17 Fit

17 Fit Kalorie produktów Napoje

Kalorie napojów

130 produktów w tabeli: od 0 do 416 kcal w 100 g. Najlżejsze — woda, najbardziej kaloryczne — kawa 3w1 (proszek).

Tabela kalorii

Wartości w 100 g. Kliknij nagłówek kolumny, aby posortować.

Ajerkoniak (eggnog)884,54,28,10
Ajran (napój jogurtowy)402,91,53,70
Aperol spritz770,10,025,70
Atole (ciepły napój kukurydziany)861,71,516,10,2
Bubble tea550,391,410,20,1
Cappuccino371,922,80
Cappuccino na chudym mleku191,80,072,80
Cola4200,2510,40
Cola zero1000,20
Cydr56005,90
Cykoria rozpuszczalna3233,32,557,229,2
Daiquiri1190,090,115,50,1
Espresso90,120,181,70
Flat white200,91,11,40,1
Frappe661,50,8813,10
Gin2650000
Gorąca czekolada721,8113,70,2
Grzane wino1550,30,219,20,4
Herbata bez cukru1000,20
Herbata masala chai (z mlekiem i cukrem)320,760,725,90
Herbata zielona10,22000
Herbata ziołowa100,010,20
Horchata881,10,1319,90,5
Kakao na mleku853,23,211,60,4
Kakao rozpuszczalne słodzone3796,73,375,610,5
Kakao z mlekiem693,81,49,51,7
Kawa cykoriowa60,130,030,970,543
Kawa czarna20,3000
Kawa mocha642,61,510,20
Kawa po turecku270,110,046,50
Kawa po wietnamsku z mlekiem skondensowanym651,71,810,90
Kawa raf (espresso ze śmietanką)1132,28,18,40
Kawa rozpuszczalna20,100,30
Kawa rozpuszczalna (proszek)29619,41,142,619,1
Kawa z mlekiem221,40,762,30
Kawa 3w1 (proszek)41612,28,870,13,3
Kisiel670,120,0616,70,06
Koktajl mleczny1123,9317,80
Kombucha160,10,0140
Kompot410,130,0610,10,041
Koniak / brandy2280010
Krwawa Mary730,670,233,40,4
Kwas chlebowy250,310,034,90
Lassi mango833,41,813,80,56
Lassi słodkie652,60,911,70
Latte432,81,64,30
Latte macchiato542,53,23,70
Latte mrożone271,812,80
Latte na mleku owsianym360,391,160,14
Lemoniada460012,10
Lemoniada gazowana340,040,028,40
Likier27900,1133,20
Likier kawowy3080,10,332,20
Margarita (koktajl)1220,080,0816,10
Martini2010,0700,150
Matcha latte643,727,60,77
Matcha (sproszkowana zielona herbata)23729,65,31,538,5
Mimoza640,430,186,30,2
Miód pitny (medowucha)930,04017,40,03
Mleko czekoladowe642,80,9910,80,5
Mleko kozie563,42,84,30
Mleko truskawkowe532,20,45100
Mojito610,090,032,20,2
Mrożona herbata4500,2210,80
Mugicha (herbata jęczmienna)1000,3–
Napój energetyczny430,46010,20
Napój energetyczny480,2011,90,1
Napój energetyczny bez cukru50,070,10,950
Napój gazowany owocowy410,080,05100,005
Napój izotoniczny26006,40
Napój kokosowy310,212,12,80,25
Napój migdałowy380,4216,20,4
Napój migdałowy niesłodzony361,13,20,680,25
Napój owsiany430,231,17,80,25
Napój ryżowy540,23110,80,25
Napój sojowy543,31,85,70,6
Napój sojowy niesłodzony373,32,10,70,6
Napój żurawinowy5400,113,50
Nektar bananowy560,230,0513,60,51
Nektar brzoskwiniowy500,220,0512,10,33
Nektar morelowy560,210,0313,70,08
Nektar wieloowocowy500,30,0911,50,3
Nektar z mango510,20,0812,30,15
Piwo430,4603,50
Piwo bezalkoholowe250,310,034,90
Piwo ciemne (stout)370,4030
Piwo lekkie290,2401,60
Piña colada1510,362,119,40,1
Radler (piwo z lemoniadą)380,207,10
Rum2310000
Sake1340,5050
Sangria850,040,027,20
Screwdriver920,580,267,50,2
Shake czekoladowy11932,720,90,3
Smoothie owocowe662,31,110,91,1
Smoothie proteinowe (banan, mleko, masło orzechowe)1189,2411,70,9
Sok ananasowy530,410,0712,10,22
Sok grejpfrutowy420,490,088,90,15
Sok jabłkowy460,10,1311,10,2
Sok mandarynkowy460,660,1410,60,15
Sok marchwiowy290,40,16,50,33
Sok pomarańczowy450,70,210,40,2
Sok pomidorowy170,850,293,10,4
Sok śliwkowy770,370,0418,70,45
Sok warzywny220,720,134,70,37
Sok wieloowocowy480,480,111,30,25
Sok winogronowy600,370,1314,60,2
Sok wiśniowy590,310,5413,7–
Sok z granatu550,150,29130,1
Sok żurawinowy460,390,1312,10,1
Tonik340,070,078,30,05
Uzwar (kompot z suszu)190,10,14,40,1
Whiskey sour14900,0313,20
Whisky250000,10
Wino białe820,0702,60
Wino białe półsłodkie940,0706,50
Wino czerwone850,0702,60
Wino deserowe słodkie1600,2013,70
Wino musujące (prosecco, szampan)710,201,50
Wino różowe830,3603,80
Woda00000
Woda kokosowa150,210,153,30,25
Woda mineralna gazowana00000
Woda smakowa słodzona150,090,093,50,044
Wódka2310000
Wódka owocowa (śliwowica)229000,370
Wódka / whisky / rum2310000
Zielona herbata sencha (napar)20,200,3–
Zielone smoothie (szpinak, banan, jabłko)420,830,28,91,6
Złote mleko (latte z kurkumą)683,21,99,80,239