogrona Izabela670,630,3516,20,9
Wiśnie5010,310,61,6
Wiśnie mrożone460,920,449,41,6
Wiśnie w syropie910,730,122,21,1
Żurawina460,460,138,43,6
Żurawina suszona3080,171,177,55,3