17 Fit

17 Fit Kalorije živil Prigrizki, začimbe in drugo

Kalorije prigrizkov, začimb in drugih živil

77 živil v tabeli, od 0 do 532 kcal na 100 g. Najmanj kalorij: jodirana sol; največ: čips.

Tabela kalorij

Vrednosti na 100 g. Tapni naslov stolpca, da razvrstiš po njem.

Kalorije prigrizkov, začimb in drugih živil: Vrednosti na 100 g. Tapni naslov stolpca, da razvrstiš po njem.
Agar-agar270,506,30,5
Bazilika, suha244234,110,137,7
Beljakovinska ploščica (30 % beljakovin)41230,315,231,17,3
Brusnična omaka1590,90,139,31,1
Caciki915,263,90,2
Curry v prahu30114,5142,653,2
Česen v prahu34416,70,862,89,4
Čips5326,43450,73,1
Dimljeni tofu16414,99,52,90,3
Domač humus1774,98,616,14
Garam masala (mešanica začimb)37915,615,145,2–
Goveja jušna kocka24010,213,319,70,7
Guacamole1551,914,21,96,5
Humus z okusom2417,217,19,35,3
Jodirana sol00000
Kajenski poper3761217,329,427,2
Klinčki33561331,633,9
Kokosovo mleko197221,32,80,1
Koriandrova semena34612,417,81341,9
Koromačeva semena32615,714,912,539,8
Kuhinjska sol00000
Kumina (semena)33419,814,611,938
Kvasni namaz (Marmite, Vegemite)18040,70,43,30
Limonin sok220,30,26,60,3
Lovorjevi listi3537,68,448,626,3
Majaron, suh27612,7720,340,3
Mikoprotein v koščkih (tipa Quorn)9213,42,31,66
Mleta kurkuma3129,73,344,422,7
Mleta paprika28214,112,919,134,9
Mleti beli poper31011,42,148,326,2
Mleti cimet24741,227,553,1
Mleti črni poper25110,43,338,625,3
Mleti ingver33594,258,314,1
Mleti kardamom32110,86,740,528
Müsli ploščica47110,119,859,15,3
Muškatni orešček5075,336,328,520,8
Ocvrt tofu27018,820,253,9
Omaka alfredo1502,1151,80
Omaka hoisin2203,33,441,32,8
Omaka teriyaki895,9015,50,1
Origano, suh26594,326,442,5
Ostrigina omaka511,40,310,60,3
Pasta miso19812,86205,4
Pecilni prašek14220,233,21,9
Peteršilj, suh291295,316,829,7
Pico de gallo (sveža paradižnikova salsa)170,70,12,61,1
Piščančja jušna kocka23311,311,520,80,6
Pokovka (brez maščobe)38712,94,563,314,5
Prehranski kvasni kosmiči33440,44,521,822,5
Provansalska zelišča28311,57,22340,1
Rastlinsko mleto meso (soja ali grah)16714,88,456,2
Ribja omaka355,103,60
Rimska kumina (semena)42717,822,333,710,5
Riževi vaflji z arašidovim maslom4811424,852,13,8
Rožmarin, suh3284,915,221,542,6
Seitan (pšenični gluten)13420,62,56,70,9
Slana pokovka4851123,852,68,1
Slane preste384102,9773,4
Sojini koščki, namočeni15018,62,975,6
Sojini koščki, suhi36651,13,315,417,5
Spirulina, suha29057,57,720,33,6
Sriracha931,90,9172,2
Suhi kvas30744,56,417,923,3
Svež kvas1058,41,9108,1
Svileni tofu544,62,91,50,6
Šetraj, suh2646,75,92345,7
Tempeh (fermentirana soja)19220,310,87,66,2
Timijan, suh2859,17,426,937
Tofu, čvrsti14417,38,70,52,3
Vanilijev ekstrakt2400,102,40
Vasabi2922,210,9406,1
Veganske hrenovke (tofu ali soja)22913,416,35,71,5
Veganski burger polpet (soja ali grah)1971811,14,14,3
Veganski nuggetsi25015,510,919,75,4
Začinjene alge nori (prigrizek)301403,513,525,2
Žafran35211,45,861,53,9
Želatina v prahu33585,60,100