17 Fit

17 Fit Kalorie produktów Słodycze

Kalorie słodyczy

254 produkty w tabeli: od 60 do 598 kcal w 100 g. Najlżejsze — galaretka, najbardziej kaloryczne — czekolada gorzka 70%.

Tabela kalorii

Wartości w 100 g. Kliknij nagłówek kolumny, aby posortować.

Alfajor4256,516,362,11,2
Amaretti (ciasteczka migdałowe)4648,81376,72,6
Anman (bułka na parze z pastą fasolową)2796,2648,83,3
Baba z rumem2432,29,936,30,8
Babeczka świąteczna z bakaliami (mince pie)3773,814,956,72,6
Babeczka (cupcake)3522,814,852,61
Babka marmurkowa4325,82350,51,8
Babka piaskowa4385,925,6461,1
Baklawa4406,629,3352,5
Basbousa (ciasto z kaszy manny)3636,213,852,72
Batonik czekoladowy z herbatnikiem5236,128,160,51,9
Batonik czekoladowy z karmelem i nugatem4963,724,166,40,6
Batonik twarogowy w czekoladzie3127,617,730,70,85
Batonik twarogowy w czekoladzie3996,522,941,41,4
Batonik z dmuchanego ryżu i pianek4173,4980,50
Baton kokosowy w czekoladzie4753,923,860,23
Baton owsiany (flapjack)4345,122,851,95,2
Baton zbożowy czekoladowy4516,514,9734,5
Baton zbożowy z orzechami4448,718,260,64,6
Baton zbożowy z owocami3775,57,173,53,8
Beza3964,10,2594,30,25
Bienenstich (ciasto pszczele użądlenie)3566,317,5431,8
Biszkopt3835,714,457,64,6
Biszkopty podłużne38583,879,91,4
Biszkopty z galaretką pomarańczową3544,48,565,41,5
Biszkopt Wiktorii z dżemem i kremem3543,714,851,71,2
Bliny (racuszki)260611,233,72,4
Blok czekoladowy z herbatnikami4375,627,244,72,8
Brigadeiro (brazylijska trufla)3648,315,9493
Brownie4054,816,361,82,1
Brunsli (ciasteczka czekoladowo-migdałowe)51514,929,843,36,7
Budyń czekoladowy1422,14,6230
Budyń czekoladowy1303,43,919,90,72
Budyń waniliowy1053,13,614,41,5
Cannoli3076,21536,71,2
Cantuccini3737,68,465,61,4
Castella (japoński biszkopt)3137,1561,80,5
Chałwa46912,521,5564,5
Chałwa słonecznikowa50910,630,449,16,1
Chałwa z kaszy manny3422,216,746,30,5
Chipsy krewetkowe5700,339530,9
Chlebek bananowy3314,412,450,61,4
Chokladboll (kulki czekoladowo-owsiane)5084,931,549,15,2
Chrupki kukurydziane4108,93,684,20
Churros419622,246,32,6
Ciasteczka Basler Läckerli4127,57,9752,8
Ciasteczka walijskie (Welsh cakes)4325,517,857,61,7
Ciasteczka z dżemem (Spitzbuben)4995,825,660,31,9
Ciastka owsiane4506,218,165,92,8
Ciastka przekładane z kremem czekoladowym4606,71867,93,8
Ciastka z czekoladą4815,422,664,32,5
Ciastko do tostera z nadzieniem3884,29,969,31
Ciastko Eccles (francuskie z rodzynkami)3654,418,345,83,6
Ciastko francuskie (palmier)4905,928,253,15,3
Ciasto cytrynowe428521,3541
Ciasto marchewkowe3742,517,550,71,1
Ciasto tres leches2577,110,134,90,54
Cozonac (słodki chleb z orzechami)3807,517,947,42,7
Crème brûlée2724,520,816,60,61
Cukier387001000
Cukierki twarde39400,2980
Cukier puder3890099,80
Cukier trzcinowy3800,12098,10
Cukier waniliowy3990,10,33990,37
Czekolada biała5395,932,1590,2
Czekolada deserowa 50%5026,633,842,912
Czekolada gorzka 70%5987,842,645,910,9
Czekolada gorzka 85%59110,446,326,912,8
Czekolada mleczna5357,729,7563,4
Czekolada mleczna z orzechami5528,435,948,73,5
Czekoladki nadziewane5559,134,751,52,1
Czurczchela (orzechy w galaretce winogronowej)4428,223,153,44,5
Daifuku (mochi z pastą fasolową)2234,70,648,62,7
Dorayaki (naleśniki z pastą fasolową)2926,63,259,91,9
Drażetki czekoladowe5055,524,3652
Duńskie ciasteczka maślane5165,427,161,72
