17 Fit

17 Fit Kalorie produktów Warzywa i grzyby

Kalorie warzyw i grzybów

263 produkty w tabeli: od 5 do 312 kcal w 100 g. Najlżejsze — konjac (konnyaku), najbardziej kaloryczne — frytki.

Szczegółowe strony

Tabela kalorii

Wartości w 100 g. Kliknij nagłówek kolumny, aby posortować.

Bakłażan250,980,182,93
Bakłażan duszony5112,933,1
Bakłażan marynowany490,90,77,32,5
Bakłażan pieczony341,30,153,81,9
Batat861,60,1203
Batat pieczony9020,1517,43,3
Bazylia233,10,641,11,6
Boczniaki333,30,413,82,3
Boczniak królewski312,80,42,93,4
Boćwina191,80,22,11,6
Borowiki323,10,4331,9
Borowiki gotowane464,80,353,64,6
Botwina222,20,130,633,7
Bób725,60,67,54,2
Brokuł342,80,472,6
Brokuły duszone na oleju632,633,92,4
Brokuły gotowane352,40,413,93,3
Brokuły na parze384,10,72,52,2
Brukiew371,10,166,32,3
Brukselka433,40,35,23,8
Brukselka duszona673,435,23,8
Brukselka gotowana362,50,54,52,6
Buraczki marynowane650,80,0815,50,8
Buraki konserwowe310,910,145,41,8
Burak gotowany441,70,1882
Burak surowy431,60,176,82,8
Cebula401,10,19,31,7
Cebula gotowana441,40,198,81,4
Cebula słodka320,80,086,70,9
Cebula smażona1230,9510,86,21,7
Cebulka marynowana140,560,22,51,8
Chrzan (korzeń)887,50,7137,5
Cukinia171,20,33,11
Cukinia duszona471,33,32,91,1
Cukinia gotowana151,10,361,71
Cukinia pieczona231,50,153,11,7
Cykoria sałatowa170,90,10,93,1
Czerwona cebula361,30,45,62,5
Czerwona kapusta duszona351,20,155,73
Czerwona kapusta gotowana291,50,094,32,6
Czosnek1496,40,5312,1
Czosnek niedźwiedzi261,90,192,92,2
Ćwiartki ziemniaczane (mrożone)1011,93,115,12,4
Dymka321,80,194,72,6
Dynia2610,160,5
Dynia gotowana200,720,073,81,1
Dynia kabocha gotowana801,60,316,24,1
Dynia pieczona300,250,155,72
Dynia piżmowa4510,19,72
Dynia spaghetti310,640,575,41,5
Edamame12111,95,23,75,2
Endywia171,20,20,253,1
Enoki372,70,295,12,7
Estragon świeży443,804,16,2
Fasola czerwona z puszki12481,1165,5
Fasolka szparagowa311,80,224,32,7
Fasolka szparagowa duszona6422,94,53
Fasolka szparagowa gotowana351,90,284,73,2
Fasolka szparagowa konserwowa211,10,412,31,9
Fasolka szparagowa żółta311,80,123,73,4
Frytki3123,415411,8
Frytki grube (brytyjskie)2143,58,430,23,2
Frytki skręcone (mrożone)1652,67,3212,5
Frytki z piekarnika1893,24,932,13,5
Glony nori355,80,284,80,3
Gorzki melon (momordyka)1710,170,92,8
Groszek cukrowy422,80,252,6
Groszek duszony1065,53,18,95,7
Groszek gotowany845,40,2210,15,5
Groszek konserwowy5830,487,33,3
Groszek z marchewką382,20,276,52
Grzyby leśne gotowane202,20,530,651,6
Grzyby leśne (średnio)222,40,231,91,7
Grzyby marynowane462,40,36,91,4
Grzyby mun namoczone140,60,20,25,2
Grzyby mun suszone2167,92,12,657,4
Grzyby nameko211,80,22,43,4
Grzyby shimeji262,70,51,33
Grzyby smażone na oleju703,542,92,1
Imbir801,80,7515,82
