17 Fit

17 Fit Kalorie produktów Nabiał i jajka

Kalorie nabiału i jajek

170 produktów w tabeli: od 25 do 753 kcal w 100 g. Najlżejsze — serwatka, najbardziej kaloryczne — masło ekstra 82%.

Tabela kalorii

Wartości w 100 g. Kliknij nagłówek kolumny, aby posortować.

Białko jaja5210,90,170,730
Białko jaja gotowane4710,30,171,10
Białko serwatkowe40080680
Bita śmietana2573,222,212,50
Brie33420,827,70,450
Brunost (norweski ser brązowy)4669,729,542,60
Bryndza27016,421,71,40
Burrata27317,421,42,70
Camembert30019,824,30,460
Cheddar41024,233,82,10
Clotted cream (gęsta śmietana)5861,663,52,20
Danablu (duński ser pleśniowy)34820,129,500
Edam3572528,61,40
Ementaler39327311,40
Feta26514,221,53,90
Feta owcza27414,822,82,50
Filmjölk (szwedzkie mleko fermentowane)573,32,84,60
Fontina38925,631,11,60
Gorgonzola3121926,400
Grana Padano39634,129,200
Gruyère41329,832,30,360
Jajecznica14510111,60
Jajecznica sadzona19613,6150,80
Jajka przepiórcze15813,111,10,410
Jajko gęsie18513,913,31,40
Jajko kacze18512,813,81,40
Jajko kurze14312,69,50,70
Jajko na miękko14212,29,81,10
Jajko na twardo15512,610,61,10
Jajko sadzone bez tłuszczu14713,89,710
Jajko w koszulce13812,59,50,710
Jogurt grecki pełnotłusty979540
Jogurt grecki z miodem i orzechami2019,113,512,31
Jogurt grecki 0%5910,20,393,60
Jogurt grecki 2%739,923,90
Jogurt kokosowy (roślinny)920,77,650,3
Jogurt kozi734,25,21,11,5
Jogurt migdałowy (roślinny)601,344,8–
Jogurt naturalny613,53,24,70
Jogurt naturalny chudy635,21,670
Jogurt owczy685,734,60,13
Jogurt owocowy1054,91,418,60
Jogurt pitny7431,411,60,028
Jogurt proteinowy z owocami987,52,311,50
Jogurt smakowy893,42,612,20,17
Jogurt sojowy943,51,815,80,2
Jogurt typu greckiego1133,39,24,20,07
Jogurt ze zbożami913,63,411,31
Jogurt z owocami na dnie10833,915,20,42
Kaszkawał35125,626,62,10
Kefir 1%403140
Kefir 2,5%543,22,54,20
Kefir 3,2%623,23,54,50
Labneh (odsączony jogurt)1588,112,53,60
Mascarpone3854,43940
Masło7170,9810,10
Masło ekstra 82%7530,782,90,90
Masło o obniżonej zawartości tłuszczu3680,3338,93,70,51
Maślanka403,31,14,80
Mini serek w wosku30321,723,700
Mleko bez laktozy 1,5%443,51,34,70
Mleko odtłuszczone353,40,184,90
Mleko odtłuszczone w proszku36135,30,7540
Mleko owcze1035,774,50
Mleko w proszku pełne49626,326,738,40
Mleko zagęszczone niesłodzone1346,87,6100
Mleko 1%423,31,14,80
Mleko 1,5%443,21,44,20
Mleko 2,5%522,82,54,70
Mleko 3,2%613,13,34,80
Monterey Jack37324,530,30,680
Mozzarella25424,315,92,80
Mozzarella do pizzy29523,819,85,60
Mozzarella light25424,315,92,80
Mozzarella z mleka bawolego26014,522,30,240
Napój probiotyczny762,81,512,70,033
Obatzda (bawarska pasta serowa)33411,231,71,90,868
Omlet z boczkiem26712,523,51,50
Omlet z pieczarkami1258,19,22,30,45
Omlet z serem25517,719,32,60
