17 Fit

17 Fit Kalóriatáblázat Édességek és desszertek

Édességek és desszertek kalóriatartalma

269 élelmiszer a táblázatban: 100 g‑ban 60 és 598 kcal között. A legkönnyebb: zselédesszert (gyümölcszselé), a legkalóriadúsabb: étcsokoládé 70%.

Kalóriatáblázat

Az értékek 100 g‑ra vonatkoznak. Koppints egy oszlop fejlécére a rendezéshez.

Édességek és desszertek kalóriatartalma: Az értékek 100 g‑ra vonatkoznak. Koppints egy oszlop fejlécére a rendezéshez.
Áfonyalekvár2460,30,458,92,1
Áfonyás muffin3754,516,151,91,1
Agávészirup3100,10,576,20,2
Alfajor (dulce de leche-s keksz)4256,516,362,11,2
Almás crumble (morzsasüti)2292,29,533,81,7
Almás lepénykék (racuchy)2565,111,831,31,3
Almás pite2371,91132,41,6
Almás rétes281214,136,40,8
Almás tarte2202,58,832,73,3
Amaretti (mandulás keksz)4648,81376,72,6
Anman (gőzölt bucik babkrémmel)2796,2648,83,3
Babapiskóta38583,879,91,4
Bakewell pite (mandulás-lekváros)4113,116,861,91,1
Baklava4406,629,3352,5
Banánkenyér3314,412,450,61,4
Barfi (indiai tejkaramella)2845,411,4400,4
Barna cukor3800,1098,10
Basbousa (búzadarás sütemény szirupban)3636,213,852,72
Basler Läckerli (mézes keksz)4127,57,9752,8
Bienenstich (méhcsípés torta)3566,317,5431,8
Biscotti (cantuccini)3737,68,465,61,4
Blini (kis palacsinta)260611,233,72,4
Brigadeiro (brazil csokigolyó)3648,315,9493
Brownie4054,816,361,82,1
Brunsli (csokis-mandulás keksz)51514,929,843,36,7
Candy corn (halloweeni cukorka)34200,189,90
Cannoli3076,21536,71,2
Castella (japán piskóta)3137,1561,80,5
Chiapuding1182,85,410,25,6
Chokladboll (csokis zabgolyó)5084,931,549,15,2
Churros419622,246,32,6
Citromos habos pite2512,98,540,90,7
Citromos kevert süti428521,3541
Citromos tarte379520,942,71,8
Cozonac (diós kalács)3807,517,947,42,7
Crème brûlée2724,520,816,60,6
Cukor387001000
Cukorbevonatos csokidrazsé5055,524,3652
Cukros keksz (sugar cookie)4966,826,1572,6
Cukrozott mandula (drazsé)470517,273,90
Cupcake3522,814,852,61
Császármorzsa2106,8729,20,8
Csokibevonatos jégkrém pálcikán3283,419,833,41,2
Csokibevonatos keksz5006,92561,92,1
Csokidarabos keksz4815,422,664,32,5
Csokikrémes dupla keksz4606,71867,93,8
Csokikrémes fánk4207,322,545,92,6
Csokimázas túrószelet 23%3996,522,941,41,4
Csokis digestive keksz4886,325,757,22,1
Csokis földimogyoró4999,52555,95,9
Csokis müzliszelet4516,514,9734,5
Csokis nápolyi5236,429,857,23,5
Csokoládédara (hagelslag)5357,729,7563,4
Csokoládéfagylalt2163,811271,2
Csokoládéhab (mousse)1505,44,421,31,5
Csokoládéöntet2773,816,826,23
Csokoládépuding1422,14,6230
Csokoládés gelato2514,71718,90,9
Csokoládés krémdesszert1303,43,919,90,7
Csokoládés tarte4645,930,740,92,9
Csokoládétorta3893,520,150,62,2
Csöröge fánk (forgácsfánk)4516,52548,91,2
Csurcshela (dió szőlőzselében)4428,223,153,44,5
