17 Fit

17 Fit Kalorije živil Kruh in pecivo

Kalorije kruha in peciva

136 živil v tabeli, od 93 do 531 kcal na 100 g. Najmanj kalorij: indžera (etiopski ploščati kruh); največ: listnato testo, pečeno.

Tabela kalorij

Vrednosti na 100 g. Tapni naslov stolpca, da razvrstiš po njem.

Kalorije kruha in peciva: Vrednosti na 100 g. Tapni naslov stolpca, da razvrstiš po njem.
Aloo paratha (s krompirjem polnjen kruh)2355,9930,44,9
Angleški mafin2278,91,740,73,5
Arepa (koruzna pogača)1892,83,935,11,1
Bagel27510,51,651,12,3
Bageta2878,31,458,32,7
Banica (bolgarsko pecivo s sirom)2618,716,2200,7
Beli kruh26593,2493,8
Beljaš (ocvrta pita z mesom)33811,420,226,11
Bhature (ocvrt kvašen kruh)3896,52141,61,5
Bolo-rei (portugalski kraljevi kolač)3748,813,153,94,2
Božični sadni kolač349411,158,11,5
Brezglutenski kruh2612,63,351,86,5
Brioš40111,319,1460,3
Brioš s čokolado3517,511,653,22,2
Bublik (obroček)2729,3447,33,4
Burek s sirom2738,816,522,10,8
Burek z mesom26210,81520,90,9
Ciabatta2727,71,155,92,6
Cimetov polž4524,526,647,41,2
Cornish pasty (žepek z mesom in zelenjavo)278717,821,92,9
Covrigi (romunske preste)2799,46,244,13,7
Crumpet (angleški kvašeni kolaček)2076,9141,43,1
Čapati2997,89,236,49,7
Čapati (brez maščobe)2027,3139,8–
Česnov kruh3498,316,639,12,5
Danski kringle (pletenec iz listnatega testa)4184,72738,21,6
Danski rženi kruh (rugbrød)1945,71,335,78,5
Dansko pecivo403722,443,31,3
Dosa (južnoindijska palačinka)2105,7435,21,8
Drobtine39513,35,367,54,5
Empanada gallega (pita s tuno)2979,617,224,81,8
Empanada z govedino33312,119,225,91,6
Filo testo2897,1650,81,9
Focaccia2498,87,9341,8
Galette des rois (kolač treh kraljev z mandljevo kremo)4347,63033,42
Grisini43312,711,865,35,2
Hala (pletenica z jajci)2907,27,745,61,5
Hrustljavi kruh (knäckebrot)379103,673,74,4
Idli (riževi kolački na pari)1286,40,319,25,8
Indžera (etiopski ploščati kruh)932,50,716,62,8
Irski sodin kruh2617,61,652,22,7
Jabolčni žepek iz listnatega testa3384,218,736,63,1
Jamajški žepek z govedino35215,420,824,62,5
Julekake (norveški božični kruh)3257,47,655,72,9
Kajzerica (Brötchen)2459,20,948,53
Karelijska pita (karjalanpiirakka)1985,55,929,20,8
Kitajska palačinka z mlado čebulo3365,915,6411,7
Kitajske palačinke za raco3057,87,949,2–
Klobasa v listnatem testu3528,424,124,63,4
Kmečki kruh2537,51,3504,3
Koruzna tortilja3139,15,854,72,8
Koruzni kruh2876,59,841,41,5
Krekerji5106,626,4592,3
Krhko testo, surovo3775,319,543,61,8
Krompirjev kruh26612,53,140,86,3
Kruh naan31111,17,3452,9
Kruh s paradižnikom (pan con tomate)2545,6936,23,3
Kruh z rozinami2747,94,4484,3
Krutoni40711,96,668,45,1
Lavaš (tanek kruh)2759,11,255,72,7
Listnati zvitek s sirom in čebulo3278,22028,12,9
Listnato testo, pečeno5317,23154,11,8
Listnato testo, surovo3775,420,441,41,9
Lupinice za tacos4766,421,856,86,7
