17 Fit

17 Fit Kalorie produktów Pieczywo i wypieki

Kalorie pieczywa i wypieków

128 produktów w tabeli: od 93 do 531 kcal w 100 g. Najlżejsze — indżera (etiopski chlebek), najbardziej kaloryczne — ciasto francuskie upieczone.

Tabela kalorii

Wartości w 100 g. Kliknij nagłówek kolumny, aby posortować.

Aloo paratha (placek z ziemniakami)2355,9930,44,9
Arepa (placek kukurydziany)1892,83,935,11,1
Babka wielkanocna (paska)3557,212,353,31,4
Bagietka2878,31,458,32,7
Bajgiel27510,51,651,12,3
Bajgiel / obwarzanek2729,3447,33,4
Banica (bułgarskie ciasto z serem)2618,716,2200,679
Bhatura (smażony chlebek)3896,52141,61,5
Bielasz (smażony pieróg z mięsem)33811,420,226,11
Brioszka z czekoladą3517,511,653,22,2
Brioszka (chałka)40111,319,1460,25
Bułeczka wielkanocna (hot cross bun)3127,35,8541,9
Bułka2939,15,349,73,3
Bułka maślana3598,912,352,21,8
Bułka pełnoziarnista2829,93,24810,7
Bułka pretzlowa2859,35,348,92,3
Bułka pszenna28010,11,8543,6
Bułka pszenna2459,20,948,53
Bułka tarta39513,35,367,54,5
Bułka wieloziarnista3029,85,4506,6
Bułka z rodzynkami28085,648,52,9
Burek z mięsem26210,81520,90,93
Burek z serem2738,816,522,10,76
Chałka maślana (Zopf)325911,445,72,1
Chińskie naleśniki do kaczki3057,87,949,2–
Chiński placek ze szczypiorem3365,915,6411,7
Chlebek czosnkowy3498,316,639,12,5
Chlebek naan31111,17,3455,2
Chleb bezglutenowy2612,63,351,86,5
Chleb kukurydziany2876,59,841,41,5
Chleb orkiszowy2218,42,4386,8
Chleb owsiany2698,44,444,54
Chleb pełnoziarnisty247133,4416
Chleb pszenno-żytni2078,61,537,34,6
Chleb pszenny26593,2493,8
Chleb razowy2448,41,844,36,9
Chleb szary (mieszany)2658,60,33544,2
Chleb tostowy2787,13,652,31,8
Chleb tostowy pełnoziarnisty2628,54,143,76,2
Chleb wiejski2537,51,3504,3
Chleb wieloziarnisty26513,44,235,97,4
Chleb ziemniaczany26612,53,140,86,3
Chleb z pomidorem (pan con tomate)2545,6936,23,3
Chleb z rodzynkami2747,94,4484,3
Chleb żytni2598,53,3484,5
Chleb żytnio-pszenny2187,40,97426,1
Chleb żytni z ziarnami24486,8347,5
Ciabatta2727,71,155,92,6
Ciastko francuskie z jabłkiem3384,218,736,63,1
Ciasto filo2897,1650,81,9
Ciasto francuskie surowe3775,420,441,41,9
Ciasto francuskie upieczone5317,23154,11,8
Ciasto kruche surowe3775,319,543,61,8
Ciasto na pizzę surowe2797,7744,61,9
Covrigi (rumuńskie obwarzanki)2799,46,244,13,7
Croissant4068,22145,82,6
Croissant maślany4206,622,645,72,5
Crumpet (angielski placuszek)2076,9141,43,1
Cynamonka4524,526,647,41,2
Czapati2997,89,236,49,7
Czapati (bez tłuszczu)2027,3139,8–
Dosa (naleśnik z południowych Indii)2105,7435,21,8
Drożdżówka z serem2947,58,445,71,1
Duńskie ciastko (wienerbrød)403722,443,31,3
Duński chleb żytni (rugbrød)1945,71,335,78,5
Duński kringel4184,72738,21,6
Empanada galicyjska z tuńczykiem2979,617,224,81,8
Empanada z wołowiną33312,119,225,91,6
Focaccia2498,87,9341,8
Grzanka3179,51,3643,7
Grzanki40711,96,668,45,1
Idli (placuszki ryżowe na parze)1286,40,3519,25,8
Indżera (etiopski chlebek)932,50,6816,62,8
Irlandzki chleb sodowy2617,61,652,22,7
Jamajski pieróg z wołowiną35215,420,824,62,5
Kiełbaska w cieście francuskim3528,424,124,63,4
Krakersy5106,626,4592,3
Krakersy owsiane (oatcakes)4539,32057,29,4
Krakersy pszenne4507,812754,1
Lawasz2759,11,255,72,7
Makowiec43011,321,944,85
Manakisz z za'atarem369718,641,74,5
Medialuna (argentyński rogalik)4067,420,6472,2
Muffin angielski2278,91,740,73,5
Muszle do tacos4766,421,856,86,7
Nikuman (bułka na parze z mięsem)242105,1393,2
Obwarzanki suche (suszki)3729,3372,82,4
Paluszki chlebowe (grissini)43312,711,865,35,2
Pampuszki z czosnkiem3287,211,447,33,4
Pan dulce (meksykańska słodka bułka)3719,112,254,22,2
Papadam50111,538,825,76,3
Paratha3266,413,235,89,6
Piadina (włoski placek)3076,210,644,21,6
Pieczywo chrupkie379103,673,74,4
Pieczywo chrupkie pszenne4028,98,268,57,3
Pierożki pieczone z kapustą2515,411,830,21,8
Pierożki pieczone z mięsem28314,21229,31,2
Pierożki pieczone z twarogiem2769,1939,41,1
Pierożki pieczone z wiśniami2695,77,544,51,6
Pierożki smażone z ziemniakami2724,812,533,32,5
Pieróg karelski1985,55,929,20,815
Pieróg kornwalijski (pasty)278717,821,92,9
Pita2597,50,92532,7
Placinda z serem2518,913,124,20,855
Placuszki szkockie2705,69,6401,9
Precel3309,27,154,63,8
Pumpernikiel2508,73,1416,5
Puri (smażony chlebek indyjski)3667,222,333,23,5
Pão de queijo (brazylijskie bułeczki serowe)3318,315,6390,36
Rogalik z czekoladą4217,422,846,13,3
Rogalik z migdałami4467,629,135,93,7
Rolada francuska z serem i cebulą3278,22028,12,9
Samsa (pieróg z mięsem)39112,424,8281,1
Scone3826,718,446,91,2
Simit (turecki obwarzanek)3049,78,345,54,1
Spanakopita2128,315,29,31
Sucharki40713,57,272,32,4
Sucharki4099,85,976,63,1
Szwedzka bułeczka cynamonowa3726,216,448,52,4
Ślimak z rodzynkami3335,1955,92,8
Tortilla kukurydziana3139,15,854,72,8
Tortilla pszenna29787,646,92,4
Tosty francuskie27310,411,431,11,2
Tunnbröd (szwedzki miękki podpłomyk)28083,152,43,8
Wafle ryżowe3857,3380,52,9
Yorkshire pudding1976,78,323,41,1
Quiche lotaryńska38715,530,611,40,7
Quiche z serem36511,929,212,90,8