17 Fit

17 Fit Kalorie produktów Mięso i drób

Kalorie mięsa i drobiu

210 produktów w tabeli: od 86 do 797 kcal w 100 g. Najlżejsze — wątróbka cielęca, surowa, najbardziej kaloryczne — słonina (salo).

Szczegółowe strony

Tabela kalorii

Wartości w 100 g. Kliknij nagłówek kolumny, aby posortować.

Anticuchos (szaszłyki z serca wołowego)19024,490,970,087
Bażant pieczony22027,91200
Bekon smażony46833,935,11,70
Bekon surowy39313,737,100
Bierwurst (kiełbasa wędzona)29115,625,400
Boczek pieczony40426,632,200
Boczek wędzony30416,626,20,490
Boczek wieprzowy5189,35300
Boudin blanc (biała kiełbasa)2129,917,14,6–
Bresaola16531,64,300
Brytyjskie kiełbaski wieprzowe z grilla29414,522,192,3
Bündnerfleisch (suszona wołowina)19039,33,50,40
Carne asada (grillowana wołowina)27324,718,50,320,016
Cervelat (kiełbasa szwajcarska)24913,421,50,50
Char siu (chińska wieprzowina barbecue)24925,912,87,50,18
Chorizo29613,625,13,80
Chuda wołowina170201000
Cielęcina10721,31,800
Coppa284252010
Ćevapčići22324,813,50,380,085
Dzik12221,53,300
Eskalopka cielęca147312,500
Eskalopka z indyka12824,630,50
Falukorv (szwedzka kiełbasa)25412,719,37,90
Filet z indyka11423,71,500
Filet z kurczaka110231,200
Filet z kurczaka pieczony165313,600
Filet z kurczaka w sosie własnym (konserwa)11724,61,90,290,08
Flaki wołowe gotowane9411,7420
Foie gras4896,950,12,40
Gęś pieczona2382912,700
Golonka gotowana16223,27,50,40
Golonka pieczona23936,69,90,90
Hamburgerryg (schab wędzony gotowany)11618,44,800
Indyk wędzony20828,19,700
Isterband (szwedzka kiełbasa fermentowana)27811244,61
Jagdwurst (kiełbasa myśliwska parzona)20415,315,80,080,05
Jagnięcina23017,917,100
Jelenina120232,400
Joojeh kebab (kurczak z szafranem)18226,87,30,710,012
Kabanosy46026,139,10,80
Kabanosy / parówki koktajlowe29012,725,91,50,27
Kaczka40411,539,300
Kaczka pieczona bez skóry20023,411,200
Kaczka pieczona ze skórą3311928,400
Karaage (japoński smażony kurczak)30724,218,1130,8
Karkówka wędzona parzona15420,97,50,610
Karkówka wieprzowa, surowa17519,210,900
Karkówka wołowa, surowa14919,28,100
Kaszanka31312,227,14,51,4
Kebab Adana2332015,81,20,368
Kiełbasa32510,829,63,70
Kiełbasa drobiowa2361418,91,80
Kiełbasa lyońska (Lyoner)24411,521,80,50
Kiełbasa smażona33312,429,44,80
Kiełbasa suszona41728,732,31,80
Kiełbasa szynkowa (Bierschinken)16116,610,40,080,05
Kiełbasa wędzona3201228,72,40
Kiełbasa z grilla (tuluska)27418,822,100
Kiełbaska bratwurst33313,729,22,90
Kiełbaska cielęca z grilla2321319,41,30
Kiełbaska turyńska z grilla20118,114,30,090,05
Kiełbaska włoska (salsiccia)31718,226,22,10
Kiełbaska z indyka19623,910,400
Kiełbaski chipolata28218,822,40,80
Kiełbaski debreczyńskie19215,214,600,02
Kiełbaski merguez28319,821,81,80
Kiełbaski suszone cienkie38024,230,71,80
Kofta wołowa29025,320,51,30,3
Konfitowana kaczka195327,400
Konina13321,44,600
Konina pieczona138282,900
Kotleciki jagnięce z grilla15726,35,800
Kotlety mielone (Frikadellen)25021,515,16,10,496
Kotlet schabowy z grilla (bez panierki)21129,610,300
Królik13620,15,500
Królik duszony19730,48,400
Krzyżowa wołowa, surowa11022,12,400
Kurczak pieczony ze skórą23927,313,600
Kurczak z rożna (pierś ze skórą)17526,47,70,090
Landjäger (suszona kiełbaska wędzona)49126,642,700
Leberkäse (bawarska pieczeń mięsna)24411,521,80,50
Leverpostej (duński pasztet z wątróbki)23711,319,24,70,4
Łopatka jagnięca pieczona25230,514,50,050
Łopatka wieprzowa chuda14819,67,100
Łopatka wieprzowa duszona2533014,800
Medisterpølse (duńska kiełbasa wieprzowa, surowa)22512,217,44,70,2
Mettwurst (kiełbasa surowa wędzona)34922,928,50,180,1
Mielona wołowina250172000
Mielona wołowina chuda176201000
Mielona wołowina 10% smażona21026,111,800
Mielona wołowina 20% smażona2652319,20,140
Mielonka konserwowa31513,426,64,60
Mięso mielone cielęce19718,613,100
Mięso mielone jagnięce28216,623,400
Mięso mielone wieprzowe26316,921,200
Mięso mielone wieprzowo-wołowe25018,419,600
Mięso mielone z indyka15018,78,300
Mięso mielone z kurczaka14317,48,10,040
