17 Fit

17 Fit Kalorie produktów Dania

Kalorie dań

691 produktów w tabeli: od 6 do 444 kcal w 100 g. Najlżejsze — bulion, najbardziej kaloryczne — chleb żytni ze słoniną.

Szczegółowe strony

Tabela kalorii

Wartości w 100 g. Kliknij nagłówek kolumny, aby posortować.

Ackee z soloną rybą1529,312,21,3–
Adobo z ryżem (filipińskie)18117,77,98,70,2
Ajiaco (kolumbijska zupa z kurczakiem)795,137,60,883
Ají de gallina (peruwiański kurczak w sosie)20012,613,27,10,879
Akara (placuszki z fasoli)2524,820,39,54,2
Arancini (smażone kulki ryżowe)2537,414,622,3–
Arepa z serem2207,59,425,90,816
Baba ganoush1834,8154,23,9
Bacalhau à Brás (dorsz z ziemniakami i jajkiem)16612,410,15,90,948
Bagietka z szynką i masłem2859,911,533,73,2
Bagietka z tuńczykiem i warzywami27410,311,3321,8
Bakłażan zapiekany z parmezanem155710,57,11,9
Bandeja paisa (kolumbijski talerz)2029,81016,32,1
Banosz (kasza kukurydziana ze śmietaną)1353,97,612,31
Bao27311,27,638,61,2
Barszcz ukraiński492,42,15,30,8
Beszbarmak (makaron z gotowanym mięsem)15116,14,510,6–
Bhaji z kalafiora i ziemniaków1063,36,89,42,3
Bibimbap765,52,471,1
Bigos1146,97,33,82,1
Birria (meksykański gulasz wołowy)11819,14,30,690,13
Biryani z jagnięciną1957,19,219,10,6
Biryani z kurczakiem1047,22,412,41,1
Biscuits z sosem pieczeniowym2246,214,716,20,8
Bitterballen (holenderskie krokiety)2209,814,511,91,3
Bobotie20615,711,210,71,2
Bouillabaisse678,231,30,3
Brandade (dorsz z ziemniakami)1176,46,28,61,1
Bruschetta1714,37,619,81,5
Bubble and squeak (placki ziemniaczane z kapustą)1261,799,21,9
Buddha bowl1094,13,612,43,9
Bulgogi (marynowana wołowina po koreańsku)15420,45,55,50,313
Bulion60,890,220,240
Bułka z homarem (lobster roll)23412,212,417,71,2
Bunny chow (curry w chlebie)19710,36,523,22,9
Burger2601312250,7
Burger rybny26312,211,526,71,5
Burger wegetariański224135,227,33,5
Burger z kurczakiem24912,71123,81,2
Burrito21911,18,521,42,5
Burrito bowl z kurczakiem15512,55140,2
Burrito śniadaniowe27711,115,621,81,2
Burrito z fasolą i serem1968,15,224,64,9
Burrito z kurczakiem20311,46,721,42,5
Burrito z wołowiną21911,18,521,42,5
Bánh mì (wietnamska bagietka)23311,19,823,61,4
Bún bò Huế (pikantna zupa wołowa)785,81,69,30,4
Bún chả (grillowana wieprzowina z makaronem)1179,22,912,70,564
Cacio e pepe2099,67,224,41,5
Caldo verde (portugalska zupa z jarmużu)681,44,45,10,901
California roll942,90,6717,41
Calzone34314,817,729,91,4
Cannelloni ze szpinakiem i ricottą2217,814,314,61,5
Cannelloni z mięsem1919,810,114,31,7
Cannelloni z serem i sosem mięsnym1608,87,314,30,8
Caponata (sycylijskie warzywa z bakłażanem)2080,9520,25,31,9
Capuns (gołąbki z boćwiny)1668,110,49,70,8
Carnitas27124,618,300
Carpaccio wołowe27115,2230,550,36
Cassoulet16110,57,910,13,9
Causa limeña (warstwowe ziemniaki)1705,811,29,81,7
Cepeliny1508,36,912,11,4
Ceviche6310,50,763,10,5
Chaczapuri300121333–
Chaczapuri adżarskie (z jajkiem)29711,816,424,91,2
Chakalaka992,45,39,62,7
Chawanmushi (słony budyń jajeczny)636,43,510
Cheeseburger29617,916,118,10,6
Chikuzenni (kurczak z warzywami korzeniowymi)854,43,55,91,8
Chilaquiles19510,610,712,82,1
Chiles rellenos (papryczki faszerowane serem)2287,817,29,70,7
Chili con carne1189,84,37,23
Chinkali (gruzińskie pierożki)16513,16,612,9–
Chińskie brokuły z sosem ostrygowym701,25,62,62,2
Chleb biały z masłem3696,718,4433
Chleb żytni ze słoniną4446,530,234,33
Chleb żytni z masłem3516,81741,23,6
Chłodnik litewski493,61,550,622
Chole (pikantna ciecierzyca)1525,27,512,44,7