Dżem2780,370,0767,81,1
Dżem jagodowy2460,250,458,92,1
Dżem malinowy2480,470,21610,95
Dżem morelowy2470,250,359,71,1
Dżem truskawkowy2510,250,560,50,7
Dżem wiśniowy2470,380,1660,90,55
Ekler2644,821,512,50,4
Faworki (chrust)4516,52548,91,2
Florentynki5149,328,750,77,6
Flødeboller (pianki w czekoladzie)4054,21563,10,4
Fruktoza368001000
Gajar halwa (chałwa marchewkowa)3544,816,641,94,7
Galaretka601,2014,20
Galaretki owocowe3361,71,876,63,9
Gelato czekoladowe2514,71718,90,9
Germknödel (pyza drożdżowa z powidłami)324611,547,61,9
Gulab jamun (kulki w syropie)3067,212,8410,2
Guma do żucia bez cukru2280,690,4578,12
Guma do żucia z cukrem3720,250,3290,62,4
Gwiazdki cynamonowe50514,225,950,95,6
Herbatniki4328,211,573,92,2
Herbatniki digestive4636,221,360,43,8
Herbatniki digestive w czekoladzie4886,325,757,22,1
Herbatniki maślane4676,118,868,10,8
Herbatniki w czekoladzie5006,92561,92,1
Kaiserschmarrn (szarpany omlet)2106,8729,20,841
Kajmak (dulce de leche)3076,55,5580,58
Kakao w proszku22819,613,720,937
Kammerjunker (duńskie sucharki)454617,866,42
Kandyzowana skórka pomarańczy3330,20,282,71,1
Kandyzowane owoce2980,250,1572,33,3
Karmelki twarde3491,2672,50
Keks bakaliowy3604,212,655,22,1
Kheer (indyjski pudding ryżowy)1133,42,819,10,384
Kladdkaka (szwedzkie ciasto czekoladowe)3966,321,745,94,2
Kleisty ryż z mango14623,826,4–
Klejner (duńskie faworki)5545,936,449,22,8
Knäck (szwedzki karmel z migdałami)4632,522,362,51,4
Kokosanki460322,656,15,1
Koldskål (chłodnik z maślanki)673,21,99,40
Konfitura z borówki brusznicy1480,20,235,31
Krem cytrynowy (lemon curd)2660,64,955,40,2
Krem czekoladowo-orzechowy5395,429,7575,4
Krem karmelowy1785,24,928,20
Krem karmelowy1324,53,620,60
Krówki4193883,70,88
Krówki / iris (toffi)500215,975,10,56
Krówki / karmelki3824,68,1770
Kruche ciasteczka4896,422,764,82
Kruszonka jabłkowa (crumble)2292,29,533,81,7
Kulfi (lody indyjskie)4575,742,413,10,5
Kulki mocy (daktyle, migdały)3889,317,84710
Kunafa (ciasto serowe w syropie)3467,819,535,80,57
Kutia2987,613,536,35,3
Kürtőskalács (trdelník)3606,612,654,21,6
Ladoo (indyjskie słodkie kulki)4116,922,242,74
Lebkuchen (piernik niemiecki)32671,368,72,7
Lody czekoladowe2163,811271,2
Lody kanapkowe2374,38,637,10
Lody na patyku w czekoladzie3283,419,833,41,2
Lody śmietankowe2273,215200,7
Lody waniliowe2493,516,222,30
Lody wodne850,070,220,80,2
Lody w kubeczku2343,212,726,71,9
Lody w rożku2873,513,537,81,5
Lukrecja3115,20,570,61,3
Maamoul (ciastka z daktylami)4105,416,758,63,2
Magdalenka4625,225,253,51,2
Mailänderli (ciasteczka maślane)4317,120,853,21,4
Makaronik4301021,249,72,9
Makowiec390917,247,94,4
Marcepan407412,468,62,5
Marmolada pomarańczowa2460,250,459,31,5
Melasa29000,174,70
Migdały w cukrze470517,273,90
Miodownik3955,317,853,51,8
Miód3040,3082,40,2
Mitarashi dango (kulki ryżowe w sosie)1943,20,443,50,3
Mleko skondensowane słodzone3217,98,754,40
Mochi (ciastko ryżowe)22340,645,50,5
Mrożony jogurt12733,621,60
Muffinka3754,516,151,91,1
Mus czekoladowy1505,44,421,31,5
Nachosy (chipsy kukurydziane)4976,622,362,74,7
Naleśniki z dżemem2946,55,7541
Naleśniki z kremem czekoladowym3818,114,654,32,4
Napoleonka (kremówka)2923,911,343,70,24
Napoleonka (mille-feuille)2923,911,343,70,24
Nugat5087,925,262,50,7
Oliebollen (holenderskie pączki)3425,51643,41,5
