17 Fit

17 Fit Kalórie potravín Mliečne výrobky a vajcia

Kalórie mliečnych výrobkov a vajec

170 potravín v tabuľke: od 25 do 753 kcal na 100 g. Najmenej kalórií: srvátka; najviac: maslo nesolené 82 %.

Kalorická tabuľka

Hodnoty na 100 g. Ťukni na nadpis stĺpca a zoradíš podľa neho.

Kalórie mliečnych výrobkov a vajec: Hodnoty na 100 g. Ťukni na nadpis stĺpca a zoradíš podľa neho.
Appenzeller38324,331,700
Asiago35632,125,600
Beaufort41026,53400
Bel Paese37625,430,200
Bezlaktózové mlieko 1,5 %443,51,34,70
Biely jogurt613,53,34,70
Biely jogurt nízkotučný635,31,670
Brie33420,827,70,50
Brunost (nórsky hnedý syr)4669,729,542,60
Bryndza27016,421,71,40
Burrata27317,421,42,70
Butterkäse (maslový syr)31023,623,50,10
Byvolia mozzarella26014,522,30,20
Camembert30019,824,30,50
Cantal38326,630,500
Clotted cream (hustá smotana)5861,663,52,20
Cmar403,31,14,80
Colby39423,832,12,60
Comté41827,234,600
Cotija (mexický syr)366203040
Cottage cheese (zrnitý syr)9811,14,33,40
Crème fraîche 30 %304330,72,80
Čedar41024,333,82,10
Danablu (dánsky syr s modrou plesňou)34820,129,500
Danbo32223,225,100
Detský ovocný tvarohový krém14645,220,90,2
Double Gloucester41324,4350,10
Eidam3572528,61,40
Ementál37327,928,800
Esrom32823,725,700
Feta26514,221,53,90
Feta z ovčieho mlieka27414,822,82,50
Filmjölk (švédske kyslé mlieko)573,32,84,60
Fontina38925,631,11,60
Gorgonzola3121926,400
Grana Padano39634,129,200
Grécky jogurt 0 %5910,20,43,60
Grécky jogurt 2 %739,923,90
Grécky jogurt plnotučný979540
Grécky jogurt s medom a orechmi2019,113,512,31
Gruyère41329,832,30,40
Halloumi31323,923,51,60
Harzer (syr z kyslého mlieka)128300,500
Havarti3422426,80,10
Horský syr (Bergkäse)39528,930,800
Husacie vajce18513,913,31,40
Cheshire38723,430,64,80
Chihuahua (mexický syr)37421,629,75,60
Jarlsberg35226,726,900
Jogurt gréckeho typu plnotučný1133,39,24,20,1
Jogurt s cereáliami913,63,411,31
Jogurt s ovocím na dne10833,915,20,4
Jogurtový nápoj sladený7431,411,60
Jogurtový parfait1045,32,214,81,3
Kačacie vajce18512,813,81,40
Kaškaval35125,626,62,10
Kefír 1 %403140
Kefír 2,5 %553,22,54,20
Kefír 3,2 %623,23,54,50
Kokosový jogurt (rastlinný)920,77,650,3
Kondenzované mlieko nesladené1346,87,6100
Kozí jogurt734,25,21,10
Kozí syr mäkký26418,521,100
Kozí syr tvrdý45230,535,62,20
Krémový tvaroh 0 % (fromage frais)364,504,40
Kyslá smotana 10 %1193,1104,10
Kyslá smotana 15 %1622,61530
Kyslá smotana 20 %2062,82030
Kyslá smotana 40 % (domáca)3972,14220
Kyslé mlieko673,33,54,80
Labneh (precedený jogurt s olivovým olejom)1588,112,53,60
Limburský syr32720,127,30,50
Maasdam35925,528,400
Mandľový jogurt (rastlinný)601,344,8–
Mascarpone3854,43940
Maslo7170,9810,10
Maslo nesolené 82 %7530,782,90,90
Maslo so zníženým obsahom tuku3680,338,93,70,5
Mimolette30824,923,400
Mini syr vo vosku30321,723,700
Mlieko 1 %433,31,14,80