Choripán (kanapka z chorizo)3089,916,9281,3
Chow mein z kurczakiem1319,95,49,71,5
Chow mein z kurczakiem1478,57,212,11,5
Chow mein z wieprzowiną14310,46,49,71,5
Ciorba z flaków6244,31,80,182
Ciorba z pulpecikami573,23,33,30,509
Cocido madrileño (gulasz z ciecierzycą)1299,74,59,62,9
Congee (kleik ryżowy z mięsem)584,31,36,90,1
Cordon bleu z kurczaka21022,69,28,70,6
Corn dog2508,612261
Coxinha (krokiet z kurczakiem)296101626,51,1
Croque madame26413,715,516,91,1
Croque monsieur27311,312,926,82,5
Currywurst30810,626,17,60,592
Curry massaman z wołowiną18611,512,48,2–
Curry warzywne861,65,371,8
Curry warzywne (danie gotowe)942,167,81,8
Curry z ciecierzycy (chana masala)1095,93,513,23,3
Curry z jajkami i ziemniakami1387,59,361,1
Curry z okry (bhindi)712,94,64,67,2
Curry z soczewicy1113,75,78,93,4
Curry z soczewicy z ryżem1183,33,516,42,2
Curry z ziemniakami i groszkiem (aloo matar)922,73,712,13,1
Curry z ziemniakami i kalafiorem (aloo gobi)602,626,22,1
Czachochbili (gruziński gulasz z kurczaka)14813,19,32,20,69
Czebureki34210,41733,56,8
Cơm tấm (ryż z grillowaną wieprzowiną)15511,74,715,40,28
Dakgalbi (pikantny kurczak)17812,28,611,31,1
Dal1458,64,311,77,5
Dal z ciecierzycy1527,96,116,4–
Dal z fasoli mung744,23,46,8–
Dal z urad814,83,27,92,7
Doenjang jjigae (gulasz z pastą sojową)443,91,63,50,892
Dolma (gołąbki w liściach winogron)2288,2178,23,1
Doro wat (etiopski gulasz z kurczaka)18811,314,52,51,2
Drob (pasztet z podrobów jagnięcych)20616,611,47,70,879
Duszone glony hijiki753,146,53,4
Ebi fry (panierowane krewetki)23615,911,6201
Egg bhurji (indyjska jajecznica)1619,112,71,80,354
Elote (kukurydza po meksykańsku)1834,312,514,81,9
Empanada z kurczakiem30912,616,525,91,6
Enchilada z kurczakiem17810912,32,3
Fabada asturyjska1659,58,210,43,3
Fajita z kurczakiem20611,39,816,51,5
Falafel33313,317,831,87,7
Farsz z szałwią i cebulą2535,613,327,1–
Fasolada (grecka zupa fasolowa)1013,16,26,72,3
Fasola z kiełbasą1847,51111,13,5
Fasolka smażona po syczuańsku1273,99,94,42,6
Fasolka w sosie pomidorowym z parówkami9864,510,23,3
Fasolka z sosem sezamowym (goma-ae)773,73,44,92,8
Fatteh (ciecierzyca z jogurtem)1897,27,720,53,2
Fattoush (sałatka z chrupiącą pitą)911,667,41,2
Feijoada18211,210,17,84
Fesenjan (kurczak w sosie orzechowo-granatowym)21412,614,77,81,7
Fettuccine Alfredo1624,56,121,40,975
Fideuà (paella z makaronem)1619,76,9140,962
Fish and chips (ryba z frytkami)2248,810,9222,1
Flaki11620,43,70,30
Fondue serowe23116,217,22,60
Francesinha (portugalska kanapka)20413,59,214,91,2
Frittata1609,412,32,50,32
Frytki z batatów1922,39,431,46
Fufu1661,5330,53,1
Ful medames (duszony bób)1617,16,913,35
Fårikål (gulasz z baraniny i kapusty)936,961,61,2
Gado-gado (warzywa z sosem orzechowym)1356,88,18,52
Galareta mięsna (zimne nóżki)152197,90,480
Gazpacho260,810,633,51
Ghormeh sabzi (perski gulasz z ziołami)13410,88,13,52,1
Gofry2907,914332,5
Gołąbki1056,55,581,3
Gotowana wołowina z warzywami7810,923,21,5
Grits (kasza kukurydziana)711,21,811,50,7
Grochówka805,62,45,83,3
Grochówka z kiełbasą974,63,79,61,7
Gryczany naleśnik z szynką, serem i jajkiem20912,79,815,24,5
Grzanka walijska z serem (Welsh rarebit)39813,928,421,11,2
Grzyby w panierce2224,612,920,31,6
Gulasz1451393,51,3
Gulasz irlandzki1178,26,451,3
Gulasz jagnięcy z ziemniakami1338,18,651,6
Gulasz warzywny971,43,613,12
Gulasz wołowy1078,85,151,3
Gulasz wołowy z marchewką9713,23,13,31,1
Gulasz z fasoli z cebulą1596,27,812,94,2