Orzeszki w czekoladzie4999,52555,95,9
Orzeszki z masą kajmakową3966,717,452,41,1
Ostkaka (szwedzki sernik)17210,4716,60
Paluszki solone38811,54,373,74,2
Panettone3546,410,756,52,8
Panna cotta1982,71314,91,5
Pastel de nata (portugalska babeczka)3265,516,438,90,63
Pastyła jabłkowa2760,620,0670,20,672
Pączek4265,222,949,31,5
Pączek z czekoladą4207,322,545,92,6
Pączek z marmoladą3786,418,745,60,9
Pebernødder (pierniczki duńskie)4695,819,267,22,3
Pianki marshmallow3181,80,281,20,1
Piernik3563,916,449,23,3
Pierniki nadziewane w lukrze3514,21,979,31
Placek dyniowy20148,822,84,8
Placek z kruszonką3575,315,748,11,1
Placek z orzechami pekan4435,52941,82,6
Poffertjes (holenderskie mini placuszki)2206,46,2330,945
Polvorones (hiszpańskie kruche ciastka)4806,525,755,32,3
Popcorn karmelowy41836,585,43
Posypka czekoladowa5357,729,7563,4
Powidła śliwkowe2390,270,159,30,87
Profiterolki2735,512,234,32,3
Ptasie mleczko3764,710,366,20,6
Ptyś z bitą śmietaną3484,626,422,91
Ptyś z kremem2234,37,334,91
Pudding chia1182,85,410,25,6
Pudding świąteczny28536,953,24
Pudim (brazylijski flan)1946,86,128,60
Puff-puff (smażone kulki z ciasta)3354,715,443,11,2
Punschrulle (szwedzki rożek ponczowy)453520,261,23,3
Rachatłukum2950,6073,80
Racuchy z jabłkami2565,111,831,21,3
Rock cakes (ciasteczka z rodzynkami)3865,314,857,61,4
Ryż na mleku1083,22,118,10,3
Semla (bułka z kremem)3236,914,940,12,6
Senbei (krakersy ryżowe z sosem sojowym)3687,3180,40,6
Sernik na kruchym spodzie2376,211,6270,7
Sernik niemiecki2376,211,6270,7
Sezamki słonecznikowe (kozinaki)47810,727,448,66,1
Sholeh zard (szafranowy pudding ryżowy)1251,53,322,60,675
Słodzik ze stewią23800,2980,5
Sorbet1441,1229,11,3
Sorbet owocowy1100,790,0526,60,5
Sos czekoladowy2773,816,826,23
Sos waniliowy (custard)11444,215,30
Spekulatki4775,919,7691,9
Sticky toffee pudding (pudding daktylowy z sosem toffi)3554,812,257,32,1
Stroopwafel4054,812,668,71,3
Strucla świąteczna (Stollen)4075,918,653,52,6
Strudel jabłkowy281214,136,40,8
Syrop karmelowy32400810
Syrop klonowy2600,040,06670
Syrop z agawy3100,090,4576,20,2
Szarlotka2371,91132,41,6
Szarlotka biszkoptowa1844,42,135,81,5
Taiyaki (nadziewany wafel)2204,51,446,91,7
Tartaletka jajeczna (Hongkong)3076,414,736,91,1
Tartaletka z budyniem2636,714,326,71,1
Tarta Bakewell (migdałowa z dżemem)4113,116,861,91,1
Tarta cytrynowa379520,942,71,8
Tarta cytrynowa z bezą2512,98,540,90,7
Tarta czekoladowa4645,930,740,92,9
Tarta jabłkowa2202,58,832,73,3
Tarta orzechowa z Engadyny481727,749,92
Tarta owocowa2983,710,646,92,6
Tarta Tatin2412,39,337,10,7
Tarta truskawkowa3153,219,8311,5
Tarta z syropem (treacle tart)3803,815,955,31,7
Tiramisu3535,723,928,80,6
Tort czekoladowy3893,520,150,62,2
Tort kijowski5307,430,7563,6
Tort księżniczki (Prinsesstårta)2954,313,837,32,1
Tort linecki4427,122,152,32,8
Tort Sachera3975,22147,32,8
Tort szwarcwaldzki3244,11934,22,2
Tort truskawkowy2603,315,526,71,3
Tort wiśniowy z Zug3075,817,127,51,1
Trifle (deser warstwowy)1672,77,920,40,4
Turrón (nugat migdałowy)5087,925,262,50,7
Wafel w czekoladzie (batonik)5116,529,455,14,9
Wafle4554,916,4711,6
Wafle czekoladowe5236,429,857,23,5
Wafle przekładane kremem5385,830,160,11,6
Yokan (galaretka z fasoli)2893,60,2683,1
Żelki3960098,80,1
Żelki3486,30,2580,20,25