Daifuku (mochi vörösbabkrémmel)2234,70,648,62,7
Dán vajas keksz5165,427,161,72
Digestive keksz4636,221,360,43,8
Diós müzliszelet4448,718,260,64,6
Dorayaki2926,63,259,91,9
Dulce de leche (karamellizált sűrített tej)3076,55,5580,6
Eccles cake (leveles mazsolás pite)3654,418,345,83,6
Ekler fánk2644,821,512,50,4
Energiagolyó (datolya, mandula, zab)3889,317,84710
Engadini diótorta481727,749,92
Eperlekvár2510,30,560,50,7
Epres piskótatorta2603,315,526,71,3
Epres tarte3153,219,8311,5
Étcsokoládé 50%5026,633,842,912
Étcsokoládé 70%5987,842,645,910,9
Étcsokoládé 85%59110,446,326,912,8
Fagyasztott joghurt12733,621,60
Fahéjas csillag (Zimtsterne)50514,225,950,95,6
Fánk (donut, mázas)4265,222,949,31,5
Fatörzs torta (bûche de Noël)3174,219,730,71,3
Fehér csokoládé5395,932,1590,2
Fekete-erdő torta3244,11934,22,2
Flan (karamellpuding)1785,24,928,20
Flapjack (zabszelet)4345,122,851,95,2
Florentini (mandulás-csokis)5149,328,750,77,6
Flødeboller (csokis habcsók)4054,21563,10,4
Fruktóz (gyümölcscukor)368001000
Gajar halwa (répahalva)3544,816,641,94,7
Garnélachips (krupuk)5700,339530,9
Germknödel (szilvalekváros gőzgombóc)324611,547,61,9
Gulab jamun (tejgolyó szirupban)3067,212,8410,2
Gumicukor3486,30,380,20,3
Gumicukor (zselatinmentes)3960098,80,1
Gyömbéres keksz4534,915,472,12,2
Gyümölcskenyér (mazsolás, kandírozott)3604,212,655,22,1
Gyümölcsös müzliszelet3775,57,173,53,8
Gyümölcsös tarte2983,710,646,92,6
Gyümölcssorbet1100,80,126,60,5
Gyümölcszselés cukorka3361,71,876,63,9
Habcsók3964,10,394,30,3
Halva (szezámos)46912,521,5564,5
Háztartási keksz (Mária-féle)4328,311,573,92,2
Hercegnőtorta (svéd prinsesstårta)2954,313,837,32,1
Holdsütemény3484,78,562,62,1
Irisz (rágós tejkaramella)500215,975,10,6
Jaffa süti (narancszselés piskóta csokival)3544,48,565,41,5
Jalebi (indiai szirupos tésztaspirál)3822,912,365,60,8
Jégkrémszendvics2374,38,637,10
Juharszirup26000,1670
Kakaópor (cukrozatlan)22819,613,720,937
Kakaós-mogyorókrémes palacsinta3818,114,654,32,4
Kammerjunker (dán kétszersült keksz)454617,866,42
Kandírozott gyümölcs2980,30,172,33,3
Kandírozott narancshéj3330,20,282,71,1
Karácsonyi puding (angol)28536,953,24
Karamellás alma1341,32,127,81,8
Karamellás popcorn41836,585,43
Karamellás-nugátos csokiszelet4963,724,166,40,6
Karamellszirup32400810
Kekszes csokiszelet5236,128,160,51,9
Kekszszalámi (csokis)4375,627,244,72,8
Kemény cukorka39400,2980
Kemény karamellcukorka3491,2672,50
Kheer (indiai tejberizs)1133,42,819,10,4
Kijevi torta (habcsókos-diós)5307,430,7563,6
Kladdkaka (svéd ragacsos csokitorta)3966,321,745,94,2
Klejner (dán forgácsfánk)5545,936,449,22,8
Knäck (svéd mandulás karamella)4632,522,362,51,4
Kókuszcsók460322,656,15,1
Kókuszos csokiszelet4753,923,860,23