Lussekatt (švedska žafranova žemljica)3177,5851,53,5
Lužna žemlja2859,35,348,92,3
Makova potica (makivnik)43011,321,944,85
Manakiš z za’atarjem369718,641,74,5
Maslen rogljiček4206,622,645,72,5
Medialuna (argentinski sladki rogljiček)4067,420,6472,2
Mešani kruh (polbeli)2658,60,3544,2
Mlečna žemlja3598,912,352,21,8
Nikuman (žemljica na pari z mesom)242105,1393,2
Ocvrti kruh (french toast)27310,411,431,11,2
Ocvrti pirožki s krompirjem2724,812,533,32,5
Ovseni krekerji (oatcakes)4539,32057,29,4
Ovseni kruh2698,44,444,54
Pampuške (česnove žemljice)3287,211,447,33,4
Pan dulce (mehiški sladki kruh, concha)3719,112,254,22,2
Pandoro4018,117,451,52,7
Pão de queijo (brazilske sirove kroglice)3318,315,6390,4
Papadam50111,538,825,76,3
Parata3266,413,235,89,6
Pečeni pirožki s skuto2769,1939,41,1
Pečeni pirožki z mesom28314,21229,31,2
Pečeni pirožki z višnjami2695,77,544,51,6
Pečeni pirožki z zeljem2515,411,830,21,8
Piadina (italijanski ploščati kruh)3076,210,644,21,6
Pirin kruh2218,42,4386,8
Pita kruh2597,50,9532,7
Plăcintă s sirom (moldavska pita)2518,913,124,20,9
Pletenica (maslena, švicarska)325911,445,72,1
Polnozrnata žemlja2829,93,24810,7
Polnozrnati kruh247133,4416
Polnozrnati pšenični kruh2448,41,844,36,9
Polnozrnati toast kruh2628,54,143,76,2
Polž z rozinami3335,1955,92,8
Popečen kruh (toast)3179,51,3643,7
Prepečenec40713,57,272,32,4
Presta (mehka)3309,27,154,63,8
Pšenična tortilja29787,646,92,4
Pšenična žemlja28010,11,8543,6
Pšenični hrustljavi kruh4028,98,368,57,3
Pšenični krekerji4507,812754,1
Pšenični prepečenec (biscottes)4099,85,976,63,1
Pšenično-rženi kruh2078,61,537,34,6
Pumpernikel1764,81,531,19,4
Puri (ocvrt indijski kruh)3667,222,333,23,5
Quiche lorraine (s slanino)38715,530,611,40,7
Quiche s sirom36511,929,212,90,8
Riževi vaflji3857,3380,52,9
Rogljiček4068,22145,82,6
Rogljiček s čokolado4217,422,846,13,3
Rogljiček z mandlji4467,629,135,93,7
Roscón de Reyes (španski kolač treh kraljev)3728,511,855,93,4
Rženi kruh2598,53,3484,5
Rženi kruh s semeni24486,8347,5
Rženo-pšenični kruh (črni kruh)2187,41426,1
Samsa (pecivo z mesom)39112,424,8281,1
Scone (angleški kolaček)3826,718,446,91,2
Simit (turški sezamov obroček)3049,78,345,54,1
Spanakopita (grška pita s špinačo)2128,315,29,31
Suški (drobni suhi obročki)3729,3372,82,4
Škotske palačinke (debele)2705,69,6401,9
Švedski cimetov polž (kanelbulle)3726,216,448,52,4
Testo za pico, surovo2797,7744,61,9
Toast kruh2787,13,652,31,8
Tunnbröd (mehak švedski ploščati kruh)28083,152,43,8
Večzrnata žemlja3029,85,4506,6
Večzrnati kruh26513,44,235,97,4
Velikonočna žemljica (hot cross bun)3127,35,8541,9
Velikonočni kruh (paska, kulič)3557,212,353,31,4
Yorkshire pudding (pečeno testo za pečenko)1976,78,323,41,1
Žemlja2939,15,349,73,3
Žemljica s skuto (vatruška)2947,58,445,71,1
Žemljica z rozinami28085,648,52,9