Mięso z kebaba37723,531,400
Mięso z renifera, surowe10622,61,700
Mięso z zająca, surowe11321,6300
Mortadela30815,224,65,50
Mortadela3051526,71,40
Mostek wołowy chudy15720,77,40,60
Nerki wieprzowe, surowe102173,800
Nerki wołowe9917,43,10,290
Nuggetsy z kurczaka25015,611,619,42,4
Ozór wieprzowy gotowany23523,915,500
Ozór wołowy22414,916,13,70
Ozór wołowy gotowany28419,322,300
Pancetta34220,228,80,750
Parówki26011231,60
Parówki wiedeńskie24213,920,40,60
Parówki wieprzowe26912,823,70,180,1
Parówki z indyka22312,217,33,80
Parówki z kurczaka22315,516,22,70
Pastrami wołowe14721,85,80,360
Pastrami z indyka13916,36,23,20,1
Pasztet wiejski32315,528,21,50
Pasztet wieprzowy z wątróbki35510,833,32,90,2
Pasztet z wątróbki32614,128,52,20
Pasztet z wątróbki drobiowej26913,822,920
Peklowana wołowina (corned beef)14221,760,280,09
Pepperoni50419,246,31,20
Picanha (grillowana wołowina)25726,815,800
Piccata z cielęciny21722,511,65,50,3
Pieczeń cielęca14328,13,400
Pieczeń wieprzowa16330,54,30,650
Pieczeń z dzika15328,34,400
Pieczeń z jeleniny16535,62,500
Pierś z indyka pieczona13928,82,100
Pierś z kaczki smażona22226,712,800
Pierś z kurczaka duszona149283,300
Pierś z kurczaka grillowana17629,65,500
Pierś z kurczaka panierowana21924,6105,80,2
Pljeskavica (bałkański kotlet z grilla)21923,513,30,760,17
Podudzie z indyka11820,5400
Podudzie z kurczaka16118,19,20,110
Podudzie z kurczaka pieczone20625,611,50,120
Polędwica wędzona (bekon chudy)11823,12,60,70
Polędwica wołowa pieczona19428,88,700
Polędwica wołowa, surowa12121,2400
Polędwiczka wieprzowa14321600
Polędwiczka wieprzowa pieczona16826,17,100
Polędwiczka wieprzowa, surowa11822,8300
Prinskorv (mini parówki smażone)28310,625,440
Przepiórka13421,84,500
Rillettes wieprzowe39014,336,90,20
Rostbef11721,93,20,30
Rullepølse (rolada wieprzowa)26915,323,100
Salami37821,131,60,720
Salami wieprzowe40022,633,71,60
Salceson17314,112,90,20
Schab wędzony107222,200
Schab z kością17020,7900
Serca drobiowe15315,69,30,710
Serca drobiowe duszone18526,47,90,10
Serce wieprzowe, surowe11716,95,500
Serce wołowe11217,73,90,140
Serdelki27313,124,500,06
Serwolatka27811,924,81,60,4
Shish taouk (szaszłyki z kurczaka)18426,97,310,027
Skrzydełka z kurczaka19117,512,800
Skrzydełka z kurczaka panierowane32317,821,314,70,3
Skrzydełka z kurczaka pieczone24723,816,900
Skrzydła indycze ze skórą, surowe19220,212,300
Skwarki wieprzowe (przekąska)58054,140,300
Słonina (salo)7972,48900
Stek wołowy13122,14,100
Stek wołowy z grilla12827,61,900
Stek z łaty (flank)162256,900
Suszona wołowina (jerky)41033,225,69,21,8
Suya (pikantne szaszłyki wołowe)20125,110,51,91,1
Szynka dojrzewająca2293111,50,30
Szynka gotowana16416,68,82,31,3
Szynka gotowana chuda165227,70,50
Szynka grillowana (gammon)19927,59,900
Szynka parmeńska24827,215,40,30
Szynka serrano2293111,50,30
Szynka szwarcwaldzka30726,521,90,130
Szynka wieprzowa (mięso), surowa10622,21,900
Teewurst (kiełbasa do smarowania)31217,626,50,70,2
Tonkatsu (kotlet wieprzowy w panko)4292235,98,80,7
Udka gęsie ze skórą, surowe23117,218,100
Udka kacze ze skórą, surowe21217,21600
Udko z kurczaka bez skóry12119,74,100
Udko z kurczaka duszone bez skóry17524,48,600
Udko z kurczaka z rożna22622,515,10,120
Udo z indyka pieczone16726,9600
Udziec jagnięcy pieczony16926,86,800
Wątroba wołowa13520,43,63,90
Wątroba wołowa duszona19129,15,35,10
Wątróbka cielęca, surowa8614,91,14,10
Wątróbka drobiowa11916,94,80,730
Wątróbka drobiowa duszona16724,56,50,870
Wątróbka drobiowa smażona17225,86,41,10
Wątróbka jagnięca, surowa13120,64,910
Wątróbka wieprzowa13421,43,62,50
Weisswurst (bawarska biała kiełbaska)22011,818,90,60
Wędzona pierś z kaczki36421,930,50,550
Wieprzowina w sosie własnym (konserwa)29717,6250,420,11
Wołowina duszona17234400
Wołowina gotowana24032,112,400
Wołowina w sosie własnym (konserwa)21734,48,60,440,12
Żabie udka22014,412,411,20,5
Żeberka wieprzowe27715,523,400
Żeberka wieprzowe duszone33323,126,60,130
Żeberka wołowe duszone26937,313,300
Żołądki drobiowe9417,72,100