Jalapeño290,910,373,72,8
Jarmuż352,91,50,324,1
Jarmuż gotowany362,91,21,34
Jicama380,720,093,94,9
Kalafior251,90,2832
Kalafior duszony491,92,932
Kalafior gotowany231,80,451,82,3
Kalafior na parze302,60,33,41,8
Kalafior romanesco352,40,285,32,9
Kalarepa271,70,12,63,6
Kalarepa gotowana291,80,115,61,1
Kapary232,40,861,73,2
Kapusta biała251,30,15,82,5
Kapusta czerwona311,40,165,32,1
Kapusta duszona471,32,642
Kapusta gotowana231,30,063,61,9
Kapusta kiszona190,910,141,42,9
Kapusta liściasta (collard)3230,611,44
Kapusta pekińska161,20,221,2
Kapusta szpiczasta311,20,184,53
Kapusta włoska2720,133,1
Karczoch473,30,155,15,4
Karczoch gotowany532,90,346,25,7
Kasztany wodne971,40,120,93
Kiełki fasoli mung3030,184,11,8
Kiełki lucerny2940,690,32,8
Kiełki rzodkiewki433,82,53,6–
Kiełki soczewicy294,70,390,32,8
Kiełki soi406,310,32,4
Kimchi151,10,50,81,6
Kolczoch jadalny190,820,132,81,7
Kolendra232,10,520,872,8
Komatsuna gotowana141,60,10,32,4
Kombu (laminaria)431,70,568,31,3
Komosa biała434,20,83,34
Konjac (konnyaku)50,100,12,2
Koperek433,51,14,92,1
Koper włoski311,20,24,23,1
Korniszony191,10,30,781,5
Korzeń lotosu gotowany661,30,112,72,3
Korzeń łopianu (gobo)581,80,115,7
Korzeń pietruszki762,90,4713,82,1
Kozibród porolistny823,30,215,33,3
Koźlarze / podgrzybki282,10,5523,3
Krokiety ziemniaczane (mrożone)1482,55,720,42,8
Kukurydza cukrowa863,31,416,72
Kukurydza gotowana963,41,518,62,4
Kukurydza konserwowa792,40,517,42
Kurki321,50,533,13,8
Kurki gotowane352,60,922,14,3
Kurki smażone932,47,61,93,9
Kurki trąbkowe242,20,840,423,2
Liście gorczycy272,90,421,53,2
Liście mniszka452,70,75,73,5
Liście shiso (pachnotka)323,90,117,3
Liście winogron935,62,16,311
Lollo rosso131,30,221,40,9
Maitake311,90,194,32,7
Makaron shirataki70,200,12,9
Makaron z cukinii601,15,320,95
Maniok1601,40,2836,31,8
Marchew410,90,29,62,8
Marchew duszona720,9637,33,1
Marchew gotowana350,760,185,23
Marchew na parze420,630,37,33,7
Maślaki191,10,540,813,2
Miechunka pomidorowa320,9613,91,9
Mieszanka sałat baby2020,381,91,4
Mieszanka warzyw mrożona723,30,529,54
Mięta świeża443,30,731,66,8
Mleczaje solone231,60,52,31,5
Natka pietruszki3630,7933,3
Ogórek150,70,13,60,5
Ogórek kiszony120,50,22,31,2
Ogórki konserwowe330,905,50,88
Okra331,90,194,23,2
Oliwki czarne1160,8410,94,41,6
Oliwki zielone145115,30,543,3
Opieńki373,20,682,95,5
Owoc chlebowca gotowany1191,60,426,4–
Pak choi131,50,21,21
Pak choi (bok choy)90,60,10,41,2
Papryczka chili401,90,447,31,5
Papryczka serrano321,70,4433,7
Papryczki marynowane220,80,422,6
Papryczki Padrón smażone1060,7710,22,61,5
Papryka2710,362,1
Papryka bananowa271,70,451,93,4
Papryka czerwona260,990,33,92,1
Papryka pieczona360,940,156,52
Papryka zielona200,860,172,91,7
Papryka żółta2710,215,40,9