Mlieko 1,5 %443,21,44,20
Mlieko 2,5 %522,82,54,70
Mlieko plnotučné 3,2 %613,13,34,80
Monterey Jack37324,530,30,70
Morbier35522,829,200
Mozzarella25619,519,50,70
Mozzarella light25424,315,92,80
Mozzarella na pizzu29523,819,85,60
Munster (syr)36823,4301,10
Obatzda (bavorská syrová nátierka)33411,231,71,90,9
Odtučnené mlieko353,40,24,90
Ochutený jogurt sladený893,42,612,20,2
Omeleta s bylinkami1479,511,220,6
Omeleta s hubami1258,19,22,30,5
Omeleta so slaninou26712,523,51,50
Omeleta so syrom25517,719,32,60
Omeleta so zeleninou, syrom a šunkou1849,813,55,11
Oštiepok (údený ovčí syr)38423,932,300
Ovčí jogurt685,734,60,1
Ovčí syr polotvrdý (typ manchego)38423,932,300
Ovčie mlieko1035,774,50
Ovocný jogurt1054,91,418,60
Paneer3282624,50,90
Parmezán39235,825,83,20
Parmezán strúhaný42028,427,813,90
Pecorino Romano38731,826,93,60
Praženica14510111,60
Prepeličie vajcia15813,111,10,40
Probiotický jogurtový nápoj762,81,512,70
Proteínový ovocný jogurt987,52,311,50
Provoleta (grilovaný provolone)36524,528,42,60,8
Provolone35125,626,62,10
Queso fresco29818,923,430
Raita (jogurt s uhorkou)574,42,45,50,4
Reblochon32620,427,400
Red Leicester4032533,60,10
Ricotta1507,510,27,30
Ricotta light13811,47,95,10
Rjaženka (pečené kyslé mlieko)563,43,220
Romadur27523,120,100
Roquefort38419,533,900
Saint-Nectaire34422,528,400
Sbrinz (extra tvrdý syr)4112833,200
Skyr (biely)49803,90
Slepačie vajce14312,69,50,70
Smotana 20 %195319,13,70
Smotana do kávy 10 %1313,111,54,30
Smotana na šľahanie 33 %3402,836,12,80
Smotanový syr (cream cheese)3506,234,45,50
Smotanový syr light17312,2123,30
Smotanový syr s cesnakom a bylinkami3667,735,34,20
Sójový jogurt943,51,815,80,2
Srvátka250,80,24,70
Srvátkový proteín40080680
Stilton (syr s modrou plesňou)41023,7350,10
Stratené vajce13812,59,50,70
Suluguni (gruzínsky syr v náleve)31821,624,62,50
Sušené mlieko plnotučné49626,326,738,40
Sušené odtučnené mlieko36135,30,7540
Syr ementálskeho typu39327311,40
Syr raclette34223,427,500
Syr s modrou plesňou35321,428,72,30
Šľahačka2573,222,212,50
Tavený syr29717,8234,80
Tavený syr v plátkoch24614,118,55,30
Tavený syr v trojuholníkoch24210,719,36,40
Telemea (rumunský syr v náleve)26514,221,53,90
Tête de Moine41624,235,500
Tilsiter34024,4261,90
Tomme35021,629,400
Trapista34525,126,800
Tvaroh 1 %7212,412,70
Tvaroh 2 %8110,42,34,80
Tvaroh 5 %1211751,80
Tvaroh jemný (quark)887,14,35,70
Tvaroh odtučnený7210,30,36,70
Tvrdý syr (gouda)35625272,20
Vacherin Fribourgeois36823,530,400
Vajce na mäkko14212,29,81,10
Vajce varené15512,610,61,10
Vaječný bielok5210,90,20,70
Vaječný žĺtok32215,926,53,60
Varený bielok4710,30,21,10
Vegánsky kešu syr44214,535,315,22,6
Vegánsky syr (z kokosového oleja)2720,320,121,22,3
Volské oko19613,6150,80
Volské oko bez tuku14713,89,710
Wensleydale38123,731,80,10
Ymer (dánske kyslé mlieko)7263,53,40