17 Fit

17 Fit Kalorie produktów Oleje, sosy i przyprawy

Kalorie olejów, sosów i przypraw

98 produktów w tabeli: od 4 do 902 kcal w 100 g. Najlżejsze — ocet jabłkowy, najbardziej kaloryczne — smalec.

Tabela kalorii

Wartości w 100 g. Kliknij nagłówek kolumny, aby posortować.

Adżika (ostry sos paprykowo-pomidorowy)801,25,36,71,6
Aioli3921,1414,70,42
Ajvar (pasta z pieczonej papryki)1220,9910,15,81,7
Chimichurri4711,550,43,22,4
Chrzan481,20,6983,3
Chutney z mango2460,330,0659,61
Harissa662,72,97,35,1
Hummus2377,817,89,55,5
Japoński sos sojowy (koikuchi)767,701,60
Ketchup11210,1260,3
Koncentrat pomidorowy824,30,4714,84,1
Majonez6801750,60
Majonez light2380,3722,29,20
Margaryna7170,1680,70,70
Margaryna 60%5260,659,200
Masło klarowane (ghee)8760,2899,500
Mentsuyu (sos do makaronu)442,208,9–
Miks tłuszczowy (masło z olejem)4900,4540,60
Mirin (słodkie wino ryżowe)2410,3026,6–
Muhammara (pasta z papryki i orzechów)3135,72712,53,3
Mujdei (sos czosnkowy)2221,920,19,30,63
Musztarda603,73,31,84
Musztarda Dijon1526,911,24,30,5
Musztarda francuska (z ziarnami)1426,69,92,24,5
Ocet balsamiczny880,490170,5
Ocet jabłkowy4000,930
Ocet spirytusowy230,040,10,620
Ocet winny czerwony220,25000
Olej arachidowy884010000
Olej gorczycowy884010000
Olej kokosowy892099,100
Olej krokoszowy884010000
Olej kukurydziany900010000
Olej lniany8840,1110000
Olej migdałowy884010000
Olej palmowy884010000
Olej rzepakowy884010000
Olej sezamowy884010000
Olej słonecznikowy884010000
Olej sojowy884010000
Olej z awokado884010000
Olej z orzechów laskowych884010000
Olej z orzechów włoskich884010000
Olej z otrąb ryżowych884010000
Olej z pestek winogron884010000
Oliwa z oliwek884010000
Passata pomidorowa291,40,25,81,5
Pasta curry2534,721,310,66,8
Pesto41854061,8
Pesto rosso2974,8278,64,2
Ponzu (cytrusowy sos sojowy)593,706,90,3
Relish ogórkowy1300,370,47341,1
Remulada (duńska)2950,8126,113,61,2
Salsa291,50,174,71,9
Salsa verde381,10,894,51,9
Sambal oelek (pasta chili)511,70,389,81,3
Słodka marynata warzywna (chutney)1110,60,126,51,2
Słodkie chutney z mango1890,70,145,9–
Smalec902010000
Smalec drobiowy898099,800
Smalec gęsi900099,800
Smalec kaczy898099,800
Sos barbecue1720,820,6339,90,9
Sos bearneński4510,8847,74,50,48
Sos beszamelowy1473,810,690,2
Sos boloński894,24,87,32,3
Sos brązowy (brown sauce)880,70,118,80,7
Sos carbonara1555,212,84,72,6
Sos cezar5422,257,92,80,5
Sos curry7713,210,61,3
Sos czosnkowy do kebaba2891,127,69,20,1
Sos do burgerów3621,133,813,30,48
Sos do pizzy542,21,16,72
Sos grzybowy943,26,36,32,2
Sos holenderski2011,219,84,60,5
Sos jogurtowy973,66,950,8
Sos marinara501,41,65,61,8
Sos miodowo-musztardowy4640,8740,822,90,4
Sos pieczeniowy533,82,44,40,4
Sos pieprzowy811,36,15,31,3
Sos pomidorowy z warzywami631,52,97,62,1
Sos ranch4301,344,55,90
Sos sałatkowy (salad cream)3261,526,7200,5
Sos serowy1153,19,54,21,4
Sos słodko-kwaśny840,550,220,10,97
Sos sojowy6010,50,14,80,8
Sos śliwkowy1840,89142,10,7
Sos śmietanowy781,15,55,90,17
Sos tatarski5170,99554,60,47
Sos tikka masala832,61,714,31,9
Sos tysiąca wysp3791,135,113,80,8
Sos Worcestershire770019,20
Tabasco121,30,760,20,6
Tapenada2231,3232,63,7
Tkemali (gruziński sos śliwkowy)650,960,314,71,4
Tłuszcz roślinny do pieczenia884010000
Winegret (sos)4950,5352,84,50,32
Yuzu kosho371,30,83,16,2