Pasternak751,20,313,14,9
Pasternak gotowany711,30,313,43,6
Pasternak pieczony1582,44,526,65,1
Patison181,20,22,61,2
Pędy bambusa191,70,41,81,4
Pieczarki223,10,33,31
Pieczarki brązowe222,50,13,70,6
Pieczarki gotowane282,20,473,12,2
Pieczarki polne252,30,42,51,7
Pieczarki smażone1002,59,60,381,8
Pieczarki z puszki251,90,292,72,4
Piestrzenice gotowane282,40,90,654,2
Pochrzyn (yam)1181,50,1723,84,1
Pokrzywa436,20,20,826,6
Pomidor180,90,23,91,2
Pomidorki koktajlowe180,90,23,91,2
Pomidory krojone (puszka)321,60,285,41,9
Pomidory marynowane400,850,16,71,2
Pomidory suszone2135,114,117,55,8
Pomidory z puszki2010,141,9
Pomidor malinowy201,10,23,81,2
Pomidor pieczony2510,43,51,9
Pomidor żółty150,980,262,30,7
Por611,50,312,31,8
Portobello222,10,352,61,3
Portobello z grilla293,30,582,22,2
Portulaka2020,363,41,6
Por gotowany310,810,26,61
Puree ziemniaczane10624,2151,5
Puree z dyni341,10,285,22,9
Puree z marchwi320,880,155,13,1
Purée z groszku (mushy peas)815,80,712,83,1
Rabarbar210,90,22,71,8
Radicchio231,40,253,60,9
Rapini223,20,490,152,7
Roszponka2120,43,62,3
Rozmaryn świeży1313,35,96,614,1
Rukiew wodna112,30,10,790,5
Rukola252,60,6621,6
Rydze362,80,672,95,5
Ryż z kalafiora681,85,32,81,9
Rzepa280,90,14,61,8
Rzeżucha314,20,70,233,5
Rzodkiewka160,680,11,81,6
Rzodkiew czarna290,940,155,51,2
Rzodkiew daikon180,60,12,51,6
Sałata151,40,22,91,3
Sałata liściowa151,40,151,61,3
Sałata lodowa140,90,141,81,2
Sałata masłowa131,40,221,11,1
Sałata rzymska171,20,31,22,1
Seler korzeniowy421,50,37,41,8
Seler korzeniowy gotowany270,960,194,71,2
Seler naciowy140,690,171,41,6
Serca palmy282,50,622,22,4
Shiitake342,20,494,32,5
Shiitake suszone2969,60,9963,911,5
Smardze313,10,572,32,8
Suszone borowiki27031,52,319,135,1
Suszone grzyby mieszane25726,82,216,538,9
Szalotka722,50,113,63,2
Szałwia świeża3740,250,977
Szczaw2220,70,32,9
Szczypiorek303,30,731,92,5
Szparagi202,20,121,82,1
Szparagi duszone na oleju452,32,91,82,2
Szparagi gotowane222,40,222,12
Szparagi konserwowe192,10,650,861,6
Szpinak232,90,43,62,2
Szpinak duszony593,33,71,21,8
Szpinak gotowany2330,261,42,4
Szpinak na śmietanie902,46,14,91,2
Takuan (marynowana rzodkiew daikon)430,60,38,52,3
Taro1121,50,222,44,1
Topinambur7320,0115,81,6
Tostones (smażone zielone banany)3091,511,845,73,5
Trawa cytrynowa991,80,4925,3–
Trufla czarna738,30,510,616,5
Trybula403,70,63,62,5
Tymianek świeży1015,61,710,414
Wodorosty wakame4530,648,60,5
Zielona papryczka chili4020,281,5
Zielone pomidory231,20,241,1
Zielony groszek815,40,48,85,7
Ziemniaki7720,1172,1
Ziemniaki gotowane861,70,1201,8
Ziemniaki pieczone1261,94,219,11,4
Ziemniaki smażone1702,88221,6
Ziemniaki smażone1372,55,717,32,6
Ziemniaki w mundurkach871,90,118,31,8
Ziemniak pieczony932,50,1318,92,2