Omlet z warzywami, serem i szynką1849,813,55,11
Omlet z ziołami1479,511,220,55
Oscypek38423,932,300
Paneer29915,915,522,50
Parfait jogurtowe1045,22,214,81,3
Parmezan39235,825,83,20
Parmezan tarty42028,427,813,90
Pecorino romano38731,826,93,60
Provoleta (grillowany ser provolone)36524,528,42,60,85
Provolone35125,626,62,10
Raita (jogurt z ogórkiem)574,42,45,50,4
Riażenka563,43,221,5
Ricotta1507,510,27,30
Ricotta light13811,47,95,10
Roquefort38419,533,900
Serek homogenizowany 0%364,504,40
Serek kremowy czosnek z ziołami3667,735,34,20
Serek owocowy dla dzieci14645,220,90,2
Serek śmietankowy3506,234,45,50
Serek śmietankowy light17312,2123,30
Serek topiony w trójkątach24210,719,36,40
Serek wiejski9811,14,33,40
Serek wiejski 1%7212,412,70
Serek wiejski 2%8110,42,34,80
Serwatka250,820,244,70
Ser Appenzeller38324,331,700
Ser Asiago35632,125,600
Ser Beaufort41026,53400
Ser Bel Paese37625,430,20,010
Ser butterkäse31023,623,50,10
Ser Cantal38326,630,500
Ser Cheshire38723,430,64,80
Ser chihuahua37421,629,75,60
Ser Colby39423,832,12,60
Ser Comté41827,234,600
Ser Cotija366203040
Ser danbo32223,225,100
Ser Double Gloucester41324,4350,10
Ser Ementaler37327,928,800
Ser esrom32823,725,700
Ser górski (Bergkäse)39528,930,800
Ser halloumi31323,923,51,60
Ser harceński128300,4700
Ser havarti3422426,80,070
Ser jarlsberg35226,726,900
Ser kozi miękki26418,521,100
Ser kozi twardy45230,535,62,20
Ser limburski32720,127,20,490
Ser maasdam35925,528,400
Ser Mimolette30824,923,400
Ser Morbier35522,829,200
Ser munster36823,4301,10
Ser owczy półtwardy (typu manchego)38423,932,300
Ser pleśniowy35321,428,72,30
Ser raclette34223,427,500
Ser Reblochon32620,427,400
Ser Red Leicester4032533,60,10
Ser romadur27523,120,10,010
Ser Saint-Nectaire34422,528,400
Ser Sbrinz4112833,200
Ser Stilton (pleśniowy)41023,7350,10
Ser Tomme35021,629,400
Ser topiony37118,131,83,70
Ser topiony w plastrach24614,118,55,30
Ser trapista34525,126,80,010
Ser twardy (gouda)35625272,20
Ser Tête de Moine41624,235,500
Ser Wensleydale38123,731,80,10
Ser Vacherin Fribourgeois36823,530,400
Skyr4980,043,90
Suluguni (ser gruziński)31821,624,62,50
Śmietana gęsta 30%304330,72,81,5
Śmietana 10%1193,1104,10
Śmietana 15%1622,61530
Śmietana 20%2062,82030
Śmietana 40% (wiejska)3972,14220
Śmietanka kremówka 33%3402,836,12,80
Śmietanka 10%1313,111,54,30
Śmietanka 20%195319,13,70
Telemea (rumuński ser solankowy)26514,221,53,90
Twarożek (kwark)887,14,35,70,005
Twaróg chudy7210,30,296,70
Twaróg 5%1211751,80
Tylżycki34024,4261,90
Wegański ser z nerkowców44214,535,315,22,6
Wegański ser (olej kokosowy)2720,2520,121,22,3
Ymer (duńskie mleko fermentowane)7263,53,40
Zsiadłe mleko673,33,54,80
Żółtko jaja32215,926,53,60
Queso fresco29818,923,430