17 Fit

17 Fit Kalorije živil Pijače

Kalorije pijač

130 živil v tabeli, od 0 do 416 kcal na 100 g. Najmanj kalorij: gazirana mineralna voda; največ: kava 3 v 1 (v prahu).

Tabela kalorij

Vrednosti na 100 g. Tapni naslov stolpca, da razvrstiš po njem.

Kalorije pijač: Vrednosti na 100 g. Tapni naslov stolpca, da razvrstiš po njem.
Ajran (jogurtova pijača)402,91,53,70
Ananasov sok530,40,112,10,2
Aperol spritz770,105,70
Atole (topla koruzna pijača)861,71,516,10,2
Bananin nektar560,20,113,60,5
Beljakovinski smoothie (banana, mleko, arašidovo maslo)1189,2411,70,9
Belo vino820,102,60
Breskov nektar500,20,112,10,3
Brezalkoholno pivo250,304,90
Brusnični napitek (mors)5400,113,50
Bubble tea550,41,410,30,1
Čaj, nesladkan1000,20
Čokoladni mlečni napitek11932,720,90,3
Čokoladno mleko642,8110,80,5
Črna kava20,3000
Daiquiri1190,10,115,50,1
Energijska pijača430,5010,20
Energijska pijača brez sladkorja50,10,10,90
Energijska pijača s sladkorjem480,2011,90,1
Espresso90,10,21,70
Flat white382,41,43,90
Frappe (ledena kava)661,50,913,10
Gazirana mineralna voda00000
Gin2650000
Grenivkin sok430,50,18,90,1
Grozdni sok600,40,114,60,2
Horchata (rastlinski napitek)881,10,119,90,5
Instant cikorija v prahu3233,32,557,229,2
Instant kava (brez sladkorja)20,100,30
Instant kava v prahu29619,41,142,619,1
Izotonična športna pijača26006,40
Jabolčni sok460,10,111,10,2
Jabolčnik (cider)56005,90
Jagodno mleko532,20,5100
Jajčni punč (eggnog)884,54,28,10
Kakav z delno posnetim mlekom693,81,49,51,7
Kakav z mlekom853,23,211,60,4
Kakavov napitek v prahu, sladkan3796,73,375,610,5
Kapučino371,922,80
Kapučino s posnetim mlekom191,80,12,80
Kava 3 v 1 (v prahu)41612,28,870,13,3
Kava iz cikorije (napitek)60,1010,5
Kava mocha642,61,510,20
Kava raf (espresso s smetano in vaniljevim sladkorjem)1132,28,18,40
Kava z mlekom221,40,82,30
Kavni liker3080,10,332,20
Kisel (zgoščen sadni napitek)670,10,116,70,1
Kokosov napitek310,22,12,80,3
Kokosova voda150,20,13,30,3
Kola4200,310,40
Kola brez sladkorja1000,20
Kombuča160,1040
Kompot (sadni napitek)410,10,110,10
Konjak / brandy2280010
Korenčkov sok290,40,16,50,3
Kozje mleko563,42,84,30
Krvava Mary730,70,23,40,4
Kuhano vino1550,30,219,20,4
Kvas (pijača iz kruha)250,304,90
Lahko pivo290,201,60
Latte432,81,64,30
Latte macchiato542,53,23,70
Latte z ovsenim napitkom360,41,160,1
Ledeni čaj4500,210,80
Ledeni latte271,812,80
Liker27900,133,20
Limonada460012,10
Limonada s sladkorjem34008,40
Mandarinin sok460,70,110,60,1
Mandljev napitek (sladkan)380,416,20,4
Mandljev napitek, nesladkan361,13,20,70,3
Mangov lassi833,41,813,80,6
Mangov nektar510,20,112,30,1
Marelični nektar560,2013,70,1
Margarita (koktajl)1220,10,116,10
Martini (koktajl)2010,100,10
Masala chai (z mlekom in sladkorjem)320,80,75,90
Matcha (zeleni čaj v prahu)23729,65,31,538,5
Matcha latte613,41,97,60,3
Medica (medovuha)930017,40
Mimoza (koktajl)640,40,26,30,2
Mlečni napitek (vanilja)1123,9317,80
Mojito610,102,30,2
Mugicha (ječmenov čaj)1000,3–
Multivitaminski sok480,50,111,30,3
Ovseni napitek430,21,17,80,3
Paradižnikov sok170,80,33,10,4
Peneče vino (prosecco, šampanjec)710,201,50
Piña colada1510,42,119,40,1
Pivo430,503,50
Polsladko belo vino940,106,50
Pomarančni sok450,70,210,40,2
Radler380,207,10
Rdeče vino850,102,60
Rižev napitek540,2110,80,3
Rosé vino830,403,80
Rum2310000
Sadna gazirana pijača410,10,1100
Sadni smoothie662,31,110,91,1
Sadno žganje (slivovka, viljamovka)229000,40
Sake1340,5050
Sangrija85007,20
Screwdriver (vodka s pomarančnim sokom)920,60,37,50,2
Sladki lassi652,60,911,70
Sladko desertno vino1600,2013,70
Slivov sok770,4018,70,5
Sojin napitek543,31,85,70,6
Sojin napitek, nesladkan373,32,10,70,6
Sok ameriških brusnic, nesladkan460,40,112,10,1
Sok granatnega jabolka550,10,3130,1
Stout (temno pivo)370,4030
Tonik340,10,18,30,1
Turška kava270,106,50
Uzvar (napitek iz suhega sadja)190,10,14,40,1
Večsadni nektar500,30,111,50,3
Vietnamska kava s kondenziranim mlekom651,71,810,90
Viski250000,10
Višnjev sok590,30,513,7–
Voda00000
Voda z okusom, sladkana150,10,13,50
Vodka2310000
Vroča čokolada721,8113,70,2
Whiskey sour1490013,20
Zeleni čaj10,2000
Zeleni čaj sencha (poparek)20,200,3–
Zeleni smoothie (špinača, banana, jabolko)420,80,28,91,6
Zelenjavni sok220,70,14,70,4
Zeliščni čaj1000,20
Zlato mleko (kurkumin latte)683,21,99,80,2
Žgane pijače 40 % (vodka, gin, rum, viski)2310000