Gulasz z jagnięciny z ziemniakami (Lancashire hotpot)1197,36,96,81,1
Gumbo z ryżem898,23,45,70,9
Gyoza smażone1928,811,112,61,5
Gyros18411,26,817,81
Gyudon (miska ryżu z wołowiną)14533,224,71,3
Gözleme (turecki placek z nadzieniem)2407,58,830,81,5
Haggis31010,721,717,40,2
Halušky z bryndzą2359,87,529,81,5
Halászlé (węgierska zupa rybna)424,91,71,20,945
Hamburger28817,514,4200,7
Hambāgu (japoński kotlet mielony)19713,412,24,31,1
Happosai (chińskie warzywa smażone)645,83,21,90,9
Harira644,21,56,62,1
Hiszpański gulasz z soczewicy z chorizo1185,75,38,84
Hot dog2601015220
Huevos rancheros1216,76,77,21,7
Huevos rotos (jajka na frytkach z szynką)1889,2129,81,4
Hush puppies (kulki kukurydziane)2966,213,237,32,9
Imam bayildi (faszerowany bakłażan)1151,29,84,21,6
Inari sushi2207,88,828,41,3
Jagnięcina rogan josh14914,49,13,71,8
Jajangmyeon (makaron w sosie z czarnej fasoli)1506,85,417,12,3
Jajka po benedyktyńsku28813,822,17,90,6
Jajka z pomidorami po chińsku1426,111,43,60,566
Jajko po szkocku241121611,91,7
Jambalaya16113,8880,7
Japchae (makaron szklany z warzywami)1204,15,612,41,5
Japońskie curry z ryżem1402,5422,21,2
Japoński gulasz śmietanowy z kurczakiem1246,285,51,2
Kabsa (ryż z kurczakiem i przyprawami)1828,59,315,41,2
Kaczka po pekińsku1545,311,86,20,3
Kalops (szwedzki gulasz wołowy)777,23,830,8
Kanapka BLT23110,97,5281,7
Kanapka klubowa22215,17,522,11
Kanapka kubańska22815,910,715,50,8
Kanapka Reuben2821019,414,22,2
Kanapka ze smażoną rybą23614,58,224,80,9
Kanapka z masłem i kawiorem33911,718,231,92,2
Kanapka z masłem i serem34513,618,230,52,1
Kanapka z masłem orzechowym i dżemem36111,416,642,42,8
Kanapka z mortadelą29211,713,129,91,9
Kanapka z sałatką z kurczaka24612,413,717,31
Kanapka z szarpaną wieprzowiną (BBQ)243158,824,10,8
Kanapka z szynką26611,111,228,22,5
Kapusta duszona z kiełbasą8264,33,72,3
Kapusta kiszona z kiełbasą1095,18,12,82,7
Kapuśniak522,82,83,50,876
Karbonada flamandzka15617,76,26,60,464
Kashk-e bademjan (pasta z bakłażana)2892,629,44,11,7
Kasza gryczana z grzybami1252,86,613,22,4
Kasza gryczana z mięsem1478,37,111,92
Katsu curry (kotlet z curry i ryżem)1936,29,819,81,1
Katsu sando (kanapka z kotletem)31313,416,827,52,1
Kawior z bakłażana991,183,91,8
Kawior z cukinii941,47,54,91,8
Kebab İskender26812,417,315,10,937
Kebab w bagietce246159,823,62
Kebab w bułce pita23315,210,917,42,3
Khao soi (tajska zupa curry z makaronem)1225,37,48,7–
Khichdi (ryż z soczewicą)1223,55,314,80,554
Kibbeh (krokiety z bulguru i mięsa)21811,815,96,22
Kiełbaski zapiekane w cieście (toad in the hole)2851217,918,52,4
Kiełbaski z puree i sosem1435,18,511,31,4
Kimbap (koreańska rolka ryżowa)1444,63,721,72,1
Kimchi jjigae (gulasz z kimchi)674,75,10,950,889
Kinpira gobo (duszony łopian)841,44,54,23,2
Klopsiki190111290,595
Klopsiki szwedzkie26014,418,67,80,8
Klopsiki w sosie pomidorowym11796,55,50
Kluseczki rybne (quenelle)2458,112,723,62,1
Kluski śląskie1671,70,637,81,3
Kluski śląskie (knedle ziemniaczane)1775233,62
Knedle z bułki (Semmelknödel)1806,45,9241,8
Kogut w winie13313740,9
Kopytka1825,22,931,61,8
Kopytka (gnocchi)1352,46,316,21
Koreański smażony kurczak (yangnyeom)27913,716,319,10,635
Korokke (krokiety ziemniaczane)2265,312,623,22
Koshari1414,74,417,93,2
Kotleciki krabowe15520,27,50,480
Kotlety gryczano-mięsne23412,316,97,41,2
Kotlety rybne15612,39,16,20,52
Kotlet mielony240151790,503
Kotlet po kijowsku28021,319,25,30,1
Kotlet roślinny (soczewica, soja, warzywa)1709,75,616,74,8
Kotlet schabowy31023,120,48,10,54
