17 Fit

17 Fit Besin kalorileri Atıştırmalıklar, baharatlar ve diğerleri

Atıştırmalık, baharat ve benzerlerinin kalorileri

Tabloda 77 besin var: 100 g’da 0 ile 532 kcal arası. En az kalorili olanı iyotlu tuz, en çok kalorili olanı patates cipsi.

Kalori tablosu

Değerler 100 g içindir. Sıralamak için bir sütunun başlığına dokun.

Atıştırmalık, baharat ve benzerlerinin kalorileri: Değerler 100 g içindir. Sıralamak için bir sütunun başlığına dokun.
Agar agar270,506,30,5
Alfredo sosu1502,1151,80
Balık sosu355,103,60
Besin mayası (inaktif)33440,44,521,822,5
Bitkisel kıyma (soya veya bezelye proteini)16714,88,456,2
Cacık (tzatziki)915,263,90,2
Çeşnili humus2417,217,19,35,3
Çeşnili nori (yosun atıştırmalığı)301403,513,525,2
Defne yaprağı3537,68,448,626,3
Et bulyon tablet24010,213,319,70,7
Ev yapımı humus1774,98,616,14
Fıstık ezmeli pirinç patlağı4811424,852,13,8
Füme tofu16414,99,52,90,3
Garam masala (baharat karışımı)37915,615,145,2–
Granola bar47110,119,859,15,3
Guacamole1551,914,21,96,5
Hindistan cevizi sütü197221,32,80,1
Hoisin sosu2203,33,441,32,8
İpeksi tofu (silken)544,62,91,50,6
İstiridye sosu511,40,310,60,3
İyotlu tuz00000
Kabartma tozu14220,233,21,9
Karaman kimyonu33419,814,611,938
Karanfil (baharat)33561331,633,9
Kayen biberi (cayenne)3761217,329,427,2
Kızarmış tofu27018,820,253,9
Kimyon (tane)42717,822,333,710,5
Kişniş tohumu34612,417,81341,9
Köri baharatı30114,5142,653,2
Kuru biberiye3284,915,221,542,6
Kuru dağ kekiği (thyme)2859,17,426,937
Kuru fesleğen244234,110,137,7
Kuru kekik (oregano)26594,326,442,5
Kuru maya30744,56,417,923,3
Kuru maydanoz291295,316,829,7
Kuru mercanköşk27612,7720,340,3
Kuru sater2646,75,92345,7
Limon suyu220,30,26,60,3
Maya ekstresi (Marmite, Vegemite)18040,70,43,30
Mikoprotein parçaları (Quorn tipi)9213,42,31,66
Miso ezmesi19812,86205,4
Muskat5075,336,328,520,8
Patates cipsi5326,43450,73,1
Patlamış mısır (yağsız)38712,94,563,314,5
Pico de gallo170,70,12,61,1
Protein bar (%30 protein)41230,315,231,17,3
Provence otları28311,57,22340,1
Rezene tohumu32615,714,912,539,8
Safran35211,45,861,53,9
Seitan13420,62,56,70,9
Sofra tuzu00000
Soya kıyması (ıslatılmış)15018,62,975,6
Soya kıyması (kuru)36651,13,315,417,5
Spirulina tozu29057,57,720,33,6
Sriracha sosu931,90,9172,2
Tavuk bulyon tablet23311,311,520,80,6
Tempeh19220,310,87,66,2
Teriyaki sosu895,9015,50,1
Tofu (sert)14417,38,70,52,3
Toz beyaz biber31011,42,148,326,2
Toz jelatin33585,60,100
Toz kakule32110,86,740,528
Toz karabiber25110,43,338,625,3
Toz kırmızı biber (paprika)28214,112,919,134,9
Toz sarımsak34416,70,862,89,4
Toz tarçın24741,227,553,1
Toz zencefil33594,258,314,1
Toz zerdeçal3129,73,344,422,7
Turna yemişi sosu (cranberry)1590,90,139,31,1
Tuzlu patlamış mısır4851123,852,68,1
Tuzlu pretzel384102,9773,4
Vanilya özütü2400,102,40
Vegan burger köftesi (soya veya bezelye proteini)1971811,14,14,3
Vegan nugget25015,510,919,75,4
Vegan sosis (tofu veya soya)22913,416,35,71,5
Wasabi2922,210,9406,1
Yaş maya1058,41,9108,1