17 Fit

17 Fit Kalóriatáblázat Gyümölcsök és bogyósok

Gyümölcsök és bogyósok kalóriatartalma

145 élelmiszer a táblázatban: 100 g‑ban 16 és 519 kcal között. A legkönnyebb: acerola, a legkalóriadúsabb: banánchips.

Kalóriatáblázat

Az értékek 100 g‑ra vonatkoznak. Koppints egy oszlop fejlécére a rendezéshez.

Gyümölcsök és bogyósok kalóriatartalma: Az értékek 100 g‑ra vonatkoznak. Koppints egy oszlop fejlécére a rendezéshez.
Acerola160,20,22,7–
Áfonya (kék)570,70,314,52,4
Alma520,30,213,82,4
Almapüré1020,20,224,41,5
Almapüré, cukrozatlan420,20,110,21,1
Ananász500,50,111,71,4
Ananászkonzerv600,50,114,31,3
Ananászkonzerv (szirupban)520,40,112,70,8
Aszalt áfonya3172,52,572,57,5
Aszalt alma2430,90,357,28,7
Aszalt ananász3471,20,781,72,4
Aszalt banán3463,91,878,49,9
Aszalt datolyaszilva (kaki)2741,40,658,914,5
Aszalt füge2493,30,954,19,8
Aszalt körte2621,90,662,27,5
Aszalt mangó3192,51,276,22,4
Aszalt meggy3331,30,7782,5
Aszalt őszibarack2393,60,853,18,2
Aszalt sárgabarack2413,40,555,37,3
Aszalt sárgabarack, főtt851,20,219,62,6
Aszalt szilva2402,20,456,87,1
Aszalt szilva, főtt10710,2253,1
Aszalt tőzegáfonya (cukrozott)3080,21,177,55,3
Avokádó160214,78,56,7
Banán891,10,322,82,6
Banánchips5192,333,650,77,7
Birsalma570,40,113,41,9
Bodzabogyó730,70,511,47
Casaba dinnye281,10,15,70,9
Cherimoya751,60,714,73
Citrom291,10,36,52,8
Cseresznye631,10,213,92,1
Cseresznyebefőtt (szirupban)670,60,115,81,5
Csillaggyümölcs (karambola)3110,33,92,8
Csipkebogyó540,70,16,18,3
Datolya (Medjool)2771,80,168,36,7
Datolyaszilva (kaki)700,60,2153,6
Durián1471,55,323,33,8
Egres440,90,65,94,3
Eper320,70,37,72
Erdei szamóca380,80,45,92
Faeper (eperfa gyümölcse)431,40,48,11,7
Fagyasztott áfonya510,40,69,52,7
Fagyasztott bogyós gyümölcs mix501,10,37,93,5
Fagyasztott eper350,40,172,1
Fagyasztott málna561,10,88,34,3
Fagyasztott meggy460,90,49,41,6
Fagyasztott szeder641,20,410,75
Fehér grapefruit330,70,17,31,1
Fehér ribizli451,10,26,13,5
Feijoa610,70,48,86,4
Fekete áfonya (erdei)650,81,110,23,3
Fekete berkenye (arónia)560,40,65,85,2
Fekete ribizli631,40,415,43,5
Fekete varjúbogyó440,50,74,39,5
Főzőbanán (plantain)1221,30,330,21,7
Főzőbanán, zsiradékban sült1411,32,929,31,6
Friss füge740,80,316,32,9
Friss kókusz3543,333,56,29
Fuji alma630,20,213,12,1
Fügebefőtt (szirupban)690,40,116,11,8
Fügekaktusz termése410,70,563,6
Gala alma570,30,111,42,3
Goji bogyó, szárított34914,30,464,113
Golden alma570,30,111,22,4
Görögdinnye300,60,17,20,4
Gránátalma831,71,214,74
Granny Smith alma580,40,210,82,8
Grapefruit (rózsaszín)420,80,19,11,6
Guava682,50,98,95,4
Gyümölcskoktél konzerv570,40,113,91
Gyümölcspüré (bébi)1020,30,123,92
Hámozott alma480,30,111,51,3
Hamvas áfonya390,40,76,32,4
Hass avokádó167215,41,86,8
Homoktövis bogyó571,53,22,23,6
Izabella szőlő (Concord)670,60,316,30,9
Jackfruit951,70,621,81,5
Japán naspolya470,40,210,41,7
Jujuba (kínai datolya), friss791,20,220,2–
Jujuba, szárított (vörös datolya)2814,70,566,56
Kamcsatkai mézbogyó (haskap)550,70,610,72,1
Kivi611,10,511,73
Kiwano (tüskés uborka)441,81,37,6–
Klementin470,80,110,31,7
Konferencia körte670,40,1133,1
Korinthusi mazsola (apró)2903,40,272,64,4
Kökény520,80,27,83,5
Körte570,40,112,13,1
Körtebefőtt (szirupban)570,2013,61,6
Kumquat711,90,99,46,5
Licsi660,80,415,21,3
Lime300,70,27,72,8
Longan601,30,1141,1
Madárberkenye751,11,24,36,5
Málna521,20,75,46,5
Mandarin530,80,311,51,8
Mandarinkonzerv370,608,90,7
Mangó600,80,413,41,6
Mangosztán730,60,515,6–
Maracuja (passiógyümölcs)972,20,71310,4
Mazsola2993,30,374,84,5
Meggy5010,310,61,6
Meggybefőtt (szirupban)910,70,122,21,1
Mézdinnye360,50,18,30,8
Mirabella szilva770,60,3182,2
Mocsári szeder (moltebogyó)551,51,16,86,3
Narancs470,90,111,82,4
Nashi körte420,50,273,6
Naspolya450,50,29,22,1
Navel narancs490,90,110,32,2
Nektarin441,10,38,81,7
Őszibarack390,90,381,5
Őszibarackbefőtt (saját levében)440,6010,31,3
Őszibarackbefőtt (szirupban)720,50,217,21,2
Papaja430,50,39,11,7
Physalis (földicseresznye)531,90,711,2–
Piros ribizli561,40,29,54,3
Pomeló380,808,61
Rambután840,70,2200,9
Red Delicious alma590,30,211,82,3
Ringló szilva710,90,316,41,7
Sárga kivi (gold)6310,314,41,4
Sárgabarack481,40,49,12
Sárgabarackbefőtt (szirupban)830,50,119,91,6
Sárgadinnye (kantalup)340,80,27,30,9
Sárkánygyümölcs (pitaja)680,70,214,41,8
Satsuma mandarin500,80,39,61,1
Sült alma530,30,411,22,4
Sült főzőbanán (maduros)2671,59,243,72,3
Szapotilla830,41,114,75,3
Szeder431,40,54,35,3
Szilva460,70,3101,4
Szilvabefőtt580,5014,30,9
Szőlő690,70,217,20,9
Szultánmazsola (világos)3013,30,276,73,3
Tamarillo (fa‑paradicsom)2820,34,5–
Tamarind2392,80,657,45,1
Tőzegáfonya460,50,18,43,6
Tüskés annóna (guanábana)6610,313,53,3
Umeboshi (sózott japán szilva)290,90,70,93,3
Vadalma760,40,319,9–
Vilmos körte630,40,211,93,1
Vörös áfonya560,50,78,92,6
Zöld alma580,40,213,62,8