17 Fit

17 Fit Kalorije živil Sladkarije in sladice

Kalorije sladkarij in sladic

269 živil v tabeli, od 60 do 598 kcal na 100 g. Najmanj kalorij: žele (desert); največ: temna čokolada 70 %.

Tabela kalorij

Vrednosti na 100 g. Tapni naslov stolpca, da razvrstiš po njem.

Kalorije sladkarij in sladic: Vrednosti na 100 g. Tapni naslov stolpca, da razvrstiš po njem.
Agavin sirup3100,10,576,20,2
Alfajor (piškot s karamelnim nadevom)4256,516,362,11,2
Amaretti (mandljevi piškoti)4648,81376,72,6
Angleški sadni kolač3604,212,655,22,1
Anman (žemljica na pari s fižolovo pasto)2796,2648,83,3
Arašidi v čokoladi4999,52555,95,9
Bakewell tart (mandljev kolač z marmelado)4113,116,861,91,1
Baklava4406,629,3352,5
Bananin kruh3314,412,450,61,4
Barfi (indijski mlečni fondan)2845,411,4400,4
Basbousa (zdrobov kolač v sirupu)3636,213,852,72
Basler Läckerli (medeni piškoti)4127,57,9752,8
Bela čokolada5395,932,1590,2
Bienenstich (čebelji pik, kolač z mandlji)3566,317,5431,8
Biscotti (cantuccini)3737,68,465,61,4
Biskvit3835,714,457,64,6
Biskvit Victoria z marmelado in kremo3543,714,851,71,2
Blinčki (majhne palačinke)260611,233,72,4
Borovničeva marmelada2460,30,458,92,1
Božični kolač s suhim sadjem (Stollen)4075,918,653,52,6
Božični puding28536,953,24
Božično poleno (bûche de Noël)3174,219,730,71,3
Brigadeiro (brazilski čokoladni tartuf)3648,315,9493
Brownie4054,816,361,82,1
Brunsli (čokoladno-mandljevi piškoti)51514,929,843,36,7
Brusnična marmelada1480,20,235,31
Bučna pita20148,822,84,8
Candy corn (bonboni za noč čarovnic)34200,189,90
Cannoli3076,21536,71,2
Castella (japonski biskvit)3137,1561,80,5
Cesarski praženec2106,8729,20,8
Chia puding1182,85,410,25,6
Chokladboll (čokoladno-ovsene kroglice)5084,931,549,15,2
Churros419622,246,32,6
Cimetove zvezdice50514,225,950,95,6
Cozonac (sladki kruh z orehovim nadevom)3807,517,947,42,7
Crème brûlée2724,520,816,60,6
Cupcake (mafin s kremo)3522,814,852,61
Čajni piškoti (tipa Marie)4328,311,573,92,2
Češnjeva marmelada2470,40,260,90,6
Čokoladna mlečna sladica1303,43,919,90,7
Čokoladna ploščica s karamelo in nugatom4963,724,166,40,6
Čokoladna ploščica s piškotom5236,128,160,51,9
Čokoladna ploščica z vafljem5116,529,455,14,9
Čokoladna salama s piškoti4375,627,244,72,8
Čokoladna tarta4645,930,740,92,9
Čokoladna torta s kremo3893,520,150,62,2
Čokoladna žitna ploščica4516,514,9734,5
Čokoladne napolitanke5236,429,857,23,5
Čokoladni dražeji v sladkorni oblogi5055,524,3652
Čokoladni gelato2514,71718,90,9
Čokoladni mousse1505,44,421,31,5
Čokoladni piškoti s kremnim polnilom4606,71867,93,8
Čokoladni posip (hagelslag)5357,729,7563,4
Čokoladni preliv2773,816,826,23
Čokoladni puding1422,14,6230
Čokoladni sladoled2163,811271,2
Čurčhela (orehi v grozdnem želeju)4428,223,153,44,5
Daifuku (moči s pasto iz rdečega fižola)2234,70,648,62,7
Danski masleni piškoti5165,427,161,72
Dorayaki (palačinke s fižolovo pasto)2926,63,259,91,9