Koldskål (hideg írós desszert)673,21,99,40
Kransekake (norvég mandulás gyűrűtorta)44110,622,5495,6
Krémes képviselőfánk (vaníliakrém)2234,37,334,91
Krémes ostya (nápolyi)5385,830,160,11,6
Krémkaramell (crème caramel)1324,53,620,60
Kuglóf (piskótás kevert süti)4385,925,6461,1
Kukoricarudacska (édes)4108,93,684,20
Kulfi (indiai fagylalt)4575,742,413,10,5
Kutya (karácsonyi búzakása mákkal)2987,613,536,35,3
Künefe (sajtos sütemény szirupban)3467,819,535,80,6
Kürtőskalács3606,612,654,21,6
Ladoo (indiai édes golyó)4116,922,342,74
Lebkuchen (német mézeskalács)32671,368,72,7
Lekvár2780,40,167,81,1
Lekváros fánk (berliner)3786,418,745,60,9
Lekváros palacsinta2946,55,7541
Lemon curd (citromkrém)2660,64,955,40,2
Linzer karika (Spitzbuben)4995,825,660,31,9
Linzer torta4427,122,152,32,8
Lokum2950,6073,80
Maamoul (datolyás keksz)4105,416,758,63,2
Macaron4301021,249,72,9
Madártej szelet (csokis habcukorka)3764,710,366,20,6
Madeleine4625,225,253,51,2
Mailänderli (svájci vajas keksz)4317,120,853,21,4
Mákos tekercs (makowiec)390917,247,94,4
Málnalekvár2480,50,2610,9
Mályvacukor (marshmallow)3181,80,281,20,1
Mangós ragacsos rizs14623,826,4–
Marcipán407412,468,62,5
Marron glacé (kandírozott gesztenye)2901,71,266,32,8
Márványkuglóf4325,82350,51,8
Mázas túrószelet 18% (Túró Rudi-féle)3137,617,730,70,8
Medvecukor (édesgyökér)3115,20,570,61,3
Meggylekvár2470,40,260,90,6
Melasz29000,174,70
Méz3040,3082,40,2
Mézes torta (medovik)3955,317,853,51,8
Mézeskalács3563,916,449,23,3
Mille-feuille (francia krémes)2923,911,343,70,2
Mince pie (karácsonyi gyümölcsös pite)3773,814,956,72,6
Mitarashi dango1943,20,443,50,3
Mochi (rizssütemény)22340,645,50,5
Mogyorókrém (Nutella)5395,429,7575,4
Mogyorós tejcsokoládé5528,435,948,73,5
Morzsás kalács (Streuselkuchen)3575,315,748,11,1
Napóleon torta (leveles krémes)2923,911,343,70,2
Napraforgóhalva50910,630,449,16,1
Napraforgómag-grillázs (kozinaki)47810,727,448,66,1
Narancsdzsem2460,30,459,31,5
Narancssorbet1441,1229,11,3
Német túrótorta (Käsekuchen)2376,211,6270,7
Nugát (fehér)5087,925,262,50,7
Oliebollen (holland fánk)3425,51643,41,5
Oreski (diócska sütemény karamellel)3966,717,452,41,1
Ostkaka (svéd túrótorta)17210,4716,60
Ostyás csokiszelet5116,529,455,14,9
Panettone3546,410,756,52,8
Panna cotta1982,71314,90
Pastel de nata (portugál krémes kosárka)3265,516,438,90,6
Pasztila (almás gyümölcsszelet)2760,60,170,20,7
Pavê (brazil réteges kekszes desszert)2816,211,938,51,5
Pebernødder (dán borsos keksz)4695,819,267,22,3
Pekándiós pite4435,52941,82,6
Pillangó (leveles tésztás keksz)4905,928,253,15,3
Piskóta3835,714,457,64,6
Poffertjes (holland minipalacsinta)2206,46,2330,9
Poharas fagylalt2343,212,726,71,9
Polvorones (spanyol omlós keksz)4806,525,755,32,3
