17 Fit

17 Fit Kalorie produktów Przekąski, przyprawy i inne

Kalorie przekąsek i przypraw

77 produktów w tabeli: od 0 do 532 kcal w 100 g. Najlżejsze — sól jodowana, najbardziej kaloryczne — chipsy.

Tabela kalorii

Wartości w 100 g. Kliknij nagłówek kolumny, aby posortować.

Agar-agar270,540,036,20,5
Batonik musli47110,119,859,15,3
Baton proteinowy41230,315,231,17,3
Bazylia suszona244234,110,137,7
Chipsy5326,43450,73,1
Curry (przyprawa)30114,5142,653,2
Cynamon mielony24741,227,553,1
Cząber suszony2646,75,92345,7
Czosnek granulowany34416,70,7762,89,4
Drożdże suszone30744,56,417,923,3
Drożdże świeże1058,41,9108,1
Ekstrakt drożdżowy do smarowania18040,70,43,20
Ekstrakt waniliowy2400,0502,40
Gałka muszkatołowa5075,336,328,520,8
Garam masala (mieszanka przypraw)37915,615,145,2–
Glony nori przyprawione (przekąska)301403,513,525,2
Goździki33561331,633,9
Guacamole1551,914,21,96,5
Hummus domowy1774,98,616,14
Hummus smakowy2417,217,19,35,3
Imbir mielony33594,258,314,1
Kardamon mielony32110,86,740,528
Kminek33419,814,611,938
Kmin rzymski42717,822,333,710,5
Kolendra (ziarno)34612,417,81341,9
Kostka rosołowa drobiowa23311,311,520,80,58
Kostka rosołowa wołowa24010,213,319,70,65
Kurkuma mielona3129,73,244,422,7
Liść laurowy3537,68,448,626,3
Majeranek suszony27612,7720,340,3
Mięso sojowe namoczone15018,62,975,6
Mięso sojowe suche36651,13,315,417,5
Mleko kokosowe197221,32,80,1
Mykoproteina (typu Quorn)9213,42,31,66
Nasiona kopru włoskiego32615,714,912,539,8
Oregano suszone26594,326,442,5
Papryka mielona28214,112,919,134,9
Pasta miso19812,86205,4
Pico de gallo170,710,142,61,1
Pieprz biały mielony31011,42,148,326,2
Pieprz cayenne3761217,329,427,2
Pieprz czarny mielony25110,43,338,625,3
Pietruszka suszona291295,316,829,7
Płatki drożdżowe33440,44,521,822,5
Popcorn38712,94,563,314,5
Popcorn solony4851123,852,68,1
Precelki solone384102,9773,4
Proszek do pieczenia14220,233,21,9
Roślinne mielone16714,88,456,2
Rozmaryn suszony3284,915,221,542,6
Seitan13420,62,56,70,9
Sok z cytryny220,350,246,60,3
Sos Alfredo1502,1151,80
Sos hoisin2203,33,441,32,8
Sos ostrygowy511,40,2510,60,3
Sos rybny355,10,013,60
Sos teriyaki895,90,0215,50,1
Sos żurawinowy1590,90,1539,31,1
Sól jodowana00000
Sól kuchenna00000
Spirulina suszona29057,57,720,33,6
Sriracha931,90,93172,2
Szafran35211,45,861,53,9
Tempeh19220,310,87,66,2
Tofu jedwabiste544,62,91,50,6
Tofu smażone27018,820,253,9
Tofu twarde14417,38,70,482,3
Tofu wędzone16414,99,52,90,25
Tymianek suszony2859,17,426,937
Tzatziki915,263,90,2
Wafle ryżowe z masłem orzechowym4811424,852,13,8
Wasabi2922,210,9406,1
Wegańskie kiełbaski22913,416,35,71,5
Wegańskie nuggetsy25015,510,919,75,4
Wegański kotlet do burgera1971811,14,14,3
Zioła prowansalskie28311,57,22340,1
Żelatyna w proszku33585,60,100