Kotlet z tofu1429,99,26,81,3
Krążki cebulowe3524,219,837,32,6
Krem pomidorowy701,24,75,41
Krem z pieczarek742,14,84,51,2
Krewetki curry1188,28,52,12,5
Krewetki kung pao17313,910,74,31
Krewetki madras1157,88,32,32,4
Krewetki scampi19215,4132,10,2
Krewetki w oliwie z czosnkiem27013,722,93,30,156
Krokiety z kremem krabowym2555,117,121,11
Krokiety z szynką i serem26317,414,615,30,5
Kroppkakor (pyzy ziemniaczane z wieprzowiną)1564,66,119,71,9
Krupnik493,116,10,929
Kulisz (zupa jaglana ze słoniną)773,22,98,70,68
Kurczak balti10510,554,52
Kurczak curry1076,56,55,11,4
Kurczak curry z mlekiem kokosowym12410,66,93,11,1
Kurczak curry z ryżem1165414,11
Kurczak curry (na wynos)14511,79,82,32,2
Kurczak cytrynowy (po chińsku)15016,96,26,60
Kurczak generała Tso29512,916,423,10,9
Kurczak jerk2352015,52,50,153
Kurczak korma12714,65,14,30,7
Kurczak koronacyjny (w majonezie z curry)36216,631,43,30,2
Kurczak kung pao1299,875,41,5
Kurczak maślany (butter chicken)20813,315,440,95
Kurczak paprykarz18813,313,72,21,1
Kurczak parmigiana17416,28,37,50,8
Kurczak piri-piri24721,117,30,660,072
Kurczak po hajnańsku z ryżem13211,12,514,70,286
Kurczak smażony w panierce (podudzie)24119,115,15,80,2
Kurczak tandoori21427,410,81,90,8
Kurczak teriyaki16325,761,60
Kurczak tikka masala15612,49,84,61,4
Kurczak w białym sosie1681794,80,1
Kurczak w sezamie29314,314,226,20,7
Kurczak w sosie mole137195,62,90,3
Kurczak w sosie pomarańczowym26214,512,721,70,8
Kurczak w sosie słodko-kwaśnym25010,112,722,91
Kurczak w sosie z czarnej fasoli124194,22,60,6
Kurczak z orzechami nerkowca16018,474,50,9
Kurczak 65 (pikantny smażony)2582314,86,60,246
Kurczak vindaloo19218,512,52,50,7
Kuskus królewski1327,74,5142,1
Kuskus z kurczakiem1307,53,915,61,5
Kwaśna zupa warzywna (ciorba)391,12,23,40,718
Kısır (sałatka z bulguru)1142,46,210,33,4
Lahmacun (turecka pizza)18910,63,527,61,8
Laksa curry1085,16,86,9–
Langosz ze śmietaną i serem3517,120,134,11,2
Larb (tajska sałatka z mielonej wieprzowiny)21016,812,95,30,764
Lasagne mięsna1397,5514,61,6
Lasagne warzywna z kozim serem179710,2141,4
Lasagne wegetariańska1306,55,312,11,7
Leczo971,48,53,61,6
Leniwe gołąbki1278,96,57,40,913
Leniwe pierogi1799,96,918,50,405
Lobio (gruziński gulasz z fasoli)18079,7125,9
Lohikeitto (fińska zupa z łososiem)704,24,13,90,381
Lomo saltado1458,56,711,50,91
Lo mein1214,82,418,91,3
Łagman (makaron z wołowiną i warzywami)1126,64,910,11,1
Łazanki z kapustą i kiełbasą1634,58,515,51,9
Mafé (gulasz z orzeszkami)17810,6134,51,4
Makaron alpejski (Älplermagronen)1806917,81,7
Makaron amatriciana1686,67181,6
Makaron carbonara1646,17,915,80,9
Makaron dan dan2118,31215,92,5
Makaron puttanesca1464,35,418,51,7
Makaron smażony z krewetkami1044,93,412,61,6
Makaron w sosie serowym1637,27,415,91,9
Makaron w sosie śmietanowym15447,715,90,9
Makaron z mięsem mielonym1909,87,519,41,3
Makaron z pesto21678,625,41,6
Makaron z serem2238,710,521,91,2
Makaron z sosem pomidorowym1063,71,218,11,8
Maki warzywne931,81,516,21,4
Maki z awokado931,81,516,21,4
Maki z łososiem1036,91,314,60,7
Maki z tuńczykiem977,40,2614,60,7
Maki z węgorzem1166314,60,7
Malai kofta2274,716,215,41,2
Mamałyga z serem i śmietaną1664,511,411,10,96
Mansaf (jagnięcina z ryżem w jogurcie)1768,59,513,20,535
Manty (pierożki na parze)16811,48,611,1–
Mapo tofu1047,86,81,90,7
Marchewka po koreańsku1320,7910,27,82,4
Masala dosa (z nadzieniem ziemniaczanym)1845,54,328,62,2
Matar paneer (groszek z paneerem)1726,410,810,42
Maultaschen (szwabskie pierogi)15210,16,213,1–
Maqluba (odwrócony ryż z kurczakiem)1916,611,913,50,915
Menchi katsu (panierowany kotlet mielony)27310,718,716,31,7
Menemen (tureckie jajka z pomidorami)1215,59,920,743
Mici (rumuńskie kiełbaski z mielonego)24715,715,79,50,8
Mie goreng (indonezyjski makaron smażony)1536,76,715,21,6
Milanesa (panierowany kotlet wołowy)27220,114,813,90,81
Minestrone401,70,55,81,5
Misir wat (etiopska soczewica)15168,19,45,9
Mizeria561,144,40,417
Mizeria z pomidorami (ze śmietaną)3612,13,20,833
Mofongo (puree z bananów plantan)3304,718,833,12,5
Moqueca (brazylijski gulasz rybny)13410,29,42,1–
Mudżaddara (soczewica z ryżem)1605,16,916,14
Muffinki jajeczne z warzywami13610,69,31,80,515
Muffin angielski z jajkiem i szynką22212,210,717,91,4
Muffin angielski z kiełbasą30013,517,221,11,7
Musaka1475,810,85,22,8
Muszle nadziewane serem z sosem mięsnym1588,56,515,61
Nachos z serem2657,615,822,11,7
Naengmyeon (zimny makaron gryczany)634,80,839,8–
Naleśniki22069290,6
Naleśniki z mięsem17312,910,17,40,3
Naleśniki z pieczarkami1504,8520,71,3
Naleśniki z serem2077,68,824,70,855
Naleśniki z szynką i serem1828,87,519,11,6
Namul z kiełków fasoli703,14,52,52,7
Nasi goreng (indonezyjski ryż smażony)1587,16,317,10,411
Nasi lemak (ryż kokosowy z sambalem)1755,29,5170,936
Niemiecki naleśnik (Pfannkuchen)1746,96,3220,9
Nikujaga (gulasz mięsno-ziemniaczany)784,31,310,31,3
Nuggetsy z kurczaka30715,920,4140,9
Oden (japoński gulasz)565,224,20,655
Okonomiyaki (japoński placek)1645,29,613,31,5
Okroszka553,52,54,50,452
Omlet15410,611,71,60
Omlet egg foo young z kurczakiem13712,87,44,50,3
Ossobuco9711,24,13,50,6
Ostre skrzydełka267172050,1
Ostrobok smażony w marynacie (nanbanzuke)1098,16,14,60,9
Owsianka na noc (overnight oats)1606,83,821,63,8
Oyakodon (ryż z kurczakiem i jajkiem)1354,72,122,81,1
Pad krapow (kurczak z bazylią tajską)17719,88,34,40,59
Pad see ew (smażony makaron ryżowy)1356,45,2141,1
Pad thai wegetariański1655,89,214,51,8
Pad thai z kurczakiem1548,17,513,21,2
Pad thai z owocami morza1476,86,813,81,2
Paella1487,94,917,11,9
Paella z owocami morza14384,815,70,7
Pajeon (koreański placek ze szczypiorem)1955,58,921,71,5
Pakora1254,94,8133,2
Palak paneer1015,473,40,9
Paluszki z mozzarelli32514,818,323,12
Pancakes proteinowe23714,57,524,63,5
Paneer butter masala2397,117,812,60,871
Panini z szynką parmeńską i mozzarellą24314,28,327,21,4
Papanași (pączki serowe)2637,51328,30,65
Papryka faszerowana955,54,580,7
Pasta e fagioli (zupa z makaronem i fasolą)913,73,492,7
Pasta z fasoli (refried beans)90529,83,7
Pastitsio (grecka zapiekanka makaronowa)1407,95,413,91,5
Pasztecik wieprzowy (pork pie)3709,92623,42,9
Pasztecik z kurczakiem2559,213,521,92
Patatas bravas1992,314,214,22,6
Pav bhaji (puree warzywne z bułką)1242,56,4132,1
Pchali (pasta ze szpinaku i orzechów)1845,816,53,63,3
Penne arrabbiata1444,14,719,71,8
Philly cheesesteak22916,17,224,21,3
Pho775,83,35,20,4
Picadillo (mielona wołowina po kubańsku)16013,69,64,81,1
Pide (turecki placek z mięsem i serem)25612,5832,21,7
Pieczarki faszerowane28810,71524,73
Pieczeń rzymska19917,510,76,80,4
Pieczeń wieprzowa z knedlikami i kapustą18913,19,411,81,5
Pieczeń wołowa duszona25128,415,300
Pieczeń z ziemniakami17411,410,191,1
Pielmieni2751212291,2
Pierogi ruskie1955,36,128,70,9
Pierogi z kapustą1574,73,427–
Pierogi z kapustą i grzybami1093,53,215,9–
Pierogi z mięsem19110,99,415,3–
Pierogi z twarogiem1729,23,226–
Pierogi z wiśniami1584,2133–
Pierogi z ziemniakami1484,42,8260,9
Pierożki na parze1136,94,69,91,2
Pierożki z krewetkami na parze (har gow)1905,55,527,83,6
Pilau z warzywami1123,31,520,62,2
Pilaw z krewetkami1463,32,327,11,2
Pilaw z wieprzowiną1827,8916,60,716
Pita z falafelem2656,214,824,52,5
Pizza cztery sery26713,110,528,22,7
Pizza hawajska1969,56,424,31,5
Pizza Margherita250119,5312,3
Pizza mięsna27413,812,424,81,8
Pizza pepperoni28211,711,929,72,3
Pizza serowa26611,49,7312,3
Pizza wegetariańska2148,5825,72,8
Pizza z owocami morza20010,36,724,60,5
Pizza z salami24810,410,726,52
Pizza z szynką i pieczarkami2059,56,725,72,3
Pizza z szynką i serem21810,36,7282,3
Pizza z tuńczykiem22511,97,526,61,5
Placek z kurczakiem i pieczarkami20213,610,413,21
Placek z wołowiną i nerkami2431713,113,91,2
Placki bananowe (banan i jajka)1505,6911,41,4
Placki ziemniaczane1964,510,818,42,2
Placki ziemniaczane (hash browns)1901,912,3171,6
Placki z wątróbki22417,912,490,508
Ploughman's lunch (talerz chłopski)25810,914,320,22
Plov z kurczakiem16076200,742
Podwójny cheeseburger29915,516,721,50,5
Poha (płatki ryżowe z przyprawami)1683,47,221,31,4
Poke bowl z łososiem1727,57,816,41,7
Poke bowl z tuńczykiem1478,54,516,41,7
Pokusa Janssona1663,611,112,61,2
Pomidory faszerowane1225,59,722,3
Potrawka cielęca11315,443,10,8
Poutine2137,71218,11,9
Pozole433,41,23,70,9
Pulpety królewieckie19016,212,82,10,919
Pupusa z mięsem23211,510,420,42,6
Pytt i panna (szwedzka potrawka)1936,513,510,61,5
Pölsa (szwedzki gulasz z kaszy i podrobów)1881411,37,21
Pörkölt (gulasz węgierski)1862110,42,21,3
Raggmunk (szwedzkie placki ziemniaczane)1494,25,5201
Rajma (curry z czerwonej fasoli)1064,75,69,33,8
Ramen1277,14,613,10,9
Ramen wegetariański10843,314,51,1
Ramen z kurczakiem12673,914,41
Ramen z wołowiną1376,85,214,41
Ratatouille531,23,152
Ravioli z mięsem1746,94,725,12,1
Ravioli z serem1737,46,2210,7
Ravioli z warzywami1565,24,920,93,7
Rendang wołowy20419,512,24,8–
Ribollita (toskańska zupa chlebowa)1143,94,711,73,6
Risotto serowe1955,75,230,90,7
Risotto z grzybami1294,23,918,51,5
Risotto z owocami morza1305,56,112,51,1
Risotto z warzywami1202,73,818,40,25
Riz Casimir (kurczak curry z owocami)1267,43,316,11
Ropa vieja (szarpana wołowina)15717,78,11,60,868
Rosół wołowy z warzywami715,93,43,20,8
Rosół z makaronem533,81,45,50,7
Rosół z makaronem533,81,45,50,7
Ryba curry13911,39,61,82,1
Ryba na parze z imbirem15620,67,20,540,118
Ryba po grecku1636,510,110,91,5
Ryż jollof1472,26,219,60,775
Ryż po kantońsku1645,54,923,61,7
Ryż po meksykańsku1482,44,324,10,487
Ryż smażony16545,5251,1
Ryż smażony z jajkiem1864,34,930,31,1
Ryż smażony z kimchi1714,88,1191,1
Ryż smażony z kurczakiem1737,33,726,70,9
Ryż z czarną fasolą1825,87,118,84,9
Ryż z fasolą po jamajsku13543,519,9–
Ryż z kurczakiem1754,23,231,50,99
Ryż z nikłą indyjską1553,84,722,41,5
Rösti1822,48,322,53,3
Saag aloo (szpinak z ziemniakami)1102,28,271,7
Saag (szpinak po indyjsku)1113,38,84,62,3
Sabich (pita z bakłażanem i jajkiem)2165,711,920,62,1
Sajgonka smażona2727,614,7252
Sajgonka w papierze ryżowym1125,72,615,31,9
Sajgonki z mięsem2426,516,4172
Salmorejo (zimna zupa pomidorowa)1623,211,111,91,5
Saltimbocca21628,811,20,10
Sałatka caprese20510,517,12,30,588
Sałatka Cezar15091061,8
Sałatka Cezar z kurczakiem, bez sosu638,51,921
Sałatka Cobb9311,34,31,41,2
Sałatka grecka1103,594,51,5
Sałatka jajeczna z majonezem25710,323,110
Sałatka jarzynowa (Olivier)1985,516,76,51,4
Sałatka makaronowa z mięsem2117,710,619,61,2
Sałatka Mimoza1928,914,75,10,895
Sałatka nicejska1237,38,53,70,66
Sałatka szopska562,83,43,40,97
Sałatka taco z mięsem1797,59,313,62,9
Sałatka ziemniaczana po niemiecku1082,93,215,31,9
Sałatka ziemniaczana z majonezem1681,511,114,31,5
Sałatka z buraków z czosnkiem1602,113,37,31,8
Sałatka z kiełbasą (Wurstsalat)2247,121,11,30,4
Sałatka z komosą ryżową13947,811,62,1
Sałatka z kurczaka z majonezem2196,520,61,60,6
Sałatka z paluszkami krabowymi1575,29,412,50,66
Sałatka z pieczonego bakłażana1041,38,14,21,7
Sałatka z pomidorów i ogórków620,875,230,966
Sałatka z tuńczyka z majonezem19410,115,82,50,4
Sambar (zupa z soczewicy i warzyw)493,10,97,12,4
Samosa3105,117,531,41,8
Samosa z mięsem27211,417,317,32,4
Sancocho (latynoamerykański gulasz)724,91,88,70,678
Sarmale (gołąbki w kiszonej kapuście)1656,912,35,51,1
Satay z kurczaka19121,710,32,82
Satsiwi (kurczak w sosie orzechowym)23614,718,62,71,6
Sauerbraten (pieczeń marynowana)17424,45,55,40,16
Sernik3215,522,525,50,5
Shabu-shabu (japoński gorący kociołek)8213,421,81,4
Shumai (pierożki na parze)1919,19,215,91,7
Skagenröra (sałatka z krewetek)16112,611,61,90,1
Sloppy joe18511,36,418,91,1
Smażony ser w panierce40918,530,814,70,81
Smoothie bowl (jagody, banan, granola)1452,84,721,33,1
Smörgåstårta (tort kanapkowy)2378,715,515,11,8
Smørrebrød ze śledziem2449,611,524,11,9
Solanka704,54,52,50,446
Som tam (sałatka z zielonej papai)682,42,2102,2
Sopa de fideo (meksykańska zupa z makaronem)952,53,312,61,1
Souvlaki (szaszłyki wieprzowe)12413,95,24,30,8
Spaghetti aglio e olio2285,210,825,71,6
Spaghetti bolognese1255,92,617,61,6
Spaghetti z małżami1837,26,920,81,3
Stamppot (puree z jarmużem i kiełbasą)1373,38,79,81,9
Stek panierowany po amerykańsku30619,921,17,60,3
Stek z frytkami17514,35,516,61,8
Stifado (grecki gulasz wołowy)17915,711,62,50,715
Stripsy z kurczaka27119,213,916,11,2
Strogonow wołowy15010,19,35,50,7
Suflet serowe18412,912,63,82,1
Sukiyaki9612,22,44,51,3
Sundubu jjigae (gulasz z miękkim tofu)604,74,30,620,468
Surówka coleslaw1170,9488,61,9
Surówka z kapusty731,15,14,32,3
Surówka z marchwi i jabłka880,654,210,72,4
Sushi15063251
Syrniki (placki z twarogu)220149200,324
Szakszuka1175,59,51,61,1
Szary groch z boczkiem166107,39,75,9
Szaszłyk230201610,8
Szaszłyk w picie z sałatką14913,64,114,11,2
Szaszłyk z jagnięciny z warzywami1621210,34,30,8
Szaszłyk z kurczaka z warzywami104133,74,30,8
Szaszłyk z wołowiny z warzywami12214,84,94,30,8
Szawarma2151011191
Sznycel wiedeński27122,914,112,60,94
Szpecle z serem2349,711,322,71,1
Szurpa (zupa z baraniną)443,42,12,30,39
Szwedzka sałatka śledziowa z buraczkami944,33,510,31,4
Szwedzki naleśnik z boczkiem1997,612,214,40,9
Szwedzki naleśnik z piekarnika1596,1815,10,9
Svíčková (wołowina w sosie śmietanowym)18218,39,15,70,566
Śledź pod pierzynką19061571,2
Śniadanie angielskie1608,99,49,91,9
Tabbouleh1271,69,77,81,8
Taco24615,313,613,42,2
Tacos al pastor18714,3715,22,6
Taco z kurczakiem193118,415,93,2
Taco z rybą27511,615,320,52,5
Taco z wołowiną21210,610,615,93,2
Tadżin z jagnięciną13212,86,84,50,5
Tadżin z kurczakiem1277,53,714,43
Tajskie curry warzywne1013,88,23,13,1
Tajskie zielone curry z kurczakiem1198,88,71,42,6
Takoyaki (kulki z ośmiornicą)15777,115,60,799
Tamagoyaki (japoński omlet zwijany)14610,59,26,40
Tamago sando (kanapka z jajkiem)2669,313,4251,7
Tamale1747,4913,42,4
Tarator (chłodnik jogurtowy z ogórkiem)742,55,83,40,301
Tarta flambée3008,814,831,81,7
Tartiflette16168,913,50,8
Taquitos z kurczakiem26912,510,428,33,3
Tempura z bakłażana1651,6149,71,9
Tempura z krewetek1942010,36,50,9
Tochitură (wieprzowina z kiełbasą)26022,618,30,750
Tom kha gai (zupa kokosowa z kurczakiem)874,672,4–
Tonjiru (zupa miso z wieprzowiną)261,51,50,90,5
Tortellini z serem23610,45,634,61,5
Tortilla hiszpańska1655,69,911,72,7
Tostada1576,26,815,63,3
Tosty z krewetkami i sezamem38212,929,815,43,6
Tosty z tuńczykiem i serem29611,71723,11,7
Tost z fasolką w sosie pomidorowym1685,71,731,13,2
Tost z serem3431120,826,91,2
Tteokbokki1314,1418,80,8
Tteokguk (zupa z kluskami ryżowymi)994,21,216,10,175
Tunnbrödsrulle (wrap z kiełbaską i puree)1864,511,116,41,6
Túrós csusza (makaron z twarogiem)1789,6717,50,99
Upma (pikantna kasza manna)8722,612,51,3
Wallenbergare (kotlety cielęce)24616,716,77,10,8
Warzywa w tempurze2393,815,818,91,6
Waterzooi (belgijski gulasz z kurczaka)837,24,52,80,44
Wieprzowina dwukrotnie gotowana2246,620,44,21,2
Wieprzowina moo shu15310,410,73,10,9
Wieprzowina w sosie barbecue22617,611,311,90,3
Wieprzowina w sosie słodko-kwaśnym2608,913,624,51
Winegret (sałatka z buraków)761,64,67,52,1
Wołowina curry1137,66,65,11,4
Wołowina po burgundzku858,93,34,21,2
Wołowina po syczuańsku1057,15,35,81,5
Wołowina teriyaki19828,98,21,90
Wołowina z brokułami16010,410,63,81,3
Wrap23212,89,421,81,5
Yakisoba (japoński smażony makaron)1614,57,916,62,2
Yakitori172263,39,30,6
Zacuscă (pasta warzywna)1521,213,26,51,8
Zapiekanka makaronowa1797,19,216,41
Zapiekanka pasterska1237,66,37,21,5
Zapiekanka twarogowa1809,48,6160,312
Zapiekanka ziemniaczana (gratin)1093,44,214,51,5
Zapiekanka z fasolki szparagowej5622,25,21,9
Zapiekanka z krewetkami (po japońsku)1285,56,930,9
Zapiekanka z twarogu1589,96,414,80,234
Zereshk polo (ryż z berberysem i kurczakiem)1668,27,116,71
Ziemniaki duszone z mięsem1307,25,611,81,4
Ziemniaki po bombajsku1181,86,712,61,9
Ziemniaki po wiejsku2055,314,113,22,1
Zongzi (kleisty ryż w liściu)1745,95,525,60,5
Zrazy wieprzowe z grzybami25716,920,51,40,466
Zrazy wołowe zawijane19520,69,15,90,7
Zrazy ziemniaczane z mięsem191711,813,21,1
Zrazy ziemniaczane z mięsem190710,615,41,2
Zupa cebulowa1085,54,510,71,1
Zupa czosnkowa402,11,15,20,397
Zupa egusi19711,216,61,71,4
Zupa fasolowa673,80,767,64
Zupa grzybowa361,21,640,76
Zupa gulaszowa674,82,46,30,4
Zupa jajeczna po chińsku271,20,613,90,4
Zupa jarzynowa270,840,454,11
Zupa jęczmienna z Gryzonii421,40,96,70,25
Zupa kwaśno-ostra392,61,23,90,5
Zupa miso242,20,851,70,6
Zupa ogórkowa452,80,95,80,917
Zupa ogórkowa280,981,23,10,536
Zupa pomidorowa z ryżem611,11,89,40,78
Zupa rybna302,60,473,20,8
Zupa rybna363,81,22,10,345
Zupa szczawiowa402,51,43,80,704
Zupa szkocka z jęczmieniem i baraniną746,83,53,70,9
Zupa tom yum z krewetkami223,10,331,90,169
Zupa wonton332,41,32,60,3
Zupa ziemniaczana901,54,79,31,2
Zupa ziemniaczana z mięsem1093,86,47,81
Zupa z klopsikami522,62,24,60,9
Zupa z kurczaka z warzywami (caldo de pollo)556,21,63,20,8
Zupa z makaronem i wołowiną707,20,917,80,96
Zupa z małży (chowder)933,14,88,21
Zupa z pistou3220,54,11,5
Zupa z soczewicy603,80,696,53,7
Zupa z soczewicy z kiełbasą785,92,35,63,2
Żeberka BBQ25416,215,111,80,3
Żeberka w sosie z czarnej fasoli21614,314,55,50,3
Żurek924,15,65,60,643
Quesadilla z kurczakiem28714,41325,41,9
Quesadilla z serem31613,416,226,62
Vada pav (kotlet ziemniaczany w bułce)3006,61532,73
Vada (pączki z soczewicy)26612,89,727,45,8
Vitello tonnato19721,312,10,70,1
Xiaolongbao (pierożki z bulionem)16811,77,811,6–