17 Fit

17 Fit Kalorije živil Olja, omake in prelivi

Kalorije olj, omak in prelivov

98 živil v tabeli, od 4 do 902 kcal na 100 g. Najmanj kalorij: jabolčni kis; največ: svinjska mast.

Tabela kalorij

Vrednosti na 100 g. Tapni naslov stolpca, da razvrstiš po njem.

Kalorije olj, omak in prelivov: Vrednosti na 100 g. Tapni naslov stolpca, da razvrstiš po njem.
Adžika (pekoča paprikino-paradižnikova omaka)801,25,36,71,6
Aioli (česnova majoneza)3921,1414,70,4
Ajvar122110,15,81,7
Arašidovo olje884010000
Avokadovo olje884010000
Balzamični kis880,50170
Bearnska omaka4510,947,74,50,5
Bešamel omaka1473,810,690,2
Bolonjska omaka (pripravljena)894,24,87,32,3
Chimichurri (zeliščna omaka)4711,550,43,32,4
Curry omaka7713,210,61,3
Curry pasta2534,721,310,66,8
Česnova omaka za kebab2891,127,69,20,1
Dijonska gorčica1526,911,24,30,5
Ghee (prečiščeno maslo)8760,399,500
Gobova omaka943,26,36,32,3
Gorčica603,73,31,84
Gorčica z zrni1426,69,92,24,5
Gorčično olje884010000
Gosja mast900099,800
Harissa (pekoča čilijeva pasta)662,72,97,35,1
Holandska omaka2011,219,84,60,5
Hren (pripravljen)481,20,783,3
Humus2377,817,89,55,5
Jabolčni kis4000,90
Japonska sojina omaka (koikuchi)767,701,60
Jogurtova omaka973,66,950,8
Kečap11210,1260,3
Kitajska slivova omaka1840,9142,10,7
Kokosovo olje892099,100
Koruzno olje900010000
Kumarični relish1300,40,5341,1
Lahka majoneza2380,422,29,20
Laneno olje8840,110000
Lešnikovo olje884010000
Majoneza6801750,60
Mandljevo olje884010000
Mangov chutney2460,30,159,61
Margarina7170,280,70,70
Margarina 60 % (namaz)5260,659,200
Medeno-gorčični preliv4640,940,822,90,4
Mentsuyu (omaka za rezance)442,208,9–
Mešanica masla in rastlinskih maščob (namaz)4900,4540,60
Mirin (sladko riževo vino)2410,3026,6–
Muhammara (namaz iz paprike in orehov)3135,72712,53,3
Mujdei (česnova omaka)2221,920,19,30,6
Namizni kis (alkoholni)2300,10,60
Oljčno olje884010000
Olje grozdnih pešk884010000
Olje riževih otrobov884010000
Omaka barbecue1720,80,639,90,9
Omaka carbonara (pripravljena)1555,212,84,72,6
Omaka marinara501,41,65,61,8
Omaka od pečenke533,82,44,40,4
Omaka tikka masala / tandoori832,61,714,31,9
Omaka z zelenim poprom811,36,15,31,3
Omaka za burgerje3621,133,813,30,5
Omaka za pico542,21,16,72
Orehovo olje884010000
Palmovo olje884010000
Paradižnikova mezga824,30,514,84,1
Paradižnikova omaka z zelenjavo631,52,97,62,1
Pasirani paradižnik (passata)291,40,25,81,5
Pesto41854061,8
Piščančja mast898099,800
Ponzu (citrusna sojina omaka)593,706,90,3
Preliv ranch4301,344,55,90
Preliv tisoč otokov3791,135,113,80,8
Preliv za cezarjevo solato5422,257,92,80,5
Račja mast898099,800
Rastlinska mast za peko884010000
Rdeči pesto (pesto rosso)2974,8278,64,2
Rdeči vinski kis220,3000
Remulada (danska)2950,826,113,61,2
Repično olje884010000
Rjava omaka (brown sauce)880,70,118,80,7
Salsa291,50,24,71,9
Salsa verde (zelena zeliščna omaka)381,10,94,51,9
Sambal oelek (čili pasta)511,70,49,81,3
Sezamovo olje884010000
Sirova omaka1153,19,54,21,4
Sladka zelenjavna omaka (chutney)1110,60,126,51,2
Sladki mangov chutney1890,70,145,9–
Sladko-kisla omaka840,60,220,11
Smetanova omaka781,15,55,90,2
Sojina omaka6010,50,14,80,8
Sojino olje884010000
Solatna krema (salad cream)3261,526,7200,5
Sončnično olje884010000
Svinjska mast902010000
Tabasco (pekoča omaka)121,30,80,20,6
Tapenada2231,3232,63,7
Tatarska omaka5171554,60,5
Tkemali (gruzijska slivova omaka)6510,314,71,4
Vinaigrette (preliv iz olja in kisa)4950,552,84,50,3
Worcestrska omaka770019,20
Yuzu kosho (pasta iz juzuja in čilija)371,30,83,16,2
Žafranikovo olje884010000