Porcukor3890099,80
Profiterol2735,512,234,32,3
Pudim (brazil sűrített tejes flan)1946,86,128,60
Puff-puff (sült tésztagolyó)3354,715,443,11,2
Puffasztott rizses mályvacukor szelet4173,4980,50
Puha karamellcukorka3824,68,1770
Punschrulle (svéd puncsos tekercs)453520,261,23,3
Rágógumi (cukros)3720,30,390,62,4
Rágógumi, cukormentes2280,70,578,12
Répatorta3742,517,550,71,1
Risalamande (karácsonyi tejszínes-mandulás rizs)1322,96,315,60,1
Rock cake (mazsolás süti)3865,314,857,61,4
Rumos baba (savarin)2432,39,936,30,8
Sacher-torta3975,22147,32,8
Sárgabaracklekvár2470,30,359,71,1
Sarlotka (almás piskóta)1844,42,135,81,5
Semla (krémes svéd bukta)3236,914,940,12,6
Senbei (szójaszószos rizskréker)3687,3180,40,6
Sholeh zard (sáfrányos rizspuding)1251,53,322,60,7
Shortbread (omlós vajas keksz)4896,422,764,82
Sodós pite (custard tart)2636,714,326,71,1
Sós pálcika (ropi)38811,54,373,74,2
Spekulatius keksz (karamellizált)4775,919,7691,9
Stevia édesítő23800,2980,5
Sticky toffee puding (datolyás, karamellszósszal)3554,812,257,32,1
Stollen (karácsonyi gyümölcskenyér)4075,918,653,52,6
Stroopwafel (karamellás holland gofri)4054,812,668,71,3
Struffoli (nápolyi mézes golyók)3836,215,954,21,2
Suji halwa (búzadara halva)3422,216,746,30,5
Sűrített tej, cukrozott3217,98,754,40
Sütőtökös pite20148,822,84,8
Szilvalekvár (povidla)2390,30,159,30,9
Szirupos pite (treacle tart)3803,815,955,31,7
Taiyaki / imagawayaki (töltött gofrisüti)2204,51,446,91,7
Tangyuan (szezámos ragacsos rizsgolyó)2804,310,441,81,4
Tarte Tatin2412,39,337,10,7
Tejberizs1083,22,118,10,3
Tejcsokoládé5357,729,7563,4
Tejkaramella cukorka (krówka)4193883,70,9
Tejszínhabos képviselőfánk3484,626,422,91
Tiramisu3535,723,928,80,6
Tojáskrémes tortácska (hongkongi)3076,414,736,91,1
Tortilla chips4976,622,362,74,7
Tölcséres fagylalt2873,513,537,81,5
Töltött bonbon (praliné)5559,134,751,52,1
Töltött mázas mézeskalács (prjanyik)3514,31,979,31
Töltött pirítós süti (Pop-Tart-féle)3884,29,969,31
Tres leches torta2577,110,134,90,5
Trifle (réteges piskótás desszert)1672,77,920,40,4
Túrós pite2376,211,6270,7
Turrón (mandulás nugát)5087,925,262,50,7
Vajas keksz4676,118,868,10,8
Vaníliafagylalt2273,215200,7
Vaníliapuding1053,13,614,40,1
Vaníliás cukor3990,10,3990,4
Vaníliás gelato2493,516,222,30
Vaníliás kifli5438,53351,43,4
Vaníliás ostya (wafer)4554,916,4711,6
Vaníliasodó (custard)11444,215,30
Victoria piskóta lekvárral és krémmel3543,714,851,71,2
Vizes jégkrém (gyümölcsjég)850,10,220,80,2
Vörösáfonya-lekvár1480,20,235,31
Welsh cake (mazsolás lepényke)4325,517,857,61,7
Yokan (vörösbab zselé)2893,60,2683,1
Zabkeksz4506,218,165,92,8
Zugi cseresznyetorta3075,817,127,51,1
Zselédesszert (gyümölcszselé)601,2014,20