Dulce de leche (karamelizirano mleko)3076,55,5580,6
Eccles cake (listnato pecivo z rozinami)3654,418,345,83,6
Ekler2644,821,512,50,4
Energijske kroglice (datlji, mandlji, oves)3889,317,84710
Engadinska orehova torta481727,749,92
Flan (španska karamelna krema)1785,24,928,20
Flancati (faworki)4516,52548,91,2
Florentinci5149,328,750,77,6
Flødeboller (čokoladni poljubčki)4054,21563,10,4
Fruktoza368001000
Gajar halwa (korenčkova halva)3544,816,641,94,7
Glazirana skutina ploščica (sirok, 18 % maščobe)3137,617,730,70,8
Glazirani polnjeni medenjaki (prjaniki)3514,31,979,31
Gulab jamun (mlečne kroglice v sirupu)3067,212,8410,2
Gumijasti bonboni3486,30,380,20,3
Gumijasti bonboni brez želatine3960098,80,1
Halva (sezamova)46912,521,5564,5
Ingverjevi piškoti4534,915,472,12,2
Jabolčna pita2371,91132,41,6
Jabolčna tarta2202,58,832,73,3
Jabolčni crumble (z drobljenci)2292,29,533,81,7
Jabolčni cvrtnjaki (racuchy)2565,111,831,31,3
Jabolčni zavitek281214,136,40,8
Jaffa piškoti (s pomarančnim želejem)3544,48,565,41,5
Jagodna biskvitna torta2603,315,526,71,3
Jagodna marmelada2510,30,560,50,7
Jagodna tarta3153,219,8311,5
Jajčna tortica (hongkonška)3076,414,736,91,1
Jalebi (ocvrte spirale v sirupu)3822,912,365,60,8
Javorjev sirup26000,1670
Kakav v prahu22819,613,720,937
Kammerjunker (danski prepečenčki)454617,866,42
Kandirana pomarančna lupina3330,20,282,71,1
Kandirani kostanji (marrons glacés)2901,71,266,32,8
Kandirano sadje2980,30,172,33,3
Karamele3824,68,1770
Karamele toffee (iriska)500215,975,10,6
Karamelizirana pokovka41836,585,43
Karamelizirano jabolko1341,32,127,81,8
Karamelna krema (crème caramel)1324,53,620,60
Karamelni sirup32400810
Kheer (indijski mlečni riž)1133,42,819,10,4
Kijevska torta (z beljakovim snegom in oreščki)5307,430,7563,6
Kladdkaka (švedska sočna čokoladna torta)3966,321,745,94,2
Klejner (danski ocvrti zavozlanci)5545,936,449,22,8
Knäck (švedske mandljeve karamele)4632,522,362,51,4
Kokosova ploščica v čokoladi4753,923,860,23
Kokosovi poljubčki460322,656,15,1
Kolač iz umešanega testa (pound cake)4385,925,6461,1
Kolač z drobljenci (Streuselkuchen)3575,315,748,11,1
Koldskål (hladna sladica iz pinjenca)673,21,99,40
Korenčkova torta3742,517,550,71,1
Koruzni flips (sladki)4108,93,684,20
Kozičji čips (krupuk)5700,339530,9
Kransekake (norveška torta iz mandljevih obročev)44110,622,5495,6
Kremna rezina (mille-feuille)2923,911,343,70,2
Krhki piškoti (shortbread)4896,422,764,82
Krof s čokoladnim polnilom4207,322,545,92,6
Krof z glazuro (donut)4265,222,949,31,5
Krof z marmelado3786,418,745,60,9
Kulfi (indijski sladoled)4575,742,413,10,5
Kunafa (sirovo pecivo v sirupu)3467,819,535,80,6
Kürtőskalács (trdelník)3606,612,654,21,6
Kutja (božična pšenica z makom)2987,613,536,35,3
Kvašeni cmok s slivovo marmelado (Germknödel)324611,547,61,9
Ladoo (indijske sladke kroglice)4116,922,342,74
Lebkuchen (nemški medenjaki)32671,368,72,7
Lepljivi riž z mangom14623,826,4–
Lešnikov namaz s kakavom5395,429,7575,4
Limonin kolač428521,3541
Limonin kolač s snegom (meringue)2512,98,540,90,7
Limonina krema (lemon curd)2660,64,955,40,2
Limonina tarta379520,942,71,8
Linška torta4427,122,152,32,8
Linški piškoti z marmelado (Spitzbuben)4995,825,660,31,9
Lunin kolač (mooncake)3484,78,562,62,1
Maamoul (piškoti z datljevim nadevom)4105,416,758,63,2
Madlenka4625,225,253,51,2
Mafin z borovnicami3754,516,151,91,1
Mailänderli (masleni piškoti)4317,120,853,21,4
Makov zavitek (makowiec)390917,247,94,4
Makron (macaron)4301021,249,72,9
Malinova marmelada2480,50,2610,9
Mandlji v sladkorju (dražeji)470517,273,90
Marcipan407412,468,62,5
Marelična marmelada2470,30,359,71,1
Marmelada2780,40,167,81,1
Marmorni kolač4325,82350,51,8
Masleni piškoti4676,118,868,10,8
Med3040,3082,40,2
Medena torta (medovik)3955,317,853,51,8
Medenjak (pecivo)3563,916,449,23,3
Melasa29000,174,70
Mince pie (božična tortica s suhim sadjem)3773,814,956,72,6
Mitarashi dango (riževe kroglice v omaki)1943,20,443,50,3
Mlečna čokolada5357,729,7563,4
Mlečna čokolada z oreščki5528,435,948,73,5
Mlečne karamele (krówki)4193883,70,9
Mlečni riž1083,22,118,10,3
Moči (riževi kolački)22340,645,50,5
Napolitanke s kremnim polnilom5385,830,160,11,6
Nemški skutin kolač (Käsekuchen)2376,211,6270,7
Nugat5087,925,262,50,7
Oliebollen (nizozemski krofi)3425,51643,41,5
Oreški (piškoti v obliki orehov s karamelo)3966,717,452,41,1
Ostkaka (švedski skutin kolač)17210,4716,60
Ovsena rezina (flapjack)4345,122,851,95,2
Ovseni piškoti4506,218,165,92,8
Palačinke s čokoladnim namazom3818,114,654,32,4
Palačinke z marmelado2946,55,7541
Palmier (piškot iz listnatega testa)4905,928,253,15,3
Panettone3546,410,756,52,8
Panna cotta1982,71314,90
Pastel de nata (portugalska kremna tortica)3265,516,438,90,6
Pastila (jabolčna sadna sladica)2760,60,170,20,7
Pavê (brazilska večplastna sladica s piškoti)2816,211,938,51,5
Pebernødder (danski poprovi piškotki)4695,819,267,22,3
Pekanova pita4435,52941,82,6
Penasti bonboni (marshmallow)3181,80,281,20,1
Piškoti digestive4636,221,360,43,8
Piškoti digestive s čokolado4886,325,757,22,1
Piškoti s koščki čokolade4815,422,664,32,5
Piškoti savojardi38583,879,91,4
Piškoti speculoos4775,919,7691,9
Piškoti v čokoladi5006,92561,92,1
Ploščica iz napihnjenega riža in penastih bonbonov4173,4980,50
Poffertjes (nizozemske mini palačinke)2206,46,2330,9
Polnjeni bonboni (praline)5559,134,751,52,1
Polnjeno pecivo za toaster (pop-tart)3884,29,969,31
Polvorones (španski krhki piškoti)4806,525,755,32,3
Pomarančna marmelada2460,30,459,31,5
Pomarančni sorbet1441,1229,11,3
Princes krof s stepeno smetano3484,626,422,91
Princes krof z vaniljevo kremo2234,37,334,91
Princesina torta (prinsesstårta)2954,313,837,32,1
Profiteroli2735,512,234,32,3
Ptičje mleko (pena v čokoladi)3764,710,366,20,6
Pudim (brazilski karamelni puding)1946,86,128,60
Puff-puff (ocvrte kroglice iz testa)3354,715,443,11,2
Punschrulle (švedski punčev zvitek)453520,261,23,3
Puslice (meringue)3964,10,394,30,3
Rahat lokum2950,6073,80
Risalamande (božični mlečni riž s smetano in mandlji)1322,96,315,60,1
Rjavi sladkor3800,1098,10
Rock cakes (piškoti z rozinami)3865,314,857,61,4
Sacher torta3975,22147,32,8
Sadna tarta2983,710,646,92,6
Sadni sorbet1100,80,126,60,5
Sadni želejčki (bonboni)3361,71,876,63,9
Savarin (rum baba)2432,39,936,30,8
Semla (žemljica s smetano)3236,914,940,12,6
Senbei (riževi krekerji s sojino omako)3687,3180,40,6
Sholeh zard (žafranov mlečni riž)1251,53,322,60,7
Skutina ploščica v čokoladi (sirok, 23 % maščobe)3996,522,941,41,4
Skutna torta na krhkem testu2376,211,6270,7
Sladilo s stevio23800,2980,5
Sladkano kondenzirano mleko3217,98,754,40
Sladki koren (bonboni)3115,20,570,61,3
Sladkor387001000
Sladkor v prahu3890099,80
Sladkorni piškoti (masleni)4966,826,1572,6
Sladoled2273,215200,7
Sladoled na palčki s čokolado3283,419,833,41,2
Sladoled v kornetu2873,513,537,81,5
Sladoled v lončku2343,212,726,71,9
Sladoledni sendvič2374,38,637,10
Slane paličice38811,54,373,74,2
Slivova mezga (povidla)2390,30,159,30,9
Sončnična halva50910,630,449,16,1
Sončnična semena v karameli (kozinaki)47810,727,448,66,1
Sticky toffee pudding (datljev kolač s karamelno omako)3554,812,257,32,1
Stroopwafel (vafelj s karamelo)4054,812,668,71,3
Struffoli (neapeljske kroglice v medu)3836,215,954,21,2
Suji halwa (zdrobova halva)3422,216,746,30,5
Šarlotka (jabolčni biskvit)1844,42,135,81,5
Švarcvaldska torta3244,11934,22,2
Taiyaki / imagawayaki (polnjen vafelj)2204,51,446,91,7
Tangyuan (kroglice iz lepljivega riža s sezamom)2804,310,441,81,4
Tarte Tatin2412,39,337,10,7
Temna čokolada 50 %5026,633,842,912
Temna čokolada 70 %5987,842,645,910,9
Temna čokolada 85 %59110,446,326,912,8
Tiramisu3535,723,928,80,6
Torta napoleon (listnato testo s kremo)2923,911,343,70,2
Torta tres leches2577,110,134,90,5
Tortica z vaniljevo kremo2636,714,326,71,1
Tortilja čips4976,622,362,74,7
Trde karamele3491,2672,50
Trdi bonboni39400,2980
Treacle tart (kolač s sirupom)3803,815,955,31,7
Trifle (večplastna sladica)1672,77,920,40,4
Turrón (mandljev nugat)5087,925,262,50,7
Valižanski čajni kolački4325,517,857,61,7
Vanilin sladkor3990,10,3990,4
Vaniljev gelato2493,516,222,30
Vaniljev puding1053,13,614,40,1
Vaniljeva krema (custard)11444,215,30
Vaniljeve napolitanke4554,916,4711,6
Vaniljevi rogljički5438,53351,43,4
Vodni sladoled na palčki850,10,220,80,2
Yokan (žele iz rdečega fižola)2893,60,2683,1
Zamrznjeni jogurt12733,621,60
Zuška češnjeva torta (Zuger Kirschtorte)3075,817,127,51,1
Žele (desert)601,2014,20
Žitna ploščica s sadjem3775,57,173,53,8
Žitna ploščica z oreščki4448,718,260,64,6
Žvečilni gumi brez sladkorja2280,70,578,12
Žvečilni gumi s sladkorjem3720,30,390,62,4