17 Fit

17 Fit Kalorie produktów Ryby i owoce morza

Kalorie ryb i owoców morza

183 produkty w tabeli: od 28 do 534 kcal w 100 g. Najlżejsze — lutfisk (ryba w ługu, gotowana), najbardziej kaloryczne — taramasalata.

Tabela kalorii

Wartości w 100 g. Kliknij nagłówek kolumny, aby posortować.

Anchois21028,99,700
Anchois marynowane13623,93,32,70
Anchois solone128253,100
Babka (ryba)7819,10,20,10
Babki w sosie pomidorowym (konserwa)13113,68,20,910,33
Barwena15818,49,400
Barwena na parze14324,15,200
Buławik7617,50,700
Cefal11719,43,800
Chikuwa (rurka rybna)11912,2214,60
Czarniak gotowany10023,10,8100
Dorada12920,95,100
Dorada pieczona14823,65,900
Dorsz8217,80,700
Dorsz na parze10624,50,9500
Dorsz pacyficzny pieczony8420,40,250–
Dorsz pieczony10522,80,8600
Dorsz solony gotowany11326100
Dorsz solony suszony20647,61,700
Dorsz w cieście24016,814,79,80,5
Filet z pangi7414,91,600
Flądra7012,41,900
Gładzica panierowana smażona24213,416,88,91
Gravlax (łosoś marynowany)21219,312,64,10,042
Gromadnik9018,71,700
Halibut9118,61,300
Halibut niebieski16113,21200
Homar89190,8600
Homar gotowany9119,61,30,110
Ikra dorsza wędzona14626,94,20,10
Jesiotr12317,75,800
Kalmar9215,61,43,10
Kalmary smażone23413,813,213,60,5
Kałamarnice gotowane14932,51,41,60
Kałamarnice smażone17317,97,58,40
Kamaboko (pasztet rybny)93120,9110
Kantar pieczony12122,93,300
Karaś9318,22,50,10
Karmazyn wędzony11716,85,500
Karmazyn, surowy9215,33,500
Karp12717,85,600
Karp pieczony16222,97,200
Kawior jesiotrowy2542517,100
Kawior łososiowy14322,36,41,50
Kawior łososiowy22430,810,51,50
Kawior z gromadnika11110,47,310
Koryfena (mahi-mahi) gotowana10923,70,900
Kotlety rybne25513,213,718,42,5
Krab8718,11,10,040
Krab gotowany12419,54,31,80
Krab królewski8418,30,600
Krewetki85200,500
Krewetki gotowane94191,21,90
Krewetki panierowane28210,913,6290
Krewetki w cieście21812,312,911,90,5
Labraks9718,4200
Leszcz10416,9400
Leszcz wędzony12421,34,200
Lin7717,70,7400
Lucjan (snapper) gotowany12126,31,700
Lutfisk (ryba w ługu, gotowana)285,90,500
Łosoś208201300
Łosoś gotowany1932510,300
Łosoś grillowany22325,513,500
Łosoś keta12020,13,800
Łosoś kisucz14621,65,900
Łosoś na parze1952311,500
Łosoś nerka13122,24,700
Łosoś pieczony20622,112,300
Łosoś różowy12720,54,400
Łosoś różowy z puszki13823,1500
Łosoś wędzony11718,34,300
Makrela20518,613,900
Makrela pieczona26223,917,800
Makrela smażona18623,610,200
Makrela solona30518,525,100
Makrela wędzona29418,824,300
Makrela w pomidorach22717,716,31,91
Makrela w sosie własnym18921,611,400
Małże8611,92,23,70
Małże gotowane10817,22,15,10
Małże w białym winie9210,32,27,40,53
Małże w marynacie pomidorowej14512,57,952
Małże (wenerki) gotowane9916,21,55,30
Matiasy17714,612,600
Mątwa7916,20,70,820
Mentaiko (pikantna ikra mintaja)121213,36,60
Miecznik17223,47,900
Miecznik pieczony26628,716,900
Mieszanka owoców morza8013,51,62,80
Mięso krabowe z puszki11114,81,88,70,165
Miętus7115,70,8200
Mintaj7617,20,8200
Mintaj gotowany10024,40,2500
Mintaj pieczony8719,40,9900
Molwa82190,6200
Morszczuk8317,61,400
Morszczuk duszony11221,2300
Okoń8217,91,200
Ostrobok116194,400
Ostrygi595,21,65,50
Ośmiornica8214,912,20
Ośmiornica gotowana15629,82,14,40
Paluszki krabowe957,60,4614,50,5
Paluszki rybne2771116,220,21,5
Paluszki surimi1258,34,911,80,165
Panga pieczona10921,82,300
Pasta z łososia23715,118,421,6
Pasta z wędzonej ikry dorsza4148,835,815,20
Plamiak7416,30,4500
Plamiak na parze8920,90,600
Plamiak wędzony9722,60,7300
Plamiak w cieście23217,1149,10,4
Płoć9518,22,400
Przegrzebki6912,10,493,20
Przegrzebki gotowane11020,21,83,20
Pstrąg14119,96,200
Pstrąg pieczony16823,87,400
Pstrąg wędzony18023,49,30,690
Pstrąg źródlany (golec)10921,22,700
Pulpeciki rybne (konserwa)758,32,35,40
Raja pieczona96230,500
Raki77160,9500
Raki gotowane8218,30,8800
Ryba biała gotowana107222,200
Ryba panierowana smażona19311,91013,40,9
Sajra pacyficzna z grilla (sanma)28123,322,80,20
Sandacz8018,70,4300
Sardynka świeża16319,59,500
Sardynki w oleju20824,611,400
Sardynki w oliwie20224,311,21,10
Sardynki w sosie pomidorowym18520,910,40,440,1
Sardynki z grilla19425,110,400
Sashimi z tuńczyka błękitnopłetwego11526,41,40,10
Seriola z grilla26026,220,40,30
Seriola (hamachi), surowa21720,717,20,30
Sieja13419,15,900
Sieja wędzona11020,92,800
Sielawa11118,73,900
Sola z grilla9723,60,2500
Stynka9717,62,400
Sum11915,25,900
Sum europejski, surowy12815,37,400
Sum smażony25513,516,711,20,5
Surströmming (kiszony śledź)8211,83,900
Szczupak8819,30,6900
Szczupak pieczony11324,70,8800
Szprot18619,811,900
Szprotki w oleju34715,232,200
Szproty wędzone24319,418,400
Śledź korzenny23012,415,2110
Śledź marynowany26214,2189,60
Śledź marynowany (rolmopsy)21113,713,880
Śledź smażony2012312,100
Śledź smażony w occie22216,8145,90,31
Śledź świeży15818900
Śledź wędzony21724,612,400
Śledź wędzony w oleju16815,11120
Śledź w sosie curry2907,722,414,30
Śledź w sosie musztardowym2395,21814,50
Śledź w śmietanie2905,323,215,60
Ślimaki gotowane8016,61,40,230
Ślimaki w maśle czosnkowym27712,923,72,31,7
Tarako (ikra mintaja)131244,70,40
Taramasalata5346,854,83,20,74
Tilapia9620,11,700
Tilapia pieczona12826,12,600
Tuńczyk pieczony13629,91,800
Tuńczyk świeży10924,40,4900
Tuńczyk w oleju19829,18,200
Tuńczyk w pomidorach13014,65,94,30,58
Tuńczyk w sosie własnym11625,50,800
Turbot9217,22,500
Turbot pieczony11821,33,600
Unagi kabayaki (glazurowany węgorz)28523218,40
Wątróbka z dorsza (konserwa)4337,244,41,10
Wenusy (małże)8614,70,963,60
Węgorz18418,411,700
Węgorz gotowany21322,113,800
Witlinek7918,80,4700
Witlinek smażony12523,13,600
Zębacz8215,82,100
Żabnica